Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:19:32

7 maja kupiłam sukienkę od razu w ten sam dzień przelałam pieniądze, 19 maja użytkowniczka łaskawie poinformowała mnie że sukienka została wysłana do dziś dnia nic do mnie nie doszło,na wiadomości nie odpisuje mimo tego, że na szafę loguje z ciekawości zajrzałam na jej profil i co widzę? Mnóstwo komentarzy ''lip'' które pojawiły się na jej profilu dzisiaj. Do administracji to nawet nie ma co pisać, bo napiszą, że proszę zgłosić sprawę na policję. Oczywiście nie zamierzam tak tego zostawić.
Już nie pierwszy raz zostałam tutaj oszukana (oczywiście zgłaszałam wszystkie sprawy na policję i zawsze odzyskiwałam to co swoje).
PISZĘ BY WAS OSTRZEC!!! WSZYSTKIE OSZUKANE DZIEWCZYNY NIE ZOSTAWIAJCIE TYCH SPRAW W ZAPOMNIANE, NIECH TAKIE OSZUSTKI NIE CZUJĄ SIĘ BEZKARNIE!!!!!!!!!!
Nick tej oszustkizły/size]
margol3



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-27 19:00 przez Karolina90_.

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:21:34

poślij nicka na priv

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:21:43

a to administracja ma iść na policję czy Ty? admini mogą ją zablokować, ale jeśli tego nie zgłosisz to tego nie zrobią.

i zakładaj wątki w odpowiednich kategoriach...

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:25:02

Cytat
sariel
a to administracja ma iść na policję czy Ty? admini mogą ją zablokować, ale jeśli tego nie zgłosisz to tego nie zrobią.

i zakładaj wątki w odpowiednich kategoriach...

Oczywiście, że ja powinnam iść na policję, ale administracja od razu powinna usuwać takie konta.

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:26:33

Tez zostalam raz wyrolowana na szafie z tym ze przy wymianie... bluza Primpa poszla sie walic ;p he do tej pory to przezywam,bo wiem jak boli byc oszukanym,pelne wsparcie ode mnie!!

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:28:00

W jaki sposób ,odzyskiwałaś-,,co Twoje''??? Napisz nam ,coś więcej ....jeśli to nie problem oczywiście.:) Odzyskałaś pieniądze??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:28:15

Cytat
Karolina90_
Cytat
sariel
a to administracja ma iść na policję czy Ty? admini mogą ją zablokować, ale jeśli tego nie zgłosisz to tego nie zrobią.

i zakładaj wątki w odpowiednich kategoriach...

Oczywiście, że ja powinnam iść na policję, ale administracja od razu powinna usuwać takie konta.
tia, oni usuną, a ona założy kolejne. dostanie blokadę i w czym widzisz problem? przynajmniej widać jak na dłoni, że przeskrobała (oczywiście po komentarzach).

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:28:54

Cytat
marysiamd
Tez zostalam raz wyrolowana na szafie z tym ze przy wymianie... bluza Primpa poszla sie walic ;p he do tej pory to przezywam,bo wiem jak boli byc oszukanym,pelne wsparcie ode mnie!!

35zł śmieszne pieniądze, ale to nie chodzi o te pieniądze, chodzi o fakt. Coraz więcej osób na tym portalu okrada ludzi, co chwilę się słyszy o jakiejś nie udanej wymianie, o jakiejś kradzieży. Z wymian już dawno zrezygnowałam, bo też kilka rzeczy których do mnie doszło nadawało się do wyrzucenia.
Cytat
bubi
W jaki sposób ,odzyskiwałaś-,,co Twoje''??? Napisz nam ,coś więcej ....jeśli to nie problem oczywiście.:) Odzyskałaś pieniądze??

Była tu taka jedna co bardzo dużo osób oszukiwała, podawała adres swojej sąsiadki i wszystkie dane. Okradła mnie na 80zł. Oczywiście odzyskałam te pieniądze, poszłam na policję i policja zajeła się tą sprawą, nie słuchajcie osób które piszą Wam, że to za mała suma. Oszustwo to oszustwo!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-27 00:30 przez Karolina90_.

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:31:27

Cytat
bubi
W jaki sposób ,odzyskiwałaś-,,co Twoje''??? Napisz nam ,coś więcej ....jeśli to nie problem oczywiście.:) Odzyskałaś pieniądze??

No waśnie- ja tez ciekawa jestem !
Bo administracja to zablokuje do odwołania taką pipię a co policji dalas ,ile dni czekals, i jak to się pooczyło ogólnie?
Daj znaka!
I tak masz lepeij niz ja - 7 marca wplacilam kasę i co .. kasy i kolczyków NI MA !!

ANX _ P_ _ _ XI tez jest oszustką i złodziejką !!

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:32:19

Cytat
sariel
Cytat
Karolina90_
Cytat
sariel
a to administracja ma iść na policję czy Ty? admini mogą ją zablokować, ale jeśli tego nie zgłosisz to tego nie zrobią.

i zakładaj wątki w odpowiednich kategoriach...

Oczywiście, że ja powinnam iść na policję, ale administracja od razu powinna usuwać takie konta.
tia, oni usuną, a ona założy kolejne. dostanie blokadę i w czym widzisz problem? przynajmniej widać jak na dłoni, że przeskrobała (oczywiście po komentarzach).

Blokadę weryfikacji na dane na które założyła konto...
No tak Polak kombinuje jak tu zarobić i się nie narobić przy tym!!!!!

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:32:26

mam serdecznie dość tych oszustek zgłoś tu i tu powodzenia ;)

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 00:33:19

Popieram powinni zablokować jej konto mało tego powinno się
ujawnić nick publicznie a nie kryć złodziei !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-27 00:34 przez gracyee.

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 16:45:50

gracyee nie unoś się tak - jeśli sprawa zostanie zgłoszona administracji jej konto zostanie zablokowane, a na forum jest wątek 'Czarna lista - zgłoszenia', w którym można podawać nicki 'oszustek' z opisem całej sytuacji.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 16:50:07

podaj nick na priwa

Kolejna złodziejka?

27 maj 2011 - 16:52:53

proszę o nick

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Apel o uczciwosc!!!