Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poznajmy się i poklikajmy

21 mar 2011 - 10:48:29

Widać że na wąteczku Oliwki rządzą :-)

Poznajmy się i poklikajmy

21 mar 2011 - 11:43:37

Widzę, że dziewczyny rozkręciłyście się na maxa. Mam na imię Kaśka i jestem już weteranką - stuknie mi niedługo 38 latek. Moja córa ma lat prawie 11 więc okres słodziutkiego pieszczoszka mam już za sobą. Od zawsze sama wychowywałam swoją córkę i tak jest do dziś - czytaj męża brak. Rozumiem wątpliwości z wcześniej czytanych wątków dotyczące nauki i wychowywania dzicka. Sama kończyłam studia kiedy mała była już na świecie, potem podyplomówka i kilka kursów więc wiem jakie to trudne. Uważam jednak, że każda mama wiele potrafi i jak trzeba to z wszystkim sobie poradzi. Więc wszystkie wątpiące zachęcam do kształcenia się jak tylko przyjdzie na to ochota. A siły - na pewno się znajdą. Moja przygoda z siedzeniem w domu po porodzie skończyła się szybko. Zaczęłam ponownie pracować kiedy młoda miała 6 miesięcy ... i tak mi zostało do dzisiaj. W wolnych chwilach chętnie jednak klikam na gg czy portalach takich jak ten. Wiele można się dowiedzieć a i fajnych ludzi poznać. Tak więc witam wszystkie mamy i mam nadzieję na wiele owocnych i sympatycznych kliknięć!

Poznajmy się i poklikajmy

21 mar 2011 - 13:25:45

witam mamusie
mam na imię Renata i jestem mamą 3 letniej Darii, oczekującej również narodzin drugiego bobasa:)
pracowałam jako akwizytor, obecnie siedze w domku bo mam ciąże zagrożoną mam 31 lat i pochodzę z Ostrołęki
pozdrawiam

Poznajmy się i poklikajmy

21 mar 2011 - 15:18:36

Halo,
a ja jestem mamusia 5 miesięcznej Maji ;) również siedzę w domku i z chęcią poklikam z jakimiś mamusiami, zwłaszcza doświadczonymi :) wiec zapraszam,
:):)
pozdr cieplutko

Poznajmy się i poklikajmy

21 mar 2011 - 16:41:47

Hej.


Mam na imie Agnieszka. pracuje obecnie siedze na urlopie ktory duzymi krokami sie konczy, bo juz jutro ide do pracy choc sie za nia stesknilam ;). czasem wole wyjsc do pracy i pogadac z kolezankami niz patrzec co sie wokol dzieje i wogle ;/.

Niestety nie mam dzidzi a bym chciala, ale oczywiscie kiedy przyszedl na to czas ze chcemy to nie ma. i przez to sie denerwuje, bo mam w glowie mysli ze moze cos ze mna czy z nim jest nie tak ehh.

Dlatego ciesze sie, ze ide do pracy przestane myslec. Ale moglabym sobie z Wami od czasu do czasu poklikac ;). Mam gg i nk.

Pozdrawiam

Poznajmy się i poklikajmy

21 mar 2011 - 16:49:35

Cześć dziewczyny, ja tez chętnie pogadam z jakąś mamusia lub mamusiami:) mam 27 lat, 2 córeczki : 20 miesiecy i 5 miesiecy. Jestem z podkarpacia.
Obecnie jeszcze na urlopie macierzynskim bez szans powrotu do pracy. Siedze w domu, choc obowiazkow nie brakuje to mi czegos brak .... najbardziej rozmowy (wiecie ze maz to nie to samo:), plotkowania:) wypadu na zakupy:)
jeśli sa chętne na pogaduchy to napisz na priv:)
podam gg, konto na nk



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-21 16:52 przez SPAULA.

Poznajmy się i poklikajmy

21 mar 2011 - 18:08:58

Cytat
grandazepa
Zaczęłam ponownie pracować kiedy młoda miała 6 miesięcy ... i tak mi zostało do dzisiaj. W wolnych chwilach chętnie jednak klikam na gg czy portalach takich jak te.
to tak jak ja :-D
Mój dzieć właśnie trenuje ząbki na wszystkim co ma w zasięgu ręki, a że ja tam byłam to mnie dziabnął...

A mam pytanko do bardziej doświadczonych mam - można dawać takiemu maluchowi mango?!

Poznajmy się i poklikajmy

27 mar 2011 - 12:31:57

Cytat
kessy_3105
hmm praca... temat rzeka. Ja np. mogę wrócić do pracy i to nawet od zaraz, moja była szefowa ciągle dzwoni żebym pamiętała że ciągle miejsce na mnie czeka. Tylko z kim zostawić młodą? babcie oby dwie pracują jedna w Polsce druga we Włoszech żadna nie jest chętna na siedzenie z wnuczką. Przedszkole zabierze pół mojej wypłaty, opiekunka tyle samo. Moja przyjaciółka zostawia synka z opiekunką b pracuje, mały ma 2 lata nie mówi, sam nie umie jeść masakra, nie chce takiego losu dla mojej córci dlatego siedzę w domu.

noooo.... masakra to mało powiedziane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RATY PRZEZ INTERNET