Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

W porównaniu do jazdy konnej to jest po prostu nic;P samochodem będziesz śmigać zaraz;)

Jeździć jest łatwo. Nawet to lubię. Ale zdać egzamin to już coś innego...

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
fredka212
najgorsze jest to że ja boje sie trzymać kierownicę... boje się że źle skręcę wjadę w krzaki albo latarnie... :(
Matko ja mam to samo, ja bede sie bała przejchać obok innego auta.. ;/

Ja Ci powiem, że to zależy. Bo niektórzy naprawdę nie mają do tego 'ręki', naprawdę!
Ale tak poza nimi, to każdy może jeździć ^^

To nie takie trudne :))

Oblałam prawko 4 razy, a od dwóch lat mam samochód i nim jeżdżę bez prawka :) Za niedługo idę walczyć znowu a jak teraz obleje to już nie podchodzę.

Cytat
marylamatylda
Moim zdaniem nikogo nie obrażając osoba której udaje się zdać za 6 + razem chyba nie powinna mieć tego prawka. :D

jestem za, nawet bym obniżyła do 3-4 ;p

Spokojnie ;) ja też jak szłam na kurs nie umiałam kompletnie niczego i nigdy nie jeździłam ale instruktor powiedział, zę to nawet lepiej bo łatwiej nauczyć taką świeża osobę dobrych/prawidłowych nawyków niż kogoś oduczyć złych nawyków ;))

Nie bój sie,jak ja szlam sie zapisywac tez byłam zielona,ale wszystkiego Cie nauczą od tego przeciez oni są,ale tak naprawde najlepiej nauczysz sie jezdzic jak juz bedziesz jezdziła sama,oni tak naprawde przygotowaują Cie pod egzamin ;)

zweryfikowana
Posty: 2.111
Ostrzeżenia: 1/5

dla mnie to latwizna ;)
nigdy nie jezdzilam przed pojsciem na prawko wiec poczatki byly straszne ale z godziny na godzine lepiej mi to szlo a po 10godz juz smigalam ;D

Mnie na kurs wysłał chłopak - największy samochodziarz jakiego znam ;p
Jak poszłam na pierwszą jazdę od razu pojechałam z instruktorem na Warszawę, nie mając pojęcia o normalnej jeździe. Mimo że mam ostrego i wymagającego instruktora to jazda samochodem mnie odpręża, po prostu czuję że to jest dla mnie. Instruktor gania mnie tylko za nadmierną prędkość, ale ciężko się powstrzymać:) jednak umieć jeździć - a zdać egzamin to dwie różne sprawy. zwykle szybko prawko zdają osoby które kiepsko jezdzą.. tak już jest, loteria.

Przede mną dziś pierwsza jazda....

Cytat
kami_g1
Cytat
marylamatylda
Moim zdaniem nikogo nie obrażając osoba której udaje się zdać za 6 + razem chyba nie powinna mieć tego prawka. :D

jestem za, nawet bym obniżyła do 3-4 ;p

Bez przesady, większość ludzi nie zdaje, bo zżera ich stres a nie dlatego, że nie umieją jeździć. Zresztą badania psychologiczne wykazały, że inteligentniejsze osoby nie zdają za pierwszym razem :P serio. Dużo jest takich sytuacji też, że nie zdajesz z własnej winy tylko z winy innych kierowów na drodze :/
Moim zdaniem ten egzamin wcale nie odzwierciedla tego, czy umiesz jeździć. Dopiero potem, jak wejdziesz do swojego samochodu i masz jeździć sama okazuje się czy jesteś dobrym kierowcą czy nie.
Ja mam od roku prawko i cały czas się uczę jeździć, nie mam własnego samochodu tylko rodziców i po prostu boję się, że gdzieś zarysuje przy parkowaniu itp. Gdybym miała własny, mniejszy samochód szybciej bym ogarnęła parkowanie i inne manewry.

Cytat
Martynka1111
Jazda samochodem nie jest trudna..;)
Gorsze egzaminy:/

nie sam egzamin tylko egzaminatorzy ;)
ja się nie bałam jeździłam samochodem bez prawka i tak się nauczyłam. poszłam na egz. i zdałam. dont panic :)

Ja mam egzamin 5 zobaczymy jak to pójdzie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem!!!!!