Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:09:16

idziemy na wesele i ona chce nalozyc szpile 12 cm , tzn. to nie sa szpilki obcas jest stabilny i dosyc gruby , ale ona ma 15 lat i co myslicie? duzo osob w jej wieku (jej znajomych tak chodzi ) .. nie wiem .. a jeszcze jedno , bo ona ma 173 cm ..

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:11:57

powiem ci tak - mam 16, też 173 wzrotu i nie założyłabym takich butów, nawet nie z powodu wzrostu a wieku, uważam że w tym wieku mi nie wypada:) ale ja jestem dosć dziwna wiec nie sugeruj się moją wypowiedzią ;]

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:12:10

myślę, że może iść :) zwłaszcza, ze to wesele, a wiadomo każdy chce ładnie wyglądać

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:14:11

Niech sobie założy przeciez nie chodzi tak na codzień tylko raz na jakis czas, tylko jest kwestia tego czy nie bedzie w tych szpilkach zbyt wysoka. Bopozniej moze czuc sie dziwnie...moze niech wezmie jakies balerinki na zmiane na wszelki wypadek ;)

zweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 1/5

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:15:17

Jasne ,że pozwolić. Może ma 15 lat ale w końcu jest dziewczyną a to dla nas właśnie są szpilki.

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:15:17

Cytat
martusinska
myślę, że może iść :) zwłaszcza, ze to wesele, a wiadomo każdy chce ładnie wyglądać

a myslisz ze nie bedzie wygladac za wysoko?

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:15:29

Ja też bym jej pozwoliła i tak długo w nich nie potańczy bo ją będą nogi boleć :) a wiadomo każdy chce wyglądać dobrze

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:16:13

Ja uważam, że to nie będzie nic nadzwyczajnego, że 15-latka ma buty na obcasie ;) Ale polecam zabranie jakichś balerinek na zmiane, gdyby nóżki zaczęły boleć (a tak się na pewno stanie prędzej czy później).

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:18:02

Hmmm, wiesz, to zależy jak tolerancyjną masz rodzinę? :) Goście weselni na pewno nie pozostawią suchej nitki i będą plotkować, a jeszcze jak Twoja córka jest wysoka i wparuje w takich szpilkach, to na pewno będzie na tapecie cały wieczór (chyba, że o to jej chodzi?). Ja niestety bym w tym wieku, jakim jest Twoja córka, na takie buty nie pozwoliła. Rozumiem, że młodzież teraz szybciej chce wkroczyć w dorosłe życie, ale na Boga nie dajmy się zwariować i wejść na głowę.

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:18:45

niech zakłada, jak chce ;)

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:19:10

a ja bym pozwoliła, bo to świetna szkoła dorosłości i błyskawiczny kurs stylu. Jak się ubrać, żeby wyglądać elegancko, a nie zmarnować sobie wieczoru zbyt wysokimi obcasami... skurczami, pęcherzami.... zakwasami następnego dnia....

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:19:20

myślę, że w jej wieku taki obcas stanowczo za wysoki ... :/ w dodatku przy jej wzroście będzie wyglądać jak na szczudłach
po za tym to wesele, buciki powinny być wygodne, na takich szpilach tylko się nabawi jakiś urazów i bólu kręgosłupa

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:19:43

Ja sama mam 15 i rzadko kiedy zakładam takie buty, chociaż bardzo je lubię (jestem jednak niska, 160). Według mnie jeśli ona dobrze się czuje to niech pójdzie, ale na wesele w 12cm? Matko, dziewczynie stopy odmówią posłuszeństwa.

Cytat
karolla1105
Cytat
martusinska
myślę, że może iść :) zwłaszcza, ze to wesele, a wiadomo każdy chce ładnie wyglądać

a myslisz ze nie bedzie wygladac za wysoko?

Jak się dziewczyna czuje dobrze to niech idzie, niektóre osoby lubią tak 'wystawać' poza tłum ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-03 01:20 przez underove.

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:20:37

ja bym powiedziała jej, że to niezdrowe - bo to najważniejsze, no a poza tym ze względów czysto technicznych - czy będzie umiała w nich tańczyć i się dobrze bawić? ja w szpilach chodzę bardzo często, a i tak po paru godzinach tylko marzę, żeby je zdjąć. a wesele to nie dwugodzinna zabawa...

jednak jeśli wygląda ładnie, nie będzie marudzić i umie się w nich poruszać - a co tam. raz za kiedyś ;) w końcu nie idzie w nich do szkoły...

czy pozwolic corce?

03 lip 2011 - 01:20:49

Pozwól, sama mam 16 lat, ostatnio miałam komers i miałam szpilki 10 cm, nieliczne dziewczyny miały balerinki czy buty na płaskim obcasie. Tylko zobacz czy Twoja córka umie w nich chodzić, bo jeśli nie to nie pozwalaj. Strasznie brzydko wyglądało gdy dziewczyny szły po świadectwa prawie się przewracając. Jeśli umie w nich chodzić to ok. Tylko niech weźmie buty na płaskim na zmianę, w razie w.


A no i mam 172.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-03 01:21 przez FabrykaSzmatek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

technik organizacji usług gastronomicznych...