Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reklamacja Poczta Polska

20 kwi 2011 - 19:50:17

Chciałam złożyć reklamację do Poczty Polskiej. Pracownik poczty zawinił biorąc nazwę firmy za nazwę biurowca i przesyłka została odesłana do mnie z powrotem (adnotacja na paczce, że to biurowiec i potrzebna jest nazwa firmy) . Musiałam zapłacić za odbiór przesyłki, przesyłkę muszę nadać jeszcze raz, pod ten sam adres. Czy jest jakiś wzór takiej reklamacji? Czy mogę ubiegać się o zwrot jakichś pieniędzy?

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja Poczta Polska

21 kwi 2011 - 08:53:08

Można składać reklamację nawet za opóźnienie przesyłki,więc myślę ,że tak.Trzeba zapytać pani w okienku,one są zorientowane(czasami każda inaczej).Ja np.mam bardzo fajną panią z którą mozna sie dogadać. Składałam reklamację, gdy przesyłka zaginęła i kaskę mi oddali ----chyba w ciągu trzech tygodni.

Reklamacja Poczta Polska

21 kwi 2011 - 10:57:20

hehe to nie tylko ja mam problem z Poczta Polska, rok temu bratu wyslalam na dzien dziecka koszulke orginalna poleconym priorytetem, zamiast koszulki dotarly skarpety meskie bezuciskowe, nawet byly w tej samej kopercie pozaklejane... Chcialam zlozyc reklamacje i mi nie przyjeli;/ Na koszulke wydalam 199zl a skarpety dostal za 2 zl pewnie i to jeszcze za duze bo meskie a mlody mial 12 lat :P ale masz racje zloz reklamacje!! walcz o swoje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reklamacja sprzetu RTV...:(