Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 14:24:23

a u nas młoda czasem przystanie gdy jest reklama heya ta z baranem ;)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 14:42:31

to moja ma 9 m-cy i jak leci reklama to jest wpatrzona w telewizor, do tego stopnia ze jak cos je to zapomina gryźć ;)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 16:22:55

Cytat
calineczka0109
Hahaha u nas jest netia i ery o kurach jak lataja no i reklama jakiegos tam auta ;)

u mnie tez Bartuś za tymi kurami ,najpierw latala jedna teraz juz sa dwie hehe...lubi jeszcze z heyah jak byk z kotem byl...i wiadomosci jak sie zaczynaja to ta melodyjka pierwsza byla jeszcze jak mial pol roczku to juz tylko uslyszal i patrzyl... :)))

fajne to jest eheheh slodkie:)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 16:31:32

Moja corka za to caly dzien by sluchala VIVY :)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 16:50:01

moj tylko muzyka i juz tany tany kolysze sie tyl przod badz na boki he :)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 17:17:21

Cytat
sasha_250
Moja corka za to caly dzien by sluchala VIVY :)

a wiesz, mój tak do półtora roczku siedział jak zaczarowany przy vivie, to był super sposób, żeby np. obciąć mu paznokcie, albo dać lekarstwo, bo był jak zaczarowany. A jak tylko skończył 1,5 roku coś mu się odwidziało i nie da rady nawet na chwilę vivy czy mtv włączyc, zaraz ryczy :D:D

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 17:26:55

u nas kot heya kazda bez wyjatku ;D i pedigree z tymi psiakami ze sztucznymi zębami - mała płacze ze śmiechu - dosłownie ;D
Tomek Kot i netia to aktualnie lubiana reklama .. a jak tańcuje do tego hehe

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 17:32:38

Właśnie przed chwilą "bez vat" leciało i przez najbliższy kwadrans będą śpiewać w różnych aranżacjach;)
tyle że moje panny "ciut" starsze od waszych pociech..;)

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 17:50:29

Nie wiem,czy moge o to pytac tutaj (moze powinien byc osobny watek),ale zapytam.Jak uwazacie,czy reklamy maja zly wplyw na rozwoj dajmy na to takiego maluszka,ktory jeszcze nie potrafi mowic?Bo kiedys sluchalam jakiegos programu,gdzie mowiono,ze wlasnie reklamy maja zly wplyw i opozniaja mowe u dzieci.Podobno powoduje to zbyt duzy nawal roznych,nowych dla dziecka informacji na raz.Macie w tym wzgledzie jakies doswiadczenie?

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 18:58:39

Mój prawie dwulatek też uwielbia rekalme Neti. Jak tylko ją usłyszy to stoi wpatrzony w tv bez ruchu z uśmieszkiem na buzi :)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 19:22:52

mój synek uwielbia reklamy netii szczególnie tą poprzednią "adin..." ale i ta "bez vat..." tez mu się podoba:)
Natomiast jak leci serce i rozum to rzuca wszystko i leci do telewizora,a i nie wspomnę już o heyah ... ;)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 19:23:41

:)mój synuś uwielbia reklamy,ale za wedla z surykatkami,ery z kurami,rozum i serce tp to poprostu przepada:)a jak leci reklama parówek to krzyczy-niam niam:)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 22:10:02

Cytat
asiastelmaszyk2
Nie wiem,czy moge o to pytac tutaj (moze powinien byc osobny watek),ale zapytam.Jak uwazacie,czy reklamy maja zly wplyw na rozwoj dajmy na to takiego maluszka,ktory jeszcze nie potrafi mowic?Bo kiedys sluchalam jakiegos programu,gdzie mowiono,ze wlasnie reklamy maja zly wplyw i opozniaja mowe u dzieci.Podobno powoduje to zbyt duzy nawal roznych,nowych dla dziecka informacji na raz.Macie w tym wzgledzie jakies doswiadczenie?

Nie wiem czy tak jest... naprawde nie mam pojecia i nigdy o tym nie słyszalam. Moja córka np. powtarza słowa z ulubionych reklam.... więc może nawet sie trochę uczy???....
z Danio też bardzo lubi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 22:13 przez efffa88.

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 22:19:51

A mój synek boi sie reklamy pronto. Tej gdzie wszyscy maja plastry na czołach i kobieta która ściera kurze kicha i uderza sie czołem o półke. Szok, nie? Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego czego moga bac sie nasze dzieci.

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 22:40:34

Cytat
efffa88
no z kurami tez.. zaraz jest ko ko ko ko :) i smiech :)
Syn jak widzi kury latające to zaraz woła "siuuuu":) a jak widzi reklamę Snickersa "głodny nie jesteś sobą" to zaraz rzuca się na podłogę jak ta babcia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKIE ZWIERZĄTKO DLA DZIECI DO DOMKU