Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Hej dziewczyny! Jestem strasznie ciekawa ile zapamiętałyście ze swojego pierwszego pocałunku, kiedy on był i co wam się najbardziej w tym podobało ;) To jak? ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 16:33 przez Cheyenne77.

oj ja nie pamietam kiedy to nawet bylo napewno dawno temu

ja nie wiem jaki mój pocałunek był pierwszy, więc chyba nic nie pamiętam :D

Ja nie pamiętam w ogóle

Mój był żałosny :) tyle zapamiętałam. Wolę pamiętać pierwsze z konkretnymi osobami, to było coś...

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Eh, no bez przesady ;) Ja najbardziej zapamiętałam chwileczkę przed, kiedy chłopak cicho szepnął 'chodź tu' a potem zabrał się do roboty ;p

pocałunek na który "kazał" mi długo czekac :) ale warto bylo... :):):)

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

hehe, jak wyżej u kolezanek ......nie mam pojecia kiedy ;)))))

Ja pamietam i to doskonale:) to bylo 6 lat temu. moj chlopak ktory jest nim do dzisiaj przygotowal sobie na te okazje czekolade.... i tak sobie siedzielismy razem u jego siostry w pokoju oczywiscie sami a ten nagle pyta czy chce czekolade:P ja odpowiedzialam ze zjem troszke... no i juz mialam brac kawalek kiedy on mnie wyprzedzil wzial kawalek w swoje usta i mnie pocalowal:) to byl pierwszy pocalunek w calym zyciu jego i moj...:) bylo swietnie i tego przezycia nigdy nie zapomne do konca zycia:)

hahaha pierwszy chyba na poczatku 1 podstawowki nie pamietam dokladnie jak to wyszlo ale głupie z nas dzieciaki bawily sie w butelka a po lekcjach sie leciało w krzaki i `buzi-buzi` hahahaha pamiętam tez ze przyszlam cała czerwona do domu i mama sie mnie spytała czy jestem chora. o.O ;)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Mój był w 5 klasie podstawowej z moją wielką pierwszą miłością była zima a on odprowadzał mnie do domu
Chociaż nie to nie był pocałunek tylko cmok : D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 16:37 przez cytrynowamamba.

pamiętam że ugryzłam go w jęzor bo pchał się na siłę, miałam wtedy chyba 14 lat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 16:42 przez ZolZik1987.

było to 3miesiące temu, więc pamiętam :d otóż tak, to on był tą stroną bardziej nie śmiałą (ponoć;)). Byliśmy na dłuuugim spacerku, zeszliśmy jakoś nie dosłownie na ten temat, obydwoje widzieliśmy że to chodzi właśnie o buziaka. I to właśnie ja jako bardziej odważna osoba miałam zadziałać pierwsza. Czaaaiłam się i czaiłam, nawet on mi to próbował ułatwić, ale nie dałam rady :p W końcu się biedny nie doczekał i wziął sprawy w swoje ręce :d Przyciągnął mnie do siebie, i pocałował.. Pamiętam że przeszył mnie taki prąd że myślałam że zwariuję :) Nigdy tego nie zapomnę :)

aha, to nie był mój pierwszy pocałunek niestety :p tylko ten najlepszy:p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 16:45 przez madzialenka92.

Ja pamiętam dokładnie :D
To było z moim teraźniejszym mężem,mieliśmy wtedy po 15 lat:)
Siedzieliśmy na ławce w parku,oboje nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać:) Nie był to najlepszy pocałunek na świecie,ale miło to wspominam:)

Ja pamiętam. To było jak miałam 13-14 lat. Siedzieliśmy na ławce i On zapytał czy może mnie pocałować a ja z przerażeniem w oczach się zgodziłam :P Nie żałuję ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hurtownia katherine