Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

10 lut 2011 - 23:40:39

nie wspomne o reklamie czekolad Wedla i tych zwierzaczków jak tancza do piosenki z Dirty Dancing - synek zaczał szczekac jak tylko je zobaczył :)

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 08:23:14

Cytat
kinnkaa
Cytat
babemalenka
Cytat
kinnkaa
moja cora chodzi bo domu i spiewa"bez vat bez vat bez vat" serce i rozum to nie bardzo ale reklama nissana quashaia to tragedia sila nie odciagne ja od tv.

He he he a myślałam, że tylko mój Wikuś tak ma.
:D
Bez vat, bez vat to już nasz hymn domowy. :D

dokladnie jak i u nas:)))

witam u mnie to samo pozdr

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 09:34:06

mój ma 22 miesiące i też bardzo lubi reklame netii i tp i tak samo na nie reaguje jak twoja córcia....nie wiem o co chodzi

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 09:47:47

Cytat
tusia148
moja córcia też uwielbia reklamę neti ale ta wcześniejszą ''adin,,

Mój Wiki też bardziej wolał ta wcześniejsza:)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 11:07:24

Cytat
kinnkaa
moja cora chodzi bo domu i spiewa"bez vat bez vat bez vat" serce i rozum to nie bardzo ale reklama nissana quashaia to tragedia sila nie odciagne ja od tv.
Moj syn te chodzi po domu i se spiewa bez vat bez vat heheh czemu te reklamy tak przyciagaja dzieci ale jak pamietam od malego lubial reklamy stał zamurowany i sie wsluchiwał.

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 11:58:22

Cytat
efffa88
Cytat
asiastelmaszyk2
Nie wiem,czy moge o to pytac tutaj (moze powinien byc osobny watek),ale zapytam.Jak uwazacie,czy reklamy maja zly wplyw na rozwoj dajmy na to takiego maluszka,ktory jeszcze nie potrafi mowic?Bo kiedys sluchalam jakiegos programu,gdzie mowiono,ze wlasnie reklamy maja zly wplyw i opozniaja mowe u dzieci.Podobno powoduje to zbyt duzy nawal roznych,nowych dla dziecka informacji na raz.Macie w tym wzgledzie jakies doswiadczenie?

Nie wiem czy tak jest... naprawde nie mam pojecia i nigdy o tym nie słyszalam. Moja córka np. powtarza słowa z ulubionych reklam.... więc może nawet sie trochę uczy???....
z Danio też bardzo lubi.

No własnie.Moja chrzesnica tez zawsze siedziala na reklamach jak zaczarowana i jak miala dwa latka to nie bylo dla niej slowa,ktorego by nie wymowila.Wszystko powiedziala calymi zdaniami.Teraz ma 2 i pol roku.Takze tez mi sie nie chce wierzyc,ze akurat reklamy maja zly wplyw na mowe u dzieci.

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 12:27:44

Na moją córkę najbardziej działa:
- reklama podpasek "ALWAYS"- tej w której te głupie dziewczyniska śpiewają " szpilkiiiii...makijażż...."
bleee, ja poprostu niecierpie tej reklamy, ale moja córka tańczy przy niej jak oszalała.
- reklama BEZ VAT oczywiście też jest szałem
- reklama NISSAN QASZQAI... zawsze leci do tv i wola "aaaaauutoooo- taaaataaaa"

MAM Z NIEJ UBAW HEHE:)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 13:19:29

Te nasze dzieciaczki :)

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 16:07:23

moja 4 miesieczna corka gdy tylko widziala reklame neti "adin" odrazu byla cisza i uwodzicielskie spojrzenia w kierunku tv nic sie wtedy nie liczylo... podobnie reagowala na reklame orange ...

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

11 lut 2011 - 17:08:03

mój synek na netii tez odrazu leci do telewizora i kiwa głową;) a na reklame z kurami piszczy i krzyczy KOkoKo:) I OCZYWISCIE REKLAMA podpasek tez jego hicior, kreci się w koło i robi raczkami tak ala kaczuchy;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-11 17:11 przez martyszak.

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

13 lut 2011 - 14:46:58

czy Wasze dzieci mają też inne ulubione reklamy???
??????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-13 14:48 przez efffa88.

Dzieci a reklamy NETI i TP :)

13 lut 2011 - 17:07:21

a moja jak widzi reklamę TP to chodzi i śpiewa "a do psiotu ciaz wyjywa dlupie serce" :D
ach no i rozkłada paluszki, podnosi raczke do gory i krzyczy "heeeeejjjjjaaaaa"



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-13 17:11 przez Klauduska1212.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKIE ZWIERZĄTKO DLA DZIECI DO DOMKU