Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:40:34

Niedawno był tutaj wątek o tym jak niektórzy chamsko komentują stylizacje ja natomiast zauważyłam inny problem. Na szafie komentowane są ciągle jedne i te same osoby. Nie ważne że w ich stylizacjach zmienia się często tylko jakaś jedna rzecz, np. buty ale wszystkie tak się zachwycają że szok a komentarzy jest po prostu masa u tych osób. Natomiast stylizacje innych osób które bardzo często mają świetne rzeczy nie są komentowane w ogóle lub mają 1-2 komentarze. Zastanawia mnie dlaczego tak jest? Czy jeśli ktoś nie jest znany na szafie i doda coś ciekawego to zostaje niezauważony a ktoś sławny mimo iż zdarza sie że doda jakąś zwykłą stylizację typu jeansy i top i wszystkie mega zachwyt? Nie rozumiem tego....

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:42:14

ja rowniez tego nie rozumiem

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:43:08

No właśnie, ciekawi mnie to również...

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:44:00

Znam taką jedną, co każdy zachwyca się jej stylizacjami, choć na niej niezbyt fajnie wyglądają ;]

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:44:28

mnie również

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:44:30

tez to zauwazylam!!!! sa tez stylizajce normalne,zwylke ,przecietne a tu taki zachwyt jakby miala na sobie milion dolarow!!! żałosne...

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:46:22

Bo tutaj juz nie chodzi o stylizacje tylko chyba o daną osobę. Nie ważne czy założy na siebie worek po ziemniakach ale i tak jest HOT!

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:46:45

slawa, panie, slawa, ktos kto jest znany moze wystapic z rondlem na glowie a potem okaze sie ze to zarabisty plan i polowa nastolatek tak zacznie smigac.


Ja zauwazylam jedynie ze w kolko komentowane sa jedne i te same rzeczy, i jesli ktos wlozy cos co akurat nie jest w najnowszej kolekcji h&m to zostaje zjechany. serio, zero odmiennosci i kreatywnosci ;) nawet w przerobkach i sh wszyscy kupuja to samo

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:49:29

Ja znam taka, nazwijmy ja H., ktorej kazdym nowym zakupem laski sie zachwycaja, slusznie ktos dodal komentarz pod jej spodniami : ,,a jak ja mialam na sprzedaz to nikt nie chcial'', u H. 15 komentarzy o tresci kupie ;D

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:49:38

Rzadko wchodzę w stylizacje bo najczęściej w półce ze stylizacjami są "Inspiracje" czyli zdjęcia pokradzione z jakiś innych stron, które widziałam już w źródle... więc nie zauważyłam takiego problemu.

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:52:03

Też to zauważyłam. Czasem dziewczyny wrzucają fajne stylizacje, ale nie jest top z nowej kolekcji i komentarze są negatywne. A coś co wygląda jak ścierka do mycia podłogi, ale jest z nowej kolekcji H&M, Zary albo innego Stradivariusa to już jest zachwyt. A i jeszcze odpowiednia osoba musi to zaprezentować :D

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:52:30

Cytat
yagmur
Rzadko wchodzę w stylizacje bo najczęściej w półce ze stylizacjami są "Inspiracje" czyli zdjęcia pokradzione z jakiś innych stron, które widziałam już w źródle... więc nie zauważyłam takiego problemu.

popieram, mało która wrzuca coś swojego

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:52:43

Cytat
carmeen55
Ja znam taka, nazwijmy ja H., ktorej kazdym nowym zakupem laski sie zachwycaja, slusznie ktos dodal komentarz pod jej spodniami : ,,a jak ja mialam na sprzedaz to nikt nie chcial'', u H. 15 komentarzy o tresci kupie ;D



Mogę ją kojarzyć ;) ?

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:55:16

Cytat
Jidysz
Cytat
carmeen55
Ja znam taka, nazwijmy ja H., ktorej kazdym nowym zakupem laski sie zachwycaja, slusznie ktos dodal komentarz pod jej spodniami : ,,a jak ja mialam na sprzedaz to nikt nie chcial'', u H. 15 komentarzy o tresci kupie ;D



Mogę ją kojarzyć ;) ?

Pewnie wiesz o kogo chodzi:)

Ocenianie stylizacji

07 wrz 2011 - 13:55:21

Cytat
carmeen55
Ja znam taka, nazwijmy ja H., ktorej kazdym nowym zakupem laski sie zachwycaja, slusznie ktos dodal komentarz pod jej spodniami : ,,a jak ja mialam na sprzedaz to nikt nie chcial'', u H. 15 komentarzy o tresci kupie ;D
miałam dokładni tak samo, jedna laska która zawsze jest wspaniale oceniana miała na sobie nową marynarkę i zachwyt był nieziemski. Ja potem dodałam identyczną marynarkę na sprzedaż i cisza a cenę miałam 1/3 ceny sklepowej! U niej też pełno ofert kupna w komentarzach....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dylemat ...kupujacej