Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

35 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zamykanie niewygodnych wątków

26 sty 2011 - 13:43:39

Szczerze mówiąc jestem w jakimś sensie rozbawiona postawą moderacji.

Zachowanie z piaskownicy "zabieram zabawki idę do domu"="niewygodny wątek zamykam go".

Po 1. nie wiem czemu wątek Kamilak86 "Równi i równiejsi" został połączony z trollowaniem, bo zupełnie nic z nim nie miał wspólnego.
Może dwa zamknięte wątki raziłyby w oczy, a tak jest tylko jeden ;)

po 2. dlaczego został zamknięty bez słowa wyjaśnienia? cóż w nim było takiego, że trzeba go było wyciszyć?
Może bez słowa wyjaśnienia, bo wiadomo by było kto to zrobił prawda? :) a taka "odwaga" jest bezpieczniejsza.

Może tu chodzi o to, że prawda jest niewygodna?

Sytuacja śmieszna i żenująca. Poza tym ukazuje szacunek do Szafowiczek chociażby tym, że kolejny raz zamyka w taki sposób usta dziewczynom, na zasadzie "mam władzę, ja wam pokaże hehe".

Dla jasności sytuacji zerknijcie o co chodzi dla niewtajemniczonych, link do wątków o których napisałam KLIK
Jestem pewna, że jeśli moderacja może wklejać szafkowe linki to zwykły szarak też. Więc z czystą premedytacją ten link został tu wklejony.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-04 01:44 przez moderator.

Zamykanie niewygodnych wątków

26 sty 2011 - 13:49:07

Najwidoczniej moderatorzy lub ADM maja tyle na glowie, ze nie sa w stanie napisac dlatego zamykaja watki.
Moze poprostu tez nie maja na to argumentow.

Ten watek pewnie tez zostanie przeniesiony, w koncu ktorys z mederatorow moze uznac, ze to temat nie na tablice, tylko dla ADM- takie male proroctwo ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-26 13:52 przez kamilak86.

Zamykanie niewygodnych wątków

26 sty 2011 - 13:54:29

a może wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem

Moderatorzy mają prawo do subiektywnej i niepodlegającej dyskusji na forum oceny postów/wątków oraz ich usuwania, zmiany lub zamykania w każdej chwili, jeśli uznają to za stosowne.
Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na priv Moderatora, do którego mamy uwagi lub do Administratorów portalu Szafa.pl . Posty oraz wątki z uwagami dotyczącymi sposobu moderowania będą usuwane bez ostrzeżenia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Zamykanie niewygodnych wątków

26 sty 2011 - 13:54:50

Aż odechciewa się wypowiadania na tym forum, a tym bardziej jego moderowania bo to walka z wiatrakami: nudzi Wam się i kręcicie afery non stop, to się robi żenujące.Użytkowniczki: szukające wrażeń i łamiące na prawo i lewo regulamin. Wątek zamknęłam żeby nie poleciało znowu dziesiątki ostrzeżeń za łamanie regulaminu, łączyć nie łączyłam bo ta funkcja nie działa mi od wieków( za co dziękuję adm.). Moderatorzy: Ci, którzy coś tu robili odeszli, nowe dziewczyny niestety musza się użerać z osobami, które wciąż łamią regulamin a jak zostaną napomniane to mają pretensje i założą 100 wątków na ten temat na forum.

ZNikną pewnie wszyscy moderatorzy niebawem a wraz z nimi i szafka. Albo zostanie podłączona pod szafę albo zamknięta. No cóż: może wtedy niektóre osoby zrozumieją do czego służy forum, zaczną rozróżniać brak wrażeń w życiu osobistym z wirtualnym życiem i nie będą starały się tutaj nadrabiać będąc anonimowymi.


P.S

Ten wątek też jest niewygodny(czytaj: łamie regulamin ponieważ uwagi co do sposobu moderowania kierujemy na pw moderatorów lub do administracji).

Pozdrawiam dorosłe, poważne, inteligentne Kobiety: żony i matki.

Zamykanie niewygodnych wątków

27 sty 2011 - 09:57:14

Cytat
nbbo

ZNikną pewnie wszyscy moderatorzy niebawem a wraz z nimi i szafka. Albo zostanie podłączona pod szafę albo zamknięta. No cóż: może wtedy niektóre osoby zrozumieją do czego służy forum, zaczną rozróżniać brak wrażeń w życiu osobistym z wirtualnym życiem i nie będą starały się tutaj nadrabiać będąc anonimowymi.[/color]


eee, nie szafka nie zniknie - dochody z reklam są wazniejsze:D

Zamykanie niewygodnych wątków

27 sty 2011 - 10:05:57

Wiecie co...moze Wy po prostu zniknijcie jak Wam tu nie pasuje!!!

Po co kolejny głupi wątek znów zakładacie...rzygać sie już tym chce!

A co do moderatorów....nie tak dawno był nabór na moderatora...trzeba było się zgłosić jak Wam tu cośnie pasuje,robiłybyście same "porządek"

Zamykanie niewygodnych wątków

27 sty 2011 - 10:19:21

paolka06 i ta twoja czysta premedytacja!


tuska19 święte słowa:)) [ADM: użytkowniczki poczuły się obrażone wypowiedzią, dlatego wycięte.] ***************

nobo Dokładnie popieram wszystkie słowa:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-27 10:21 przez asiulek259.

Zamykanie niewygodnych wątków

27 sty 2011 - 11:20:25

I proponuję by ten wątek też zamknięto!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zaproszenie na urodziny