Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 1/5

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:41:07

Usunieto moj watek,naruszylam regulamin.ale ok opisze problem jeszcze raz

KUPILAM BLUZE FIREBIRDA MESKA. SPRZEDAWCZYNI MIALA ZAPOZYCZONE ZDJECIE Z ALLEGRO Z AUKCJI NA KTOREJ SPRZEDAJACY NAPISAL ZE MA ZÓŁTE PASKI, JEST WIECEJ STRON GDZIE SA TE SAME BLUZY SPRZEDAWANE(TZN TE SAME ZDJ SA UMIESZCZONE I KAZDA STRONA MA W OPISIE ZE PASKI SA ZÓŁTE)
WYRAZAJAC ZADOWOLENIE W WIADOMOSCI DO SPRZEDAWCY, ZE JESTEM ZADOWOLONA ZE ZNALEZIENIA BLUZY FIOLETOWEJ Z ZÓŁTYMI PASKAMI I PODKRESLAJAC TO ZAPYTALAM PRZED ZAKUPEM CZY BLUZA JEST IDENTYCZNA JAK NA ZDJECIU. POTWIERDZILA TO. KUPILAM.TO BYLO 8 DNI TEMU.DZISIAJ DOWIADUJE SIE ZE BLUZA MA ZŁOTE A NIE ŻÓŁTE PASKI (A DLA CHLOPAKA RACZEJ NIE SA ODPOWIEDNIE ZŁOTE SWIECACE).POSIADA ONA TEZ TAKIE ZOLTE BLUZY ZE SWIECACYMI SREBRNYMI PASKAMI( LOGO WYGLADA JAK Z PRASOWANKI) I OBAWIAM SIE ZE MOJA BLUZA TEZ TAKA PRZYJDZIE.A TO MA BYC NIESPODZIANKA DLA CHLOPAKA, KTORA PRZESYLKE BEDZIE MUSIAL OSOBISCIE ODEBRAC A NIE CHCIALABYM ZEBY BYL ROZCZAROWANY I ZAWIEDZIONY) TO MIAL BYC PREZENT A MOZE OKAZAC SIE NIEWYPALEM.OBAWIAM SIE O KOLOR PASKOW I JAKOSC TEJ BLUZY (ZE LOGO BEDZIE JAK Z PRASOWANKI)SPRZEDAJACA SWIADOMIE WPROWADZILA MNIE W BLAD. WYJASNIAJAC DZISIAJ Z NIA TA SYTUACJE STWIERDZILA ZE W OPSIE JEST NAPISANE ZE BLUZA MA ZŁOTE PASKI,CHOC TO NIE PRAWDA. WSTAWILA KOMENTARZ DO AUKCJI ZE "FIOLETOWA ZE ZŁOTYMI" W MOMENCIE GDY JEJ ZAPRZECZYLAM CZYLI JAKIES 2 GODZINY TEMU (KOMENTARZ POSIADA DATE I GODZINE) A BLUZA KUPIONA JUZ 8 DNI TEMU.ZAPROPONOWALAM JEJ UGODE ZE ODDAM JEJ BLUZE A ONA MI PIENIADZE ALE URWALA KONTAKT.

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:45:53

Nie przesadzaj. Dziwisz sie ze usuneli? Bo ja nie. Pokrecone z pomieszanym.

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:47:49

ble ble ble przeczytałam tylko pierwsze zdanie bo tekst sie zlewa...naucz się pisać to może nie beda usuwać

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:48:57

hmm z tego co napisalas wynika, ze wina leży po stronie sprzedającej.

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:50:57

nie pisz CAPSEM bo ciężko się to czyta xd

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:52:53

nie chciałabym mieć takiej natrętnej klientki jak ty

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:54:20

może przestań wrzeszczeć i siać histerię póki nie masz tej (paskudnej) bluzy?

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 1/5

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:56:00

Cytat
weronika308
nie chciałabym mieć takiej natrętnej klientki jak ty
moze tak uzasadnienie?
klient oczekuje, precyzuje swoje oczekiwania.Sprzedawca potwierdza ze ma taki towar zgodny z moim wymaganiem a po zakupie okazuje sie ze cos sie nie zgadza.

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:56:01

Wina lezy po obu stronach,najwlasciwszym rozwiazaniem bylby zwrot bluzy i zwrot pieniedzy,wtedy nikt nie bedzie pokrzywdzony.

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:56:05

oj no czyta się ciezko, zgadzam się z poprzedniczkami...
Ale tak czy siak wina sprzedającej, wprowadziła Cię w błąd... a jak bluza bedzie w ogole jakąś podróbą to juz jawne oszustwo :/
Lepiej sama odbierz ta paczke, bo kiepsko jak chłopak otworzy a tam bluza ze zlotymi paskami i logo z naprasowywanki :|

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:56:21

Gdybyś napisała to bez Caps locka, na pewno lepiej by się to czytało.
Jak ktoś nie lubi złotego, to może i to rzeczywiście problem.

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:58:40

Mojemu chlopakowi by sie podobala fioletowa ze zlotymi wiec poczekaj na jego reakcje ;))) ;p

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 1/5

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

02 cze 2011 - 23:59:20

Niepokoje sie bo to ma byc niespodzianka ktora on ma sam odebrac.
Zaproponowalam ze oddam jej bluze a ona mi pieniadze a ona sie urwala z gg i juz nie odp.
Przed zakupem byly zolte paski a po za kupie zrobily sie zlote i logo tez zlote.i w tym tkwi problem
interesuje mnie fiolet z zoltym a nie ze zlotym.
Czyli wymarzone polaczenie kolorow mojego faceta ma byc niespodzianka nie chce go zawiesc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-03 00:01 przez Nataliee91.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

03 cze 2011 - 00:02:28

jesli w opisie było napisane ze ma złote paski to nie wiem gdzie tu widzisz oszustwo

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 1/5

Watek o oszustwie!Usuniety, moja wina

03 cze 2011 - 00:08:25

Cytat
djmc14
jesli w opisie było napisane ze ma złote paski to nie wiem gdzie tu widzisz oszustwo
nie bylo zadnego opisu o kolorze paskow na jej aukcji.kolor byl dogadany w wiadomosciach byl sprecyzowany jako zolty.
Po co mi wciska ze byl opisany kolor na aukcji po czym w czasie tej rozmowy dopiero wystawia komentarz do bluzy ze fiolet ze zlotem a bluza juz 8 dni temu zostala oznaczona za sprzedana to dla kogo ona pisze to wiadomosc? dla mnie zeby mi niby udowodnic (tylko zapomniala ze komentarz jest z data i godzina jego dodania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

No i teraz padło na mnie :/