Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
monikaaaa149
Oj tak gwiazdki. ;p. Albo Dumle ;pp

Dumle są w Rossmanie :)
Oranżadki w proszku kupuje do tej pory i nadal smakują jak 10 lat temu, te kilku metrowe gumy w okrągłym opakowaniu nadal są, ale gumy cynamonowejnie ma i strasznie mi jej brakuje, bo ją uwielbiałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-30 01:25 przez lightmyfire.

A ja najbardziej tesknie za gumą shock. Uwielbiałam ten kwaśny smak. Niestety nigdzienie moge jej juz znaleźć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-30 01:48 przez ewelinka19880.

Ja pamiętam jak kiedyś na potęgę kupowaliśmy napój w proszku "Tang", jak ktoś miał w domu tang to był kimś;)

Poza tym gumy Mino:)) Turbo z autami i Donald z komiksem albo tatuażem... Oranżada na miejscu w butelce, gumy kulki, które po chwili żucia robiły się tak twarde, że szło na nich zęby połamać:) i chipsy ruffles, były pyyyyyszne!:)

cheetos cebulowe w kształcie pilki i batonik danio ! serce OMNOMNOMNOM

Magic star prince polo jabłkowe., oddawać ! Lody calipso , bo te obecne to porażka , jogurt bakoma smak orzechów laskowych



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-30 04:24 przez luli89.

Cytat
aneta2210
Oddajcie gumy do żucia. Moje ulubione :(
Ostatnio mnie na nie "naleciało" i postanowiłam wygrzebac na allegro (bo tam dostaję prawie wszystko). I znalazłam jednego donalda z 90 roku za 1500zł!! Byłam w totalnym szoku. SPrzedawany jak relikt PRL-u.. Zwątpiłam, ..
Ale to prawda, Donald rządzi!! :)
A tu macie link do gwiazdek milky way na allegro: żarłoczki :)
http://allegro.pl/milky-way-magic-stars-milka-180-swieza-partia-i2288599338.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-30 06:34 przez Ihwe.

Cytat
kasiam755
gumy donald niezapomniany smak

I gumy Turbo :)))

Mi brakuje gumy donald , turbo i orbit zielonej , oranżady heleny zielonej, były też lody kredki , chipsów potworków , batonów m$m`s , żelki szczęki sprzedawane na sztuki;)

Mi brauje tylko gwiazdek Magic Star i chyba zamówie sobie na allegro ;)

a pamiętacie tą gumę?;D


Cytat
xfunkygirlx
białego frugo,

Ostatnio widziałam w Biedronce jak sprzedawca całe kartony różnego rodzaju Frugo wystawiał.

Cytat
xfunkygirlx
milki arbuzowej,

To taka w ogóle była? Grrrr, uwielbiam arbuzowe rzeczy a jej nie widziałam nigdy :(

Cytat
xfunkygirlx
batoników danio z serkiem i taką galaretką w środku,

Pamiętam jakieś batoniki z serkiem, ale żeby tam jakaś galaretka byla to już nie pamiętam..
Pamiętam natomiast serki z kulkami-galaretkami które uwielbiałam i tez ich nie ma już :(



Potem przez chwilę było coś podobnego w Biedronce - DELFINEK, ale już nie mazły/b]


Co do chrupek, to lubiłam m.in te (ale żadnych nigdzie już znaleźć nie moge)zły/b]


ja pomyslalam o chrupkach - "Maczugi", taka mała paczuszka za 45gr.;))

a i jeszcze jedno rogaliki star foods w takim brązowym opakowaniu;)

Gumy Donald i lemoniadki z worka :)

guma hubba bubba :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-30 13:35 przez KatherinePierce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

makijaż modny jesienią