Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

7 minut temu

Biznes

11 minut temu

tabernakula sklep

30 minut temu

zakupy internetowe

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 14:53:01

Sytuacja wygląda tak:

Ostrzeżenie 1: wulgaryzmy - coś tam w wypowiedzi na forum, że ktoś zachowuje się jak sz*%@#a w dokłądnie takiej formie, czyli procenty małpy w formie cenzury, by bezczelnie nie używać potocznego słowa w tym kontekście, przy czym samo słowo szmata nie uchodzi za wulgaryzm, a skoro jest za cenzurowane to o co tutaj chodzi?

Ostrzeżenie 2: obraźliwe wypowiedzi: zarozumiałe pajace, zapchlona banda, zakompleksione towarzystwo - WTF ? Nie ma tam nawet słowa "głupek" a tutaj drugie ostrzeżenie...

Ostrzeżenie 3: Za spam linkiem, no bo po co kogoś uprzedzić wiadomością że tego nie wolno robić, siedzę na forum, widze że inne laski to robią, ostrzeżeń nie mają to wnioskuję, że mogę tak? tak...

No i teraz tak... darujcie sobie teksty typu, że nie przeczytałam regulaminu bla bla. Nich będzie, że jestem chamska i prostacka, moje zachowanie można podpiąć pod prostego impertynenta, ale do czego zmierzam. Gdy Pani kowalska nie ma żadnego ostrzeżenia to wolno jej napisać nawet baaa słowo "CHAM" (pewnie dostanę zaraz 4rte) czy inne tego typu niemiłe aczkolwiek obraźliwe epitety i ostrzeżenia nie dostanie, za to dziewczyny które zawiniły raz, są chyba pod jakąś specjalną ochronką, mam wrażenie, że moderatorzy mają jakąś listę osób które już zostały upomniane i pilnują te osoby ze zwiększoną czujnością hurtowo wystawiając bany. Czy ktoś wie coś na ten temat? Czy jesteście podobnie traktowane ? Wymieńcie się doświadczeniami, bo to jest moje drugie konta tutaj, do starego zapomniałam hasła a prócz tego dostałam bana na forum którego nie chcieli łaskawie odblokować nawet po roku ciszy, lubię tutaj podyskutować ale skoro znów mnie ci służbiści dyskryminują to może pora usunąć konto zanim zbiorę wiarygodną ilość komentarzy pozytywnych i znów od początku na innym koncie będę uchodzić za laika...

Co myślicie ? Przesadzam i tak naprawdę jestem takim bezczelnym chamem, czy zmuła i kompleksy popychają moderatorów do dowartościowywania się w ten sposób?

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 14:59:16

Gdybyś przeczytała regulamin to wiedziałabyś, że nawet za ocenzurowane słowa można dostać ostrzeżenie - skoro dostałaś, jedno, drugie to mogłaś poświęcić chwilę swojego cennego czasu na przeczytanie go zamiast obrażać innych. To, że ktoś zamieszczał linki na forum [kiedy było to zabronione] nie oznacza, że każdy ma tak robić - regulamin jest jeden dla wszystkich i należy go przestrzegać.
Jeśli dla Ciebie "zarozumiałe pajace" czy "zapchlona banda" nie jest niczym obraźliwym to może powinnaś się przedstawiać inaczej, bo dla mnie komplementem to nie jest.
Wydaje mi się, że jeśli ktoś raz dostał za jakąś rzecz ostrzeżenie, a mimo to nadal łamie regulamin w ten właśnie sposób to na 99% dostanie kolejne za to samo - dostał ostrzeżenie, więc zdaje sobie sprawę z tego, że tak nie należy robić, a jeśli nadal to robi to najwidoczniej ma ostrzeżenia gdzieś.
Trochę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:01:27

Ano, taki ten świat.

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:02:31

masz jeszcze 2 szanse-ciesz sie nimi =D

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:05:24

tez mam i zyje

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:05:41

a ja Cię rozumiem, sama dostałam dwa ostrzeżenia chyba za to, że któraś z moderatorek włąśnie okres miała
a później to ciężko im wytłumaczyć za co niby to ostrzeżenie
powinien być bezposredni dostęp do wpisu na forum, za które rzekomo dostało się ostrzeżenie

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:05:53

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 14:03 przez prudensja_u.

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:08:24

Założę się, że regulamin czyta jedna laska dziesięć, zresztą problemy z czytaniem masz skoro poprosiłam w wątku żeby nie mulić mi na temat regulaminu. Kultura kulturą, ale zwykle niemiłe komentarze i obraźliwe słowa muszą być czymś wywołane choćby ironią, szydzeniem, skoro ktoś jako odbiorca czuje się urażony jakąś ironią ujętą w niemiły sposób to moim zdaniem ma prawo na ripostę. Owszem na forum należy odzywać się kulturalnie, ale jakoś mam konto na forum motoryzacyjnym gdzie się dyskutuje na temat usterek w samochodach i tam z kolei lecą słowa niecenzuralne bez ogródek mimo że regulamin także przewiduje ukaranie prowodyra moderatorzy karają tylko tych którzy odzywają się bez najmniejszego związku z tematem i używają do tego wulgaryzmów. A tu jest forum... Laska poddaje się ocenie, miłe słowa można jej napisać, ale gdy jakiejś się nie podoba to zaraz idzie kwit od innej klientki, że ta jest zakompleksiona i dlatego się jej nie podoba... Na tym forum mam wrażenie że choćby temat dotyczył ptaków bałkańskich to i tak wywoła się poruszenie, a ostrzeżeniem zostanie ukarana osoba która już przynajmniej jedno ma na koncie i co tu jest grane ? Rozumiem osoby niezweryfikowane które logują się tylko po to by wzniecać dym, ale co to ma być? To forum jest dl nas czy dla moderatorów i sztywnego regulaminu... co to jest godzina policyjna za komuny czy forum na szafie w końcu ?

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:08:37

Cytat
vanilia
a ja Cię rozumiem, sama dostałam dwa ostrzeżenia chyba za to, że któraś z moderatorek włąśnie okres miała
a później to ciężko im wytłumaczyć za co niby to ostrzeżenie
powinien być bezposredni dostęp do wpisu na forum, za które rzekomo dostało się ostrzeżenie
Myślisz, że tak łatwo spamiętać kto, kiedy, komu, za co, w jakim wątku itd.?
Jeśli się z którymś ostrzeżeniem nie zgadzałaś mogłaś zgłosić sprawę administracji.
Zresztą nie ma co rozpaczać - jeśli przeczytacie regulamin to dowiecie się także czegoś o usuwaniu ostrzeżeń.

Sioni jakoś ja poświęciłam kilka minut swojego czasu i chyba widać różnicę - mam o wiele więcej postów od Ciebie i ŻADNEGO ostrzeżenia. Teraz jesteś na szafie, więc obowiązują Cię zasady tu panujące - guzik nas obchodzi czy jesteś na pięciu innych forach i zachowujesz się w taki sam niekulturalny sposób, czy tylko tu pokazujesz jaka jesteś.
Sprawę z kilkoma komentarzami wyjaśniłam już wcześniej - gdybyś czytała wypowiedzi to byś wiedziała, że osoba, która dostała już jedno ostrzeżenie jest bardziej narażona na drugie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 15:12 przez slonwtrzechtrampkach.

zweryfikowana
Posty: 481
Ostrzeżenia: 1/5

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:09:35

lajf is brutal.

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:09:55

tak ja sie zgadzam z tobą
to głupota
niestety nasze ostrzeżenia zawdzięczamy innym szafowiczkom które z ucha strzelają bo któraś z nas napisze słowo ....... albo.......

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:10:30

słońwtrzechtrampkach- zastanawiam się, dlaczego nie wybrano Cię jeszcze na moderatora, od dawna już wypowiadasz się w sprawach regulaminu na forum, jestem pewna, że znasz go na pamięć :D

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:12:36

nie wiem nic na temat "pilnowania" osób które już mają ostrzeżenia, ale prawda jest taka , że nie jedna moderatorka może Cię pilnować tylko z powodu swojego widzi mi się bo np. Cię nie polubiła bo miałaś inne zdanie wypowiadając się w jakimś wątku i doszło do wymiany zdań na forum - już ktoś tu dawno temu opisywał, że jakaś jedna moderatorka się na nią uwzięła co chwile dając ostrzeżenia- ale oczywiście to tylko moja teoria i w Twoim przypadku wcale nie musi tak być

p.s. nie usuwaj konta bo uwielbiam oglądać Twoje prace "twórcze" powstałe podczas nudów w pracy :) albo przynajmniej daj znać jak zmienisz konto ;p

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:13:20

Eee tam, po co się stresujesz;) To tylko głupie ostrzeżenia, w jakimś tam wirtualnym świecie, nie ma co się przejmować/irytować/oburzać itd. Mi tam te ostrzeżenia wiszą i powiewają, a też już mam trzy:)

Relax!:)

Ostrzeżenieeeeeeee !

13 lip 2011 - 15:13:55

Cytat
olamini
słońwtrzechtrampkach- zastanawiam się, dlaczego nie wybrano Cię jeszcze na moderatora, od dawna już wypowiadasz się w sprawach regulaminu na forum, jestem pewna, że znasz go na pamięć :D
Byłam moderatorką ale zrezygnowałam - na szafie był syf, jest i będzie, bo część moderatorek nie robi tu NIC, a administracja... każda z nas wie.

ememka uwierz, że moderatorki mają inne zajęcia niż 'śledzenie' czyichś wypowiedzi..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 15:15 przez slonwtrzechtrampkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co dla Was to znaczy ?