Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

wsplczuje instruktorowi z toba jezdzic

jak widać samochody na naszych drogach to nie jakiś ewenement i raczej większość osób prawo jazdy ma wiec najwyraźniej tak trudno nie jest :)

nauczyć się jest łatwo, ciężko jest zdać.

hamulec, gaz i sprzeglo to akurat najlatwiejsze ze wszystkiego haha

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Martynka1111
Cytat
jamajka91
dla mnie nauka w porównaniu ze zdaniem prawka to pikuś, przez egzaminy znienawidziłam jezdzic a na kursie uwielbiałam ;/ nie zdałam 3 razy nie wiem czy bede podchodzic dalej;/
No wiesz co!!:)
Daj spokój..Podchodz normalnie,a nie..
Moja kolezanka zdała za 15razem..Ale zdała

A mój kolega za 20 ;DD.

Ja też za rok idę ale nie wiem nawet gdzie jest gaz a gdzie sprzęgło ;d

ja tez sie tak bałam, ale wsiadłam za kółko [ pierwszy raz na jazdach] i strach minął. od roku już jestem kierowcą i za nic nie oddałabym swojego prawka : )

zależy, jedni czują się za kółkiem jak ryba w wodzie, inni gorzej sobie radzą całe życie:) myślę że nie powinnaś się bać, na pewno dasz sobie radę :) a tak przy okazji, to się pochwalę że wczoraj zdałam prawko, za 2 razem, jestem mega szczęśliwa :) pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

mnie tata namówił, a właściwie powiedział ze idę na prawko i poszłam. nauczył mnie jeździć i nigdy się nie zastanawiałam czy chcę czy nie, czy nauczę się czy nie. Poszłam, zdałam i jeżdżę już 6 lat bo zdałam już niedługo po 18 urodzinach. Mój chłopak za to poszedł na żywca i od razu dali go na miasto:D wyobraźcie sobie te emocje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-06 16:32 przez prezesu.

Też się bałam ;-) Do egzaminu podchodziłam kilka razy. Choć prowadzić umiałam, stres paraliżował mnie do granic możliwości. Potem, gdy już zdałam, postanowiliśmy opłacić AC, żeby zabezpieczyć się przed jakąś kolizją, którą mogłabym spowodować i wiesz co ? ;-) Kolizja była i AC się przydało. Z tym, że to nie ja siedziałam za kierownicą samochodu a "rasowy" kierowca, który egzamin na prawo jazdy zdał za pierwszym razem. Ja jeżdżę bezkolizyjnie i już nie boję się panicznie niczego co z autem związane. Strach odchodzi po czasie sam. To, że dostaniesz prawo jazdy, nie oznacza, że będziesz umiała prowadzić samochód. Samochód nauczysz się prowadzić, gdy zaczniesz jeździć już z "prawkiem" ;-)

Nie panikuj! ;-)

jak zapisywałam sie na prawko nie mialam takich mysli :) wczesniej mialam stycznosc z samochodem wiec podstawy znałam :d

ale teraz jak juz mam prawko to jezdzic niecierpie.... ;d;d

Nie denerwuj sie tak! :)
jak pierwszy raz siedzialam za kierownica wlasnie na pierwszej jezdzie . jak samoachod jechal z naprzeciwka to stawalam bo balam sie mijac ;D ale to chwilowe takie ;)
baprawde nie masz sie czego bac :) od ponad roku mam prawko i nie wyobrazam sobie zebym go nie miala ;)

po mojej pierwszej jezdzie przyjechalam cala mokra;DD juz chcialam zrezygnowac z prawka bo motalam sie we wszystkim ;D na egzaminie sie trzeslam cala noga na gazie mi latala ale za chwile sie uspokoilam powiedzialam sobie ze zdam to zdam jak nie to trudno;D i zdalam za pierwszym razem;p

bylo swietnie, na poczatku lekki strach i pytanie glowie: czy moze lepiej sie wycofac? ale spoko poszlo. nie jest to trudne. teraz tylko jezdze wszedzie samochodem i nie mam z niczym problemu.

Cytat
andziandzia
Ja umiałam jeździć zanim poszłam an prawko. Tak lepiej bo później nie marnujesz godzin na ćwiczenie ruszania itp. Szkoda na to czasu. Godzina jazdy dodatkowej 40-45 zł.

ja tez tak. poprobuj moze z tata w lesie albo gdzies na polnych drozkach to bedzie ci latwiej potem:) mnie narzeczony uczyl i potem instruktor bardzo chwalil ze umiem obslugiwac samochod bo jestem pewniejsza na drodze:)

ja jezdze sama od roku i ciagle mi sie nogi trzesa hihi, mieszkam w duzym miescie i wieczne remonty ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zapamiętałyście? Pierwszy pocałunek ;)