Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

26 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam pytanie: czy zdarzyło sie Wam nie otrzymać towaru mimo zapłacenia? Oczywiście niby towar wysłany-nie otrzymałam niestety nr nadania...Szafa też milczy.Fakt że może nie straciłam majątku bo 25zł ale ...pieniądz to pieniądz.A osoba śmieje mi się w twarz...

ja tak nie miałam bo jak już kupuję to u osób z większą ilością komentarzy . ;)
ale przy wymianach byłam oszukana ;/

tak, zaplacilam za buty 44 i zero odzewu

dla ciebie to moze male pieniadze....dla mnie nie i nie zostwilabym tej sprawy tak.
a ta osoba widzi ze jest bezkarna i niech oszuka kolejne osoby na te 25zl to jej sie zbiera niezla sumka

tak, ale dziewczyna zwróciła mi kase. Sama miałam ostatnio sytuacje, że paczki do mnie wróciły, bo nie zostały odebrane.

nei było żandego awizo-a już powinno być 2 .Na poczcie nic mi nie powiedzą bo nie mają nr nadania a to by ułatwiło sprawę. Nie mam zamairu tego tak zostawiać-pieniądz to pieniądz.Mogłamte pieniadze wydac u kogoś uczciwszego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 12:11 przez missowoc.

ja zaplacilam za buty 60 zl i dalam sukienke warta 50 zl, i szafaiarka nie loguje sie, ale nie zostawie tego tak....

jeszcze nie mialam takiej sytuacji
moze dlatego ze raz na miesiac tu kupuje ;p

Ja też czekam na przesyłkę już ponad miesiąc i pomału zaczynam się martwić, chociaz dziewczyna twierdzi, że wysłała w końcu paczkę... Czekam jeszcze dziś na listonosza i będę pisać z prośbą, żeby sprawdziła gdzie jest paczka...

zgłoś sprawę do administracji może się wystraszy .

Ale się chociaż odzywa.Jak Ci poda nr paczki to też ją Ci na poczcie namierzą a ona jedynie może złożyć reklamacje. Ja sie pewnie dowiem że paczka wróciła czy tam przesyłka. Choć panna straszyła mnie że pocztą takie nieodebrane paczki co jakiś czas niszczy czy oddaje na domy dziecka...historia boska

Oj ja miałam kiedyś tutaj taką przygodę..
Szukałam butów z Zary, a że u mnie tego sklepu nie ma postanowiłam poprosić o pomoc szafowiczki.
Odezwała się taka jedna, że chętnie kupi mi te buty, bo widziała je u siebie.
No, ale wiadomo - najpierw musiałam przelać jej za nie pieniądze - nie dość, że mnie oszukała, bo buty były juz przecenione ze 170 na niecałe 100 o czym dowiedziałam się dopiero później, to jeszcze przez 2 tygodnie mnie zwodziła, że wysłała buty.
Ja robiłam z siebie tylko pośmiewisko na poczcie, bo latałam ciągle pytać, czy może paczka nie zaginęła - kiedy się wreszcie doprosiłam dowodu nadania (jak się później okazało fałszywego) to okazało się, że paczka o tym numerze nigdy nie została wysłana.
Zapłaciłam 185zł z wysyłką, jeszcze 5zł jej na czekoladę za fatygę :/
Nie pracowałam wtedy więc pieniążki miałam długo zbierane za sprzedaż z szafy i allegro.
Postanowiłam, ze nie odpuszczę. Już byłam nawet gotowa do niej jechać chociaż miałam jakieś 200km.
I wreszcie, po jakiś 3 tygodniach oddała mi kasę - nie wiem, czy się przestraszyła (straszyłam ją policją, zakładałam wątki na szafie), czy ją sumienie ruszyło, ale oddała co do grosza a buty kupiła mi inna, UCZCIWA Szafowiczka :)

Natomiast sytuacja z tego czasu to kupiłam sweter na all, zapłaciłam za paczkę ekonomiczną 10zł a baba wysłała mi za 3zł zwykłym listem (albo nie wysłała w ogóle, bo dowodów nie mam). Swetra jak nie było tak nie ma i pewnie już nie będzie.
W sumie straciłam 40zl, ale także nie zamierzam się poddać i odzyskam swoją kasę choćbym miała po nią jechac na drugi koniec Polski - wiem, że stracę więcej na dojazd, ale taka już jestem - oszustkom nie popuszczam :)

A ja wysłalam towar a pieniędzy nie widzę ;/ glupia myślałam, że mam do czynienia z uczciwą szafowiczką i nim paczka do niej dojdzie zobaczę pieniądze na koncie

Ja chyba złoże pozew cywilny-bo nawet jak pojade to powie mi tak jak mnie nazywa w mailach: czesc słonko,czego szukasz?
choć jak to ujeła-to sobie idzs składac ten pozew.Widze ze ma mnie totalnie w d....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 12:26 przez missowoc.

Cytat
karolkaj
A ja wysłalam towar a pieniędzy nie widzę ;/ glupia myślałam, że mam do czynienia z uczciwą szafowiczką i nim paczka do niej dojdzie zobaczę pieniądze na koncie

oj i tu niestety sama jesteś sobie winna - nie wysyła się towaru dopóki nie masz kasy na koncie.
ja ostatnio miałam taką sytuację, ze kupiła ode mnie niezweryfikowana z 0 ilością komentarzy.
No więc kupiła i pisze, że na pewno zapłaci więc rzecz mogę już do niej wysłać.
Oczywiście nie wysłałam, a ona OCZYWIŚCIE nigdy mi nie zapłaciła.
Szukają naiwnych, dalaś się nabrać :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie -kartka z pamietnika