Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

1 minutę temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Ciężko nauczyć się jeździć samochodem ? strasznie się tego boje... dziś idę zapisać się na prawko! jestem w tym temacie kompletnie zielona nie mogę sobie wyobrazić jak to jest jeździć samochodem Boję się, że nie ogarnę wszystkiego biegi, hamulec, gaz, sprzęgło itd :/ też tak na początku miałyście taki paniczny strach trzymania kierownicy?

Tak , uważałam ,że nigdy nie będę kierowcą. a teraz od roku mam prawko i nie wyobrażam sobie życia bez niego !:D Wszystkiego Cię nauczą , spokojnie. Po to się idzie na kurs.

Ja jak poszłam na kurs to nigdy nie siedziałam za kierownicą, po teorii przyszedł czas na praktykę, Pan na szybko wytłumaczył i od razu na miasto...nie ukrywam, że miała stracha, ale na następny dzień już się nie mogłam doczekać :)

dla mnie nauka w porównaniu ze zdaniem prawka to pikuś, przez egzaminy znienawidziłam jezdzic a na kursie uwielbiałam ;/ nie zdałam 3 razy nie wiem czy bede podchodzic dalej;/

Jazda samochodem nie jest trudna..;)
Gorsze egzaminy:/

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

na spokojnie dasz radę, nie stresuj się, oni są od tego żeby cię nauczyc :))

Cytat
jamajka91
dla mnie nauka w porównaniu ze zdaniem prawka to pikuś, przez egzaminy znienawidziłam jezdzic a na kursie uwielbiałam ;/ nie zdałam 3 razy nie wiem czy bede podchodzic dalej;/

miałam to samo! a ci chamscy egzaminatorzy... myślałam że rzucę to w cholerę, mama zapisała mnie na 4 egzamin i zdałam, ufff ;d kocham jeździć :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-01 10:33 przez funk7.

Ja też pierwszy raz miałam styczność z kierownicą, gdy poszłam na kurs. Wcześniej nigdy nie potrafiłam zapamiętać gdzie jest sprzęgło, hamulec, gaz; o co chodzi z tymi wszystkimi przyciskami itp. Byłam kompletnie zielona i w domu śmiali się, że nie nadaję się na kierowcę. Prawko mam od ponad roku, zdałam je za pierwszym razem. Nie martw się, kurs jest po to, abyś nauczyła się tego co trzeba i wiedziała "co się z czym gryzie" ;-) Poza tym prawdziwa nauka jazdy zaczyna się dopiero po zdaniu prawka.. więc powodzenia! :)

Cytat
jamajka91
dla mnie nauka w porównaniu ze zdaniem prawka to pikuś, przez egzaminy znienawidziłam jezdzic a na kursie uwielbiałam ;/ nie zdałam 3 razy nie wiem czy bede podchodzic dalej;/
No wiesz co!!:)
Daj spokój..Podchodz normalnie,a nie..
Moja kolezanka zdała za 15razem..Ale zdała

Egzamin owszem jest stresującym wydarzeniem :D Ale to też tylko ludzie i warto być miłym dla egzaminatora i skupić się !:D Ja np miałam taką metode ,że jak zaczęłam jazdy z instruktorem to prawie wcale nie patrzyłam na mojego Pana Zenka , tylko go słuchałam i jak wsiadłam z egzaminatorem to tez skupiałam się tylko na tym co mówi a nie z kim jadę i się aż tak bardzo nie stresowałam :D

nie zdac teorii?:? hee śmieszne to jest najłatwiejsze,ale jak ktoś nie uczył sie poprostu no to niestety....ja zanim zaczęłam zdawac prawko wcześniej mój chłopak i kuzynka uczyli mnie jeżdzic i tak się nauczyłam teraz opanowywałam cofanie bo nie bardzo umiałam to robic ,ale teraz z czystym sumieniem mam prawko 2 lata własne autko i nikogo się juz o nic nie prosze i to jest najważniejsze jedziesz gdzie chcesz:)))))))))))))))))) trzeba opanowania,cierpliwosci i motywacji a będzie miec je każdy:)

Ja umiałam jeździć zanim poszłam an prawko. Tak lepiej bo później nie marnujesz godzin na ćwiczenie ruszania itp. Szkoda na to czasu. Godzina jazdy dodatkowej 40-45 zł.

Oj tam oj tam... Ja też zdawałam 3 razy :/ Ale chęci miałam ogromne... Nie ma się czego bać :)

Moim zdaniem nikogo nie obrażając osoba której udaje się zdać za 6 + razem chyba nie powinna mieć tego prawka. :D

Nie, ja nigdy nie jeżdziłam ,a facet za 1 razem mówił "wsiadaj do auta i jedź" a ja takie oczy, ale powiem ci nie jest to trudne, on ma hamulce swoje więc spokojnie nie bój sie:)

ja mam prawko 7 lat, uważam że egzamin jest łatwy i samo zdanie egzaminu, Dla mnie gorsze było jeżdzenie po mieście samej, zajęło mi to troche czasu, zanim przed wejściem do auta, robiły mi sie nogi jak z waty.
Nauczą cie wszystkiego, nie bój się, każdemu początkującemu towarzyszy stres i takie mysli:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

o co chodzi z tymi wymianami?