Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 18:51:56

Domyślam się, że wiele z Was ma konto w mbanku. Na stronie internetowej wyczytałam, że za ekonto praktycznie nic się nie płaci (chyba że ktoś np. robi przelewy za granicę). Czy tak naprawdę jest? Za co pobierane są opłaty? Czy do ekonta dostaje się też kartę bankomatową? Co ogólnie sądzicie o tym banku?

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 18:54:36

ja ogólnie jestem zadowolona- ekonto jest prowadzone bezpłatnie, kartę też się dostaje. Jedyne za co płacisz to za wypłatę z nie ich bankomatów 5 złotych od jednorazowej wypłaty i od sierpnia będzie wprowadzona opłata za użytkowanie karty 2 złote (jakoś się można wymigać od tego np jak dużo płacisz kartą czy coś,nie wczytałam się w to jeszcze)

zweryfikowana
Posty: 413
Ostrzeżenia: 1/5

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 18:54:54

Ja mam tak konto od jakiś 2 lat i jestem mega zadowolona, płacisz za wypłaty w innych bankomatach i słyszałam że ma się płacić za posiadanie karty. J"a jestem zadowolona, nigdy nie wyskoczyła mi jakaś opłata nie wiadomo tak jak mojemu chłopakowi, który ma konto w wbk wiec polecam

zweryfikowana
Posty: 235
Ostrzeżenia: 1/5

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 18:56:09

ja mam już konto w mbanku 2 lata ogólnie jestem zadowolona, wogóle nie płacę za przelewy (krajowe) i kartę, szkoda tylko że tyle osób przystąpiło do mbanku bo oprocentowanie spadło na koncie oszczędnościowym

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 18:57:49

Jestem bardzo zadowolona! Jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy to płacę 5 zł miesięcznie i mogę w każdym bankomacie za darmo, do woli(w ramach tych 5 zł) wypłacać pieniądze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 18:58 przez kareninaa.

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 18:59:00

nic sie nie placi,jest tylko problem jesli chcesz wplacic lub wyplacic gotowke-musisz to zrobic przez inne konto w innym banku-przelac na nie pieniadze i wyplacic w banku lub automacie.jak ktos miesiecznie wyplaca kilkadziesiat zlotych to 5zl zawyplate i 2 zl za karte to juz cos



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 19:00 przez annula.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 19:01:11

Konto w mBanku mam już ok.8lat i do tej pory za nic nie zapłaciłam.

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 19:03:27

mBank jest ok :) Bardzo wygodnie wpłaca się pieniądze na konto we wpłatomatach,wypłaca się także wygodnie i co najważniejsze dla mnie-łatwe przelewy internetowe.Wielka wygoda dla robiących zakupy w internecie :)

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 22:02:47

A czy trzeba zadeklarować jakieś comiesięczne wpływy? I czy za kartę bankomatową za wyrobienie się płaci?
Aha i żeby założyć ekonto to trzeba iść do banku i podpisywać jakąś umowę czy też można to zrobić przez internet?:)

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 22:06:27

mbank jest super, polecam! nic sie nie placi, karte przysylaja i mozna w kazdej chwili wejsc na swoje konto przez internet! jak najbardziej suuuuuuper! pozytywnie. ;))))))
nie placi sie za wyrobienie karty!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 22:07 przez kiciaaa.

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 22:06:38

za prowadzenie e konta - 0zł
za wypłaty z wszystkich bankomatów - 5zł (mozna ustawic opcje ze beda brali 5zł miesiecznie za to a nie kazdorazowo)
za przelewy - tez chyba nic moze jakies grosze tylko
teraz mam wykupiony pakiet asistans czy cos takie ubezpieczenie -15 zł miesiecznie (mozna poczytac na necie o co chodzi)

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 22:12:06

Ale z bankomatu wbk można za darmo wypłacić kasę, jak ma się konto w mbanku :)

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 22:12:49

ja też jestem zadowolona, wszystko jest za darmo, teraz tylko będzie 2zł jeśli nie płaci się kartą chyba za 100zł ale nie wiem bo nie wczytywałam się zbytnio ;D

a założyć możesz przez internet i normalnie w siedzibie banku :)

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 22:19:54

faktycznie, za nic sie prawie nie placi.

Od sierpnia tylko, jesli miesieczna (chyba) wpłata nie przekroczy 100 zł to pobieraja 2 zł

Noo i ja korzystam tylko z bankomatów euronet bo z tamtad jest darmowa wypłata gotówki

Jedyne za co zapłaciłam to za sprawdzenie w bankomacie mojego salda. 1 zł :)

mbank - co sądzicie?

08 lip 2011 - 22:34:13

teraz mam wykupiony pakiet asistans czy cos takie ubezpieczenie -15 zł miesiecznie (mozna poczytac na necie o co chodzi)

ja założylam konto w mbanku ale nawet go niebede aktywowac,wkurzyła mnie sytuacja z wykupionym assistans mój facet ma tez konto w mbanku w kwietniu załozylismy to ubezpieczenie bo mój miał jechac na operacje do wałbrzycha a nie miał przegladu wiec pisze z tym konsultantem a on mi odpisuje,ze to musi byc nagła sytuacja i ewentualnie moga go zawiezc do najblizszego szpitala jakby,zyciu cos zagrazalo a 5 razy dzwoniłam na infolinie i mówili,ze zawioza tylko trzeba uaktywnic ten pakiet,uaktywnilismy i gówno musial jechac na wlasny koszt nikt go z tego ubezpieczenia nie zawiózł,mało tego jak pojechał syn dostał wysypki i zadzwonilam w imieniu mojego i mowie ze mamy taki pakiet rodinny wykupiony,ze syn dostał wysypke goraczke a wlasciciel rachunku lezy w szpitalu i chcialam zamowic wizyte domowa bo niby to w pakiecie jest tylko niestety lekarza nie moglam zamówic bo moze to zrobic tylko wlasciciel rachunku lub kogos poprzez infolinie upowaznic o czym nikt nam nie powiedział,tłumacze ze maz w tej chwili jest operowany ale oni nic na to nie moga.....poradzic,gdy dzwonilismy babka z infolini powiedziala ze w kazdej chwili mozna to zawiesic i zwroca kase i po tych wszystkich wpadkach z tym ubezpieczeniem dzwonimy,zeby to zlikwidowac a oni na to,ze zlikwidowac mozemy ale kasy nie zwracaja bo nie ma tego w regulaminie a przy aktywacji tego babka gadala co innego wyrwalam mojemu telefon i prosiłam o udostepnienie nagran z tego i tego dnia gdy zakladalismy ubezpieczenie i,ze idziemy z tym do sadu to sie konsultant rozlaczyl i tak prawie 8 dych w dupie sciagneli za fri mój bedzielikwidowal to konto i wytoczy sprawe mbankowi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomóżcie o co chodzi