Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Andziolika
Niech kupi Lyca <lajkę> bardzo tanie rozmowy, ale na stacjonarne. On kupuje za 10euro kartę, drugie tyle dostaje, czyli razem ma 20 ;P pierwsza minuta kosztuje chyba 20centów, a każda następna chyba 1cent ;] Naprawdę, bardzo się opłaca ;]
ale mówię, że na KOMÓRKĘ .

też polecam lebare, na dodatek w weekendy są jeszcze tańsze rozmowy, ja pamiętam że jak dzwoniłam na stacjonarny to im dłużej gadałam tym mniej mi zżerało

Cytat
ilovelolipop
Cytat
dotri
jest teraz taka promocja w T-Mobile że do całej europy w ramach sieci masz za darmo ;)
taa, miał to. Było 9 zł za 30min, a później coś nie tak było z pakietem i przegadał całą kase i dlatego teraz tak kombinuję..
Cytat
devilkitty
Nie już nie jestem, właśnie 2 dni temu wróciłam do kraju. Ile przegadałam powiem Ci, że nie pamiętam, ale mogłam rozmawiać i rozmawiać. Wiem, że na stacjonarne była promocja - 9 centów za minutę, nie wiem czy nadal jest, ale wtedy to się gadało :)
ale mi chodzi na komórkę - nie na stacjonarny.

a nie mial przypadkiem roamingu?

ja mam zwykły abonament w T-mobile płacę 25zł/m-c i przez trzy miesiace dostałam za darmo usługę za darmo do wszystkich w t-mobile w UE mój mąż kupił sobie zagranicą t-mobile na kartę i teraz gadamy non stop ;)

poza tym tez polecam lebarę ;)

ale on kupił przed wyjazdem starter z t-mobile..
powiem mu o tej Lebarze, mozna to kupic w kazdym sklepie ? Bo on mieszka na takim zadupiu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-29 20:30 przez ilovelolipop.

Cytat
mroczus1890
Lebara, rozmowy sa tanie i ciagle sa jakies promocje, np. rozmowy za 1 cent za min. do Polski itp.
Lebara jest tania ale na stacjonarne nie na komórki na komórki płaci się duzą kase

Na komórkę też są tańsze, ale nie wiem ile za minutę :) o już wiem sprawdziłam 38 centów na koma

Cytat
devilkitty
Na komórkę też są tańsze, ale nie wiem ile za minutę :) o już wiem sprawdziłam 38 centów na koma
Czyli drogo:)

Cytat
Chanelka1975
Cytat
devilkitty
Na komórkę też są tańsze, ale nie wiem ile za minutę :) o już wiem sprawdziłam 38 centów na koma
Czyli drogo:)
tak wiec co sie oplaca bardziej ?

zweryfikowana
Posty: 116
Ostrzeżenia: 2/5

Lebara ;) Na domowy masz chyba 1 cent za min , ja tak miałam w tamtym roku niewiem jak teraz ale i tak tanio ;)

Ja również miałam Lebara. Za 10 euro kupiłam kartę i dostałam dodatkowo 10. Łącznie 20 euro. I z tego co pamiętam to 19 centów za sms. A minutę nie pamiętam... Ale wystarczało mi to na tydzień tylko :D

Ojej, ale 38centow za minute to drogo troszke..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYMIANY rządanie ZWROTU