Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Noworodek został skatowany i wrzucony do latryny. Tam chłopczyk skonał. - Matce i ojcu dziecka postawiliśmy zarzut zabójstwa - informuje Grzegorz Szklarz z zielonogórskiej prokuratury okręgowej.
Podejrzani o mord zostali zatrzymani w środę. To 41-letnia kobieta i jej 45-letni konkubent, rodzice zamordowanego noworodka. - Usłyszeli już zarzuty zabójstwa - informuje Grzegorz Szklarz. Prokurator wystąpił już do sądu z wnioskiem o areszt dla podejrzanych o dzieciobójstwo.

Sekcja zwłok noworodka wykazała, że chłopczyk urodził się zdrowy 13 stycznia br. Jego ciało znaleziono 15 stycznia w latrynie przy jednej z posesji w Jasieniu. O szczegółach sprawy wolałbym nie mówić, bo są zbyt drastyczne - powiedział nam G. Szklarz, p.o rzecznika Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Noworodek został skatowany i wrzucony do latryny. Potem dziecko zostało wyciągnięte, znowu skatowane i wyrzucone do odchodów.




co za K**** ludzie choć nie to nie ludzie!!

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

mysle ze słowo ludzie to nie dla nich ja inaczej niz bestie bym ich nie nazwala , chetnie sama wymierzyłabym im kare:(

Dla takich bestii bo to nie są ludzie ,powinna być kara śmierci !!!!!!!!!!!!!!!!

Gorzej niz zwierzeta....kara smierci..albo nadludzkie katusze chcociaz nie sa ludzmi!!

Coś strasznego! Brak słów...

matko.....!!!!!!!!! co za s............y!!!!!!!jestem za karą śmierci dla takich.... !!!!!!

Nawet niechcem sobie tego wyobrazic :((((((((

nie miesci sie to w glowie..."Bóg daje"czlowiek odbiera...serce sie kraje... slowami nie sposób opisac ...

Cytat
kamilka1321
matko.....!!!!!!!!! co za s............y!!!!!!!jestem za karą śmierci dla takich.... !!!!!!
masz rację też jestem za!

w takich przypadkach oko za oko, skatować i wrzucić do g*wna

Takim k......a gnojom sama bym chetnie kare wymierzyla. Po kawalku ..........zeby czuli!!!!!! Co za gnoje. Obciac rece!!!!!i na zywca wykastrowac!!!!!!!!! A dzieciatko biedne niewinne jak nie chcieli mogli oddac.Jest tyle ludzi ktorzy maza o dziecku.

BOŻE JAK MOŻNA SKATOWAĆ DOPIERO CO URODZONE DZIECKO??? W JAKIM MY ŚWIECIE ŻYJEMY>>??? TO JACYŚ ZWYRODNIALCY!!! OD CZEGO SĄ "OKNA ŻYCIA" ,PRZECIEZ JAK JUŻ TAK CHCIAŁA POZBYĆ SIĘ DZIECKA TO MOGŁA ZOSTAWIĆ JE W SZPITALU A NIE ODBIERAĆ MU ŻYCIE I TO W TAK OKRUTNY SPOSÓB... DOKŁADNIE TAK JAK PISZECIE KARA ŚMIERCI!!!

Regulamin forum pkt 12: "Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz."



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-22 21:27 przez moderator.

powinni cierpieć tak jak to dzieciątko,zeby poczuli i zrozumieli co zrobili,wystarczyło oddać dziecko -są specjalne okienka ,jak mogła nosić to dziecko pod sercem i coś takiego zrobić!!!!

ja bym ich też wrzuciła do tej latryny
takich ludzi powinni odrazu kastrowac !!!!!!!!!!!!!!
mi poprostu brak słów ::(((
chyba jednak powinna byc kara smierci dla tych zwyrodnialców!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

18-tka ILE DAĆ ???