Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oszukała mnie?

12 maj 2011 - 15:02:18

dziewczyny, poradźcie mi.
wymieniłam się z jedna dziewczyna tu na szafie - ja jej koszulkę, ona mi koszulę. gdy przyszła do mnie paczka, okazało się, że zdjęcie na necie było mocno prześwietlone (żadnej wiad. o tym w opisie) i koszula nie jest biała, tylko żółta. po długich rozmowach udało mi się ja namówić na odesłanie swoich rzeczy. powiedziała, że 29. kwietnia wysłała list, ja zrobiłam to 2. maja. nic do mnie niestety nie dotarło;( dziewczyna nie chce wysłać potwierdzenia nadania, twierdzi, że mam sama iść na pocztę i się dowiedzieć o swojej koszulce, bo podobno do niej też nic nie dotarło. To niemożliwe! myślicie, że mogę się pożegnać z koszulką?

Oszukała mnie?

12 maj 2011 - 15:04:49

no to idź na tą pocztę i zapytaj

Oszukała mnie?

12 maj 2011 - 15:06:20

A Ty masz potwierdzenie? Jeśli tak, to idź z nim na pocztę, aby się dowiedziec, czy została odebrana i przy okazji zapytac się, czy jest coś do Ciebie. A ją możesz policją postraszyc. to jest wyłudzenie :p

Oszukała mnie?

12 maj 2011 - 15:07:14

Cytat
olamini
no to idź na tą pocztę i zapytaj

to niech Ci da numer potwierdzenia,bo bez tego nic na poczcie nie zalatwisz..

Oszukała mnie?

12 maj 2011 - 15:08:31

no właśnie ja jej piszę, że mogę jej moje potwierdzenie wysłać albo niech ona mi swoje zeskanuje, ale cisza. Widzę, że się loguje. I jestem pewna, że jak wystawię jej lipę to mi się tym samym odwdzięczy

Oszukała mnie?

13 maj 2011 - 12:02:28

Napisz jej, że jeśli Twoje rzeczy nie dotrą do Ciebie w ciągu tygodnia to odwiedzi ją policja, bo nawet o potwierdzenie nadania nie możesz się doprosić, dodatkowo napisz jej, że idziesz dziś na pocztę dowiedzieć się czy odebrała Twoją przesyłkę, i pójdź - masz swoje potwierdzenie nadania, więc Ci powiedzą czy paczuszka została odebrała czy jeszcze nie.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Oszukała mnie?

13 maj 2011 - 12:05:46

a potem sie dziwią ze ie chcemy sie wymieniac na szafie tylko sprzedawac za duzo jest oszustek

Oszukała mnie?

13 maj 2011 - 12:08:58

ja mam podobną sytuacje tylko,że ja kupiłam od szfowiczki rzecz i przelałam pieniążki, a ona twierdzi że wysłała 27 kwietnia jak ja ją proszę o dowód nadania to oczywiście cisza????
dzwoniłam na pocztę nie było i nie ma przesyłki
napisałam jej że che zwrot pieniedzy i czekam do końca tyg jak nie to do administracji sprawę skieruję
czekam ????

także nie wiem czy masz szanse odzyskania skieruj sprawę do administracji

Oszukała mnie?

13 maj 2011 - 12:10:04

miałam tak sama namówiłam inne oszukane szafiarki do zgłoszenia tego do admin i co jej konto zostało usunięte a ja mam od niej lipę ale admin ma mnie już w dup>e

Oszukała mnie?

13 maj 2011 - 12:16:45

WITAJCIE MIALAM PODOBNA SYTUACJE LECZ KOLEZANKA DALA MI POTWIERDZENIE PRZYNAJMNIEJ NUMER I WSZYSTKO SIE WYJASNILO .... MUSISZ MIEC NUMER POTWIERDZENIA JEJ I SWOJEGO NA POCZCIE OD REKI SPRAWDZA CI CZY PRZESYLKA ZOSTALA DOSTARCZONA ... JESLI NATOMIAST NIE CHCE DAC CI TO RACZEJ NIE WYSLALA CI !

Oszukała mnie?

13 maj 2011 - 12:21:53

Naiwność ludzika mnie przeraża. Skoro raz już cię oszukała (nie pisząc o wadach bluzeczki) to powinnaś poczekać, aż odeśle ci twoją bluzkę, a potem jej odesłać tę co ci wysłała.

Oszukała mnie?

13 maj 2011 - 12:22:06

ja jednej szafiarce wysyłałam spodenki 18 kwietnia poleconym a doszły kilka dni temu,wiec nigdy nie wiadomo.
z reszta na allegro 20kwietnia zamówiłam bluzke od firmy , on ponoc wysłal 21 kwietnia i do tej pory tez nie doszło

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŻYCIE BEZ MATKI...