Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 4/5

Reklamacja sprzetu RTV...:(

20 kwi 2011 - 20:53:41

Witam kobietki pomóżcie :( .Zacznę od początku zakupiłam miesiąc temu drukarkę ,przyniosłam ją do domu ,włożyłam wkłady ...podłonczyłam do komputera ...i lipa nie działa ,poszłam odniosłam ...sklep zawiuzł do serwisu ...po dwuch tygodniach odebrałam następną powiedzieli ,że serwis dał nową tej samej firmy ...i znów przyniosłam do domu i znów nie działa ...poniewaz nie miałam czasu (sprawy rodzinne),żeby oddać tą drugą niby" nową ",chcę ją zanieść jutro .A najleprze jest to ,że ten slkep likwidują ,zrobili teraz -40 % zniżki na sprzęty RTV .Najgorzej martwi mnie to ,że jak znam życie nie będą chcieli mi oddać pieniędzy 200zł !Tylko pewno znów powiedzą ,że zabiorą do naprawy ,ale boje sie ,że jak likwidują ten sklep to sie nie doczekam ani na kase ani na drukarke ...jestem tak <wymoderowano>,że mnie mało szlak nie trafi ...czy któraś z was była w podobnej sytuacij ...prosze o pare wskazówek .Pozdrawiam.

Regulamin forum pkt 19: "Nie umieszczaj na Forum treści, które są uznawane za wulgarne lub obelżywe (mowa tutaj również, o wygwiazdkowanych słowach oraz pisanych w obcych językach)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 23:02 przez moderator.

Reklamacja sprzetu RTV...:(

20 kwi 2011 - 21:27:49

ale sklep do tego nic nie ma:) podadza Ci adres salonu który robi gwarancję tego sprzętu i już:) mysle że tak to bedzie wygladało tak jak np jak reklamowałam tel w play to nosilam do salonu nokii:) a takie małe pytanko (nie chce Ci w zaden sposób ubliżyć:P) ale może bys poprosila kogoś kto się lepiej na tym zna o podłączenia bo to dziwne że obie drukarki nie działały... no chyba że sama się swietnie znasz więc reklamuj:) dla mnie to po prostu dziwne:)

Reklamacja sprzetu RTV...:(

20 kwi 2011 - 21:57:34

Zepsuty sprzęt oddaje się samemu do serwisu, no chyba że serwis jest w innym mieście a w sklepie pracują mili ludzie to można go im zostawić. Więc spytaj w sklepie o adres a puki sklep jeszcze istnieje oddaj tę drugą zepsutą drukarkę. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś zepsuty towar można było reklamować 3 razy-za 3 razem oddawali kase.

Reklamacja sprzetu RTV...:(

29 kwi 2012 - 19:32:50

Pierwsza wskazówka : Słownik nie gryzie ! Każdemu zdarzy się czasami błąd czy literówka ale te aż po oczach dają ... podłonczyłam,zawiuzł,najleprze


A druga wskazówka jest taka że możesz poszukać adresu serwisu w necie i na ich koszt odesłać im kurierem drukarkę.

Reklamacja sprzetu RTV...:(

29 kwi 2012 - 19:35:07

A może nie umiesz jej podłączyć?
"szlag"

Reklamacja sprzetu RTV...:(

29 kwi 2012 - 19:37:28

Albo kupiłaś słabą jakościowo drukarkę (ale raczej nie, bo 200 zł to całkiem sporo) albo może coś nie tak z podłączeniem? Dobrze wszystkie kable itd.? W ogóle się nie włącza? Skonfigurowałaś z komputerem?

Reklamacja sprzetu RTV...:(

29 kwi 2012 - 19:39:50

na moje to nie umiesz jej podłączyć/skonfigurować.

zweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja sprzetu RTV...:(

29 kwi 2012 - 19:41:15

a zainstalowałaś ją na tym komputerze? ;) nie wystarczy podłONczyć : >

Reklamacja sprzetu RTV...:(

29 kwi 2012 - 19:45:24

Cytat
7medeis
na moje to nie umiesz jej podłączyć/skonfigurować.

Też tak myślę. Poproś chłopaka, kolegę, brata czy kogo tam kto się na tym zna.. Zainstalowanie drukarki to nie jest taki hop siup "podłączyłam i nie działa".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamusie z Kluczborka :)