Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja też uwielbiałam cebulkowe Cheetos, zawsze wszystkim o nich przypominam. Chciałam też tutaj i przeżyłam szok, że nie tylko ja je tak kochałam :D
Kocham was za to, że przypomniałyście mi gumy MINO. Jak mogłam o nich zapomnieć!
Ja też coś mam ciekawego. Może to nie będzie słodkie ale pamiętacie takie przeźroczyste miętowe paski Winterfresh odświeżające oddech? :D



te paski...pamiętam,że tak śmiesznie się przyklejały do podniebienia :P

Wszystkie smakołyki które jadłam w dzieciństwie widnieją na półkach sklepowych do tej pory... haribo etc...
nawet czerwona oranżada, jo-jo... wszystko jest!
aha... gum turbo nie widać.. ale jakoś za nimi nie tęsknię.

zweryfikowana
Posty: 684
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
wiosenna7
Ja też uwielbiałam cebulkowe Cheetos, zawsze wszystkim o nich przypominam. Chciałam też tutaj i przeżyłam szok, że nie tylko ja je tak kochałam :D
Kocham was za to, że przypomniałyście mi gumy MINO. Jak mogłam o nich zapomnieć!
Ja też coś mam ciekawego. Może to nie będzie słodkie ale pamiętacie takie przeźroczyste miętowe paski Winterfresh odświeżające oddech? :D

ja je pamiętam! ;-)

a mi oranzadek w proszku ktore lizalam z ręki na sucho :D

Ja najbardziej tęsknię za gumą cynamonową.. nazywała się BIG coś.. i była w czerwonym opakowaniu - pychotaa - , Gumy takiej zwiniętej co miała kilka metrów i była strasznie kwaśna. A i brakuje mi Dumli takich ciągnących się mniam : )

Cytat
kasieq00
a mi oranzadek w proszku ktore lizalam z ręki na sucho :D

Orenżadki są! Widziałam ostatnio w jakimś spożywczaku i pamiętam je ze sklepiku szkolnego.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 18:58 przez muufin.

Ja pamietam było świetne

Cytat
kasieq00
a mi oranzadek w proszku ktore lizalam z ręki na sucho :D
Dalej są w sprzedaży ale to już ie ten sam smak co kiedyś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 18:56 przez martucha26.

Oddajcie gumy do żucia. Moje ulubione :(



te gumy nazywały się Gumy mino. w smaku nie zapomniane serce niestety już takich nie produkują a jesli tak to naprawde niełatwo je znaleźć :)



nie jestem fanką słodyczy, raczej niczego mi nie brakuje.
ale sentyment do łakoci z dzieciństwa pozostał :D

Jejku aż mi ślinka cieknie :D Mnie najbardziej brakuje tych gwiazdek czekoladowych. Pycha były :) A i jeszcze tych okrągłcy chrupek z biedronki ,,Na Maxa". Teraz zmienili je na jakies malutkie, ale to nie to samo :(

Zajrzyjcie:
http://szafiarenka.pl/9/5580520/warto-w-to-brnac.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uważajcie na karolinka22198*