Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Twoje dziecko to mały niszczyciel?
Wstaw zdjęcie "ciuszkowej katastrofy"
i zgarnij bony na zakupy w sieci 5.10.15 !


Z pewnością zrobiłaś kiedyś fotkę, jak Twój maluszek zniszczył ciuszki.
( Zniszczył tak, że nie mogłaś wystawić ich już na Szafka.pl ;-) )
Dotąd nie było w Szafce kategorii, w której mogłabyś pokazać takie zdjęcia - Teraz już będzie! ;-)

Teraz wystarczy, że przypomnisz sobie o takiej fotce i umieścisz ją na Szafce w kategorii http://szafka.pl/niszczyciele/ (dla mamy // niszczyciele)
    Pamiętaj:
  1. Zdjęcie wstaw do konkursowej kategorii Dla mamy // niszczyciele
  2. Zdjęcia dodane do ulubionych przez największą liczbę użytkowniczek nagrodzimy bonami na zakupy w sieci 5-10-15 (Jeden za 100 zł i 2 po 50 złotych)
  3. Masz czas do 25. listopada26.listopada, jednak głosy będziemy zbierać do 30.11.2010.
Można zgłosić dowolną ilość zdjęć.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-18 15:49 przez Patronatyszafa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Ile można umieścić zdjęć?

Dowolnie, chodzi też, byście (Drogie Mamy) miały możliwość prezentacji Waszych "katastrof".

Nagrodzimy autorki zdjęć z największą ilością ocen - udział w konkursie biorą poszczególne fotki (osobno), ilość dowolna.

extra... na pewno znajdę jakieś zdjęcie niszczyciela :D fajny konkurs!

To ja już dodałam mojego małego niszczyciela :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-18 14:54 przez martita12.

a czy komentowanie nie powinno być wstrzymane ? im wcześniej ktoś wrzuci zdjęcie tym wieksze szanse na większą ilość komentarzy czy ocen

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

dokładnie, jak oceniać?
i czy to mają być zdjecia dzieci, czy zniszczonych ciuszków?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

no właśnie jak się głosuje?

Przepraszamy - wkradł się błąd, bo początkowo ten konkurs miał być też na Szafie, a tam jak może wiecie są oceny (wieszaki).

Zdecydowaliśmy, że oceną będzie "dodanie do ulubionych".

trochę to też dziwnie jest zrobione bo mamy te zdjęcia w naszych ciuszkach .... ale co tam ! ;P konkurs jest fajny - ja się w to bawię z moją małą/dużą niszczycielką :))

Cytat
nitka1991
a jak wrzucić zdjecie????????

"Wrzuć do szafy"
następnie wybieramy opcję "dla mamy" i tam następnie wybieramy "niszczyciele" wypełniasz wszystkie informacje tak jakbyś wystawiała przedmiot ,dołączasz fotki no i frrruuuu mamy kolejnego niszczyciela :))

laura222bytom dzięki:)
niestety nie dam rady wrzucić zdjęc nie wiem czemu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-18 16:22 przez nitka1991.

Rany! Mój syn chyba usłyszał gdzieś o tym konkursie i pociął dziś jedną z najfajniejszych swoich koszulek nożyczkami.No nie byłam zadowolona.:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrada co wy kochaniutkie na to :)