Obecnie rozmawiamy o:

Czego Wam brakuje...

gorący temat

Sprzedam

21 minut temu

Skojarzenia

39 minut temu

szybka ocena

40 minut temu

SPRZEDAM PAKE UBRAN

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reklamacja Poczta Polska

20 kwi 2011 - 19:50:17

Chciałam złożyć reklamację do Poczty Polskiej. Pracownik poczty zawinił biorąc nazwę firmy za nazwę biurowca i przesyłka została odesłana do mnie z powrotem (adnotacja na paczce, że to biurowiec i potrzebna jest nazwa firmy) . Musiałam zapłacić za odbiór przesyłki, przesyłkę muszę nadać jeszcze raz, pod ten sam adres. Czy jest jakiś wzór takiej reklamacji? Czy mogę ubiegać się o zwrot jakichś pieniędzy?

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja Poczta Polska

21 kwi 2011 - 08:53:08

Można składać reklamację nawet za opóźnienie przesyłki,więc myślę ,że tak.Trzeba zapytać pani w okienku,one są zorientowane(czasami każda inaczej).Ja np.mam bardzo fajną panią z którą mozna sie dogadać. Składałam reklamację, gdy przesyłka zaginęła i kaskę mi oddali ----chyba w ciągu trzech tygodni.

Reklamacja Poczta Polska

21 kwi 2011 - 10:57:20

hehe to nie tylko ja mam problem z Poczta Polska, rok temu bratu wyslalam na dzien dziecka koszulke orginalna poleconym priorytetem, zamiast koszulki dotarly skarpety meskie bezuciskowe, nawet byly w tej samej kopercie pozaklejane... Chcialam zlozyc reklamacje i mi nie przyjeli;/ Na koszulke wydalam 199zl a skarpety dostal za 2 zl pewnie i to jeszcze za duze bo meskie a mlody mial 12 lat :P ale masz racje zloz reklamacje!! walcz o swoje

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Reklamacja sprzetu RTV...:(