Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 1/5

CeraNova

25 lip 2011 - 14:58:51

Jeśli wątek jest w złym dziale to prosze o przeniesienie.
Czy któś używa lub używał tych tabletek? Widziałam ich reklame w gazecie ostatnio i postanowiłam o nich trochę poczytać, bo mam problemy z trądzikiem i byłam u dermatologa i stosuje maseczke i żel ale to nic nie pomaga a długo to stosuje a o tych tabletkach na wizażu przeczytałam, że są dobre i może któraś z was ich używa lub używała? Jestem bardzo ciekawa jaką macie o nich opinie.



CeraNova

25 lip 2011 - 15:01:03

nie stosowałam, ale stosuję za to Merz Special na włosy, paznokcie i cerę i szczerze polecam. przed rozpoczęciem stosowania miałam lekkie problemy z cerą i włosami, stosuję Merz już rok i jestem mega zadowolona z efektów

CeraNova

25 lip 2011 - 15:02:09

nie opłaca się. suple w małych dawkach. to nic innego jak bratek, cynk, wit. C, B6. Lepiej zainwestować w chelaty Olimpu :)a bratek pić :)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 1/5

CeraNova

25 lip 2011 - 15:14:42

Właśnie każdy poleca co innego i już sama nie wiem. Może ktoś jeszcze się wypowie?

CeraNova

16 sie 2012 - 12:49:18

biorę od 2 tygodni, narazie zauważyłam wyłącznie 'wysyp" nowych niespodzianek, ale z tego co czytałam to normalne na początku zażywania, później ma się to niby unormować, no ale zobaczymy...

CeraNova

16 sie 2012 - 12:57:42

ja polecam znalezienie dobrego dermatologa i regularne wizyty, z własnego doświadczenia wiem, że te wszystkie ceranova, vizaxinum, specyfiki z drogerii itd są za słabe, żeby cokolwiek zdziałać. i nie zniechęcam się, jeśli po pierwszej czy drugiej wizycie u dermatologa nie będziesz widziała efektów, ja widoczne zmiany zauważyłam po roku kuracji różnymi lekami, po antybiotykach itd. (choć ja miałam na prawdę duży problem)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mega tanie aukcje ?