Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:54:52

Przeczytałam taki artykuł i zastanawia mnie czy to prawda. Bo jesli chodzi o mnie, majtki zmieniam codziennie. Gdzies kiedys tez czytałam ze i staniki sie powinno zmieniac codzienie a wy tak robicie? Moze wstyd sie przyznac ale ja np 1 staniku potrafie chodzic niecaly tydzien...

Portal Fakt.pl zaprezentował ostatnio zatrważające wyniki badań brytyjskiej prasy. W specjalnej anonimowej ankiecie, co piąta przedstawicielka płci pięknej przyznała, że nie zmienia codziennie majtek! Wyperfumowane, pięknie ubrane skrywamy przed światem nasz wstydliwy sekret.

Czystą bieliznę zakładamy głównie wtedy, gdy wybieramy się na randkę bądź idziemy do lekarza. Podczas zwykłego tygodnia, szykując się do pracy lub szkoły, te same majtki potrafimy nosić nawet przez kilka dni.

Wynikami sondaży szczególnie zaniepokojeni są lekarze. Niestosowanie się do podstawowych zasad higieny zwiększa ryzyko wystąpienia wielu chorób. Intymne okolice ciała kobiety są bowiem szczególnie narażone na zakażenia. Brzydki zapach, towarzyszące mu swędzenie i zaczerwienienie zewnętrznych narządów płciowych to objawy, które nie biorą się znikąd. To właśnie noszenie brudnej bielizny, ciągłe „zapominanie” o zmianie majtek może być główną przyczyną tych nieprzyjemnych dolegliwości!


a o to kilka komentarzy zły/b]

ja zmieiam majktki 2 razy w tygodniu po co częsciej skoro ciągle są czyste. czasem zadarza się że nawet cały tydzien przechodze jak nie mam upławów z pochwy. nie rozumiem po co zmieniac codzinnie chyba jestescie jakiej zasyfiałe skoro ciągle się wam brudzą

Ja nie zmieniam codziennie bo cały czas noszę wkładki. Ale co drugi-trzeci dzień zmieniam.

jak wy ładnie potrafice kłamać czuje,że dziewczynki wstydzą się przyznać,że nie zmieniają majtek. Jestem facetem i wiele razy zauważyłem to u swoich byłych partnerkach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 15:00 przez kacha0000.

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:56:00

niedobrze mi...

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:57:35

tego pytania jeszcze tutaj nie było...

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:57:45

:o No majtki zmieniam codziennie i nie wyobrazam sobie inaczej... masakra! Staników mam niewiele a zmieniam co 2-3 dni od razu je piorąc. Codziennie też biorę prysznic, czasami nawet 2 razy w ciagu dnia....... Jak mozna chodzić kilka dni w tych samych gaciorach... olaboga :O

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:57:50

codziennie... do stanika moglas sie juz lepiej nie przyznawac^^

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:57:52

jesu dramat!!

ja bielizne tzn. majtki zmieniam dwa razy dziennie rano i wieczorem a biustonosz nosze tak ze 3/4 dni maksymalnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 14:58 przez paulinka89krakow.

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:57:54

masakra jakas , oczywiscie ze zmienia sie codziennie

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:57:57

ja zmieniam codziennie, staniki średnio co 3 dni, nie wyobrażam sobie nosić te same gacie kilka dni;)

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:58:05

papilot.pl;/////

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:58:21

zawsze było dla mnie oczywiste że bieliznę zmienia się codziennie i tak robię, nie wiem jak można łazic kilka dni w tych samych majtkach... stanik jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale gacie?!

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:58:23

yyy jak ktos nie zmienia majtek to znaczy ze sie nie myje codziennie?
bo nie wyobrazam sobie, zeby sie umyc i założyc brudne majtki
Ja zmieniam majtki za kazdym razem jak biore prysznic, czyli w lecie 2 razy dziennie
jesli chodzi o staniki to roznie bo nie mam ich az tyle co majtek, ale co 2-3 dni są prane

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:58:27

Jak można chodzić w jednych majtach przez kilka dni? To co? Jak się człowiek umyje to wciąż zakłada te same??? Bo raczej wtedy nie idzie zapomnieć zmienić, chyba,że sie nie myje. Ochyda dla mnie;/

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:58:30

chyba się powymiotuję!
jak można w majtach chodzić tydzień!!
bleee!!
ja zmieniam dwa razy dziennie majtki!
stanik to chodzę często w jednym ale codziennnie go piorę by odwieżyć.
Ale zazwyczaj też zmieniam po 2 dniach.

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:58:47

Mi też... iuuł.. ;//

niezweryfikowana
Posty: 322
Ostrzeżenia: 1/5

jak czesto zmieniasz bielizne?

23 sie 2011 - 14:58:55

o fuck

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Illuminati - Nowy porządek świata