Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

wakacje last minute

14 minut temu

Budowa domu

39 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 756
Ostrzeżenia: 2/5

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:08:22

Witam , zakupiłam na all . sukienkę , towar szedł do mnie ponad tydzień a za przesyłkę zapłaciłam 30 zł "przesyłka z Polski" zaznaczam priorytet kurier :)==========SPRZEDAWCA MA 36 NEGATWNYCH KOMENTARZY I 13 NEUTRALNYCH =====
Na moje ponaglenia otrzymywałam chamskie odpowiedzi ze jestem za stara na all ze mam isć sobie na bazar jak mi sie spieszy itd całkowity brak kultury , otrzymałam w koncu sukienkę ,która nie przypominała tej ze zdjęcia o 2 rozmiary za małą !!!!
w koncu wystawiłam komenatrz neutralny bo obsluga była chamska bo przesyłka 3 razy drozsza bo sukienka była za mała niz podawał rozmiar itd w odpowiedzi otzrymałam to :


ZA celowe wprowadzanie w blad - za wystawienie komentarza niezgodnego z rzeczywistosci Informuje ze w zwiazku z ta sytuacja wnajblizszym czasie zlozymy pozew do sadu i bedziemy domagac sie odszkodowania w wysokosci 30000zl w przypadku zmniejszenia obrotow na tym nicku
Na adres domowy zostaniecie Panstwo oficjalnie zgodnie z prawem poinformowani o naszych dzialaniach
Nasze dzialanie ma na celu wykluczenie roznego rodzaju naduzyc i jest piorytetem
Otrzymaja tez Panstwo komentarz NEGATYWNY
oraz czarna liste na wszystkich nickach i przekazemy dane jako klient nierzetelny do stowarzyszenia sprzedawcow allegro Oczywiscie przed oczekuje kompletnych wyjasnien
zastanawiamy sie tez o mozliwosci zlozenia doniesienia z Art. 212. § 2

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości
prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania
potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Nastepnie zamierzam dochodzic odszkodowania za ewentualnie poniesione straty
na skutek wystawionego komentarza

CO WASZYM ZDANIEM MAM ZROBIĆ BO TO CHORE !OZNACZA TO ZE NIE MOGE WYRAZIC SWOJEJ OPINI INNEJ NIZ POZYTW BO JESTEM STRASZONA ????????????????????

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:11:37

heheh zwykle straszenie;p nic ci nie zrobia .ja bym sie nie przejmowala debilem

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:12:38

Dostałaś za małą sukienkę, naciągnęli cię na przesyłkę i jeszcze straszą sądem?
To jakieś żarty! Mają już dużo negatywnych komentarzy więc nie są bez winy.
Zgłoś sprawę do administracji allegro, napisz o bardzo wysokim koszcie przesyłki i koniecznie zgłoś to że cię straszą i szantażują!

niezweryfikowana
Posty: 756
Ostrzeżenia: 2/5

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:13:13

ale ja pytam jak tak mozna ? jakim trzeba byc cwaniakiem zeby takie informacje wysyłać do kogos kto wyraził swoja opinię --po to chyba sa komentarze

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:15:26

zgłoś do administracji - chyba jedyne rozsądne wyjście

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:15:38

TAK,ZGLOS DO ADMINISTRACJI I ---OLEJ ICH

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:17:56

Hahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha prawie się popłakałam ze śmiechu :D Matko jaki <moderacja - wulgaryzmy>
Daj jego nicka :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 20:55 przez moderator.

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:18:08

zgłoś sprawę do allegro przedstawiając im tego maila co dostałaś - koleś powinien mieć za to zablokowane konto ( jest to zastraszanie i jednocześnie oszustwo i wyłudzenie gdyż płacisz horrendalną kwotę za wysyłkę i otrzymujesz przedmiot niezgodny z zamówieniem )

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:18:57

Na dobrą sprawę to mają do tego prawo, jeżeli obraziłaś ich i wystawiłaś komentarz negatywny a tam ich powyzywałaś, to mają prawo założyć sprawę o zniesławienie. Kwestia tego czy tak naprawdę chce się im w to bawić??
Równie dobrze ty możesz zrobić z nimi porządek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 15:20 przez aga8924.

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:19:13

O Masakra co za ludzie . Nie przejmuj się to tylko gadanie!

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:19:25

nie martw się. ja wiele razy na szafie pisałam swoją opinię i zostałam tyrana . Są ludzie i parapety. Olej moja droga.

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:20:24

Cytat
aga8924
Na dobrą sprawę to mają do tego prawo, jeżeli obraziłaś ich i wystawiłaś komentarz negatywny a tam ich powyzywałaś, to mają prawo założyć sprawę o zniesławienie. Kwestia tego czy tak naprawdę chce się im w to bawić??

Myślisz, że ją wygrają ? Nigdy w życiu !!!

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:21:14

"Nastepnie zamierzam dochodzic odszkodowania za ewentualnie poniesione straty
na skutek wystawionego komentarza"


Najlepiej proszę pana tak z 10 tysiaków :D Ja też mam negatywa to może i mnie by się udało? hehe swoją drogą teraz obawiam się, że na Szafie za lipy ktoś mnie pozwie do sądu :) matko, jaki śmieszny koleś! Weź go olej i nie przejmuj się! Dawno mnie nikt swoją głupotą tak nie rozbawił :D

niezweryfikowana
Posty: 756
Ostrzeżenia: 2/5

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:21:17

własnie wystawili mi negatywny komenatrz

STRASZENIE SĄDEM I KARAMI

06 sie 2011 - 15:21:34

"oraz czarna liste na wszystkich nickach i przekazemy dane jako klient nierzetelny do stowarzyszenia sprzedawcow allegro"

hahaha, już samo to zdanie brzmi jak największa ściema w historii.
otóż nie możliwe jest, żeby wysłali twój nick do całej społeczności allegro. musiałabyś byc chyba seryjnym mordercą, który zamawia coś a potem przy odbiorze osobistym morduje ludzi.
wyśmiej tego człowieka, zrób tego jakąś kopie i idź na policje.
masz ku temu trzy powody:
1. wielokrotne obrażanie twojej osoby
2. towar całkowicie nie zgodny z takim jaki zamawiałaś
3. naciąganie (i to na wielką kwotę) oraz bezpodstawne zastraszanie sądem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z allegro;/