Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:51:45

Witam
Wiem że spotkam się na tym forum z wielkimi wyrzutami z waszej strony.
Ale mam dosyć szafy. Czemu gdy wpisuję w wyszukiwarkę 'muszkieterki' bąć oficerki pojawia mi się stos kozaczków na obcasach lub są na nich ozdoby typu paseczki i inne brzydkie gów*** . Wiem że może się to komuś podoba ale muszkieterki to zwykłe buty bez obcasa, i zbędnych ozdobników to samo oficerki!!
Wiem że zaraz będzie żę muszkieterki moga mieć obcas itp. ale to bzdura. Każdy ma inne gusta ale ja też chcę coś kupić na szafie a okropne sa te kiczowate ubrania i dodatki. Gdy chciałam coś kupić na szafie zawsze spotykam się z jakimiś pomyłkami i szachrajstwem ze strony szafiarek. Czemu ja sprzedaje uczciwie ubrania w bardzo dobrym stanie dokładnie zmierzone a inni szmaty do podłogi. Albo jest wyblakłe albo coś ułamane ... Grry.
Na moim profilu wyraźnie jest napisane nie wymieniam się ! A dociera do mnie około 10 pytań dziennie "Wymiana?'
Nowe szafiarki zapominają że coś kupiły i nie wysysłają pieniędzy...
Na forum bez przerwy Platformy nude , kwiatki, 'Czy ładnie wyglądam?' ' Na ile lat wyglądam" Sorry ale jeśli ktoś się chce dowartowściować to niech poprosi kogoś innego a nie ciągle te same wątki!
Gdy wpisuję w wyszukiwarce plisowana spódnica to pojawia mi się tiulowa ! Wiem że każdy chce aby każdy kupił jego przedmiot ale są szafiarki które naprawdę czegoś szukają! Nie tyczy to wielu szafiarek które normalnie podchodzą do sprawy sprzedawania wymieniania czy kupowania. Ale osób o których ja napisałam jest więcej! Może kogoś jeszcze to denerwuje ... Ja mam powoli dość!

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:54:12

mnie wkurza jak np. szukam torby adidas, a tam są normalne bazarowe, bo niektórzy dają markę 'adidas' bo jest 1sza na liście -.-

nie lubię też jak ktoś wypytuje o jakiś ciuch, już sie umawiamy na jakąś kwotę, podajemy swoje dane, i nagle ta osoba przestaje się odzywać, chociaż codziennie siedzi na szafie. lepiej napisać że się rezygnuje, a nie że ja czekam jak głupia na wpłatę, choć jest dużo chętnych na tę rzecz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 21:08 przez Krakersikx3.

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:54:47

A mnie wkurza takie ciągłe narzekanie na coś.
Ja też mogłabym się do wielu rzeczy przyczepić,ale jesteśmy na tym portalu dobrowolnie,tak?
Więc,jeśli którejś z Nas coś nie pasuje,wystarczy skasować konto i przerzucić się na All na przykład.

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:54:55

no tak, ja na szafie nigdy nie umiem znaleźć tego czego szukam, mają być koturny to wszystkie sandały nawet na obcasie są koturnami itp itd

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:55:12

ja przed chwila martensow szukalam i wedgsow noprmalnie szok, wyskoczyly balerinki inne takie. Ktos wpisze chwytliwe nazwy i mysli ze blyszczy. poza tym denerwuje mmmnie to jak pisza do mnie laski, czy oferta jest aktualna i w ogole, a potem CISZA...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 21:06 przez natashcck.

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:55:56

to samo jest na allegro jakoś nie ma co narzekać

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:56:05

Ale może powinno się trochę rozsondniej podchodzić do tej sprawy.

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:56:15

@Krakersikx3 - ona ponoć sama się bierze kiedy się zaznacza "wybierz" i nie wpisuje marki... Dlatego proponuje zawsze w marce stawiać "-" kiedy nie wiemy co ;)

A do głównej założycielki wątku to mam to samo! Chciałam się tutaj poszlajać i nie wychodzić z domu do galerii żeby oszczędzić sobie czasu i nerwów, chciałam znaleźć fajny sweterek ale albo ceny są kosmiczne - więc mi się nie opłaca albo są to szmaty, wywłoki jakby ktoś to wyjął psu z gardła - dlatego nigdy niczego nie moge znaleźć na szafie, a jak coś znajdę to cieszę się 1tydzien ale potem przychodzi przesyłka, 5 plam i 10 dziur....

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:56:41

Cytat
Hooney_M
A mnie wkurza takie ciągłe narzekanie na coś.
Ja też mogłabym się do wielu rzeczy przyczepić,ale jesteśmy na tym portalu dobrowolnie,tak?
Więc,jeśli którejś z Nas coś nie pasuje,wystarczy skasować konto i przerzucić się na All na przykład.

podpisuję się pod tymi słowami

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:56:58

na all.egro myślę że jest jednak lepiej tyle że nie za darmo :D

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:57:13

Mnie denerwują szafiarki, które każą odkładać sobie rzeczy, pół dnia zawracają mi tyłek nieistotnymi pytaniami albo o dodatkowe zdjęcia na sobie - ja latam, robię, tracę czas tylko po to, żeby potem nawet nie "usłyszeć" głupiego dziękuję.
Po prostu przestają się odzywać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 20:58 przez martuuus.

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:57:29

Cytat
Hooney_M
A mnie wkurza takie ciągłe narzekanie na coś.
Ja też mogłabym się do wielu rzeczy przyczepić,ale jesteśmy na tym portalu dobrowolnie,tak?
Więc,jeśli którejś z Nas coś nie pasuje,wystarczy skasować konto i przerzucić się na All na przykład.

Na all jest to samo...........!!
Cytat
martuuus
Mnie denerwują szafiarki, które każą odkładać sobie rzeczy, pół dnia zawracają mi tyłek nieistotnymi pytaniami albo o dodatkowe zdjęcia na sobie - ja latam, robię, tracę czas tylko po to, żeby potem nawet nie "usłyszeć" nawet głupiego dziękuję.
Po prostu przestają się odzywać

Dokładnie!! Już wolę usłyszeć "dzięki nie chce" niż później dobijać się do nich drzwiami i oknami.....................



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 20:58 przez andrianna.

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:58:15

wiecie co? ja dzis wymyslilam cos by uniknac takich sytuacji... stworzmy liste polecanych szafiarek ktore maja modne i ladne ciuszki... i nie nazywaja lumpów trendami... floral... heh moja babcia ma fartuszki floral:p

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:59:06

Cytat
ILIKEIT2
wiecie co? ja dzis wymyslilam cos by uniknac takich sytuacji... stworzmy liste polecanych szafiarek ktore maja modne i ladne ciuszki... i nie nazywaja lumpów trendami... floral... heh moja babcia ma fartuszki floral:p

Oooo dokładnie! Albo niech szafa zrobi jakiś konkurs na najlepszą szafę - zadbaną czy coś. :D

Denerwujące szafiarki

27 lip 2011 - 20:59:39

Cytat
ILIKEIT2
wiecie co? ja dzis wymyslilam cos by uniknac takich sytuacji... stworzmy liste polecanych szafiarek ktore maja modne i ladne ciuszki... i nie nazywaja lumpów trendami... floral... heh moja babcia ma fartuszki floral:p

Myślę że to może rozwiązać parę problemów ... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ODSZKODOWANIE WAZNE