Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

3 minuty temu

Budowa domu

8 minut temu

Projekt wnętrza

41 minut temu

usługi stomatologiczne

44 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:12:33

Witam wszystkie mamusie :) Zakładam ten wątek,bo już wkrótce pora zagłosować,a ja nie bardzo wiem na kogo,bo nie za bardzo interesuję się polityką :/ Wiem,że ten temat może wywołać burzę ale ciekawi mnie jacy są Wasi kandydaci????I Czemu akurat ten,a nie inny.Proszę też oczywiście nie krytykowanie ostro cudzych wypowiedzi,bo każdy ma prawo przedstawić swój wybór i punkt widzenia,ja po prostu jako matka dwójki dzieci chcę poznać zdanie innych mam,bo przecież głosując zależy nam mamom na lepszym bycie dla nas jak i naszych pociech :)
Więc może ja zacznę.....jak już napisałam nie bardzo interesuję się polityką i nie śledzę zbytnio kampanii ale ze wszystkich kandydatów najbardziej skłaniam się ku Andrzejowi Olechowskiemu,może dlatego iż jest on kandydatem niezależnym,a żadna z partii zbytnio do mnie nie przemawia,do tej pory wydawało mi się że najlepszą partią jest PO i głosowałam na Tuska w poprzednich wyborach ale Komorowski jakoś w ogóle mi nie leży :/
Szczerze powiem mam duży dylemat na kogo zagłosować :((((((

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:14:11

hmmm ja niewiem czy wogole bende głosowac , ale mozeee

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:21:02

głosować każdy powinien - to nasz obowiązek wybrać prezydenta Narodu a nie garstki tych którzy poszli na głosowanie...

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:27:13

ale właśnie kogo wybrać???? Ja też uważam,że to obowiązek zagłosować ale jak dokonać słusznego wyboru skoro ciągle słyszy się,że wszyscy chcą tylko dostać się do koryta i nic nie zmienią,a będzie jeszcze gorzej.Czasami myślę,że tak naprawdę to nie ma na kogo zagłosować,a oddanie głosu z przymusu na kogoś o kim się nic nie wie to tak jak wybranie mniejszego zła,bo ma człowiek czyste sumienie,że chociaż próbował coś zmienić,a nie później narzeka ale jak jest pora głosowania to po prostu olewa temat :(
Dlatego założyłam ten wątek,bo może są mamy,które interesują się polityką i dzięki nim skłonie się ostatecznie do wyboru jakiegoś kandydata,bo na dzień dzisiejszy jest nim Olechowski.

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:35:00

Kaczyński. Za całokształt ;) Poza tym głosowałam też na jego brata (niestety tylko w drugiej turze bo w czasie pierwszej musiałam wyjechać), i byłam zadowolona z jego prezydentury, mam nadzieję że Jarosław będzie kontynuował jego politykę, a nawet będzie lepszym prezydentem, bo będzie bardziej stanowczy.

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:39:27

Ja głosowac nie zamierzam-nie ma na kogo :)

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:51:21

Ja najprawdopodobniej również nie pojdę głosować, kogo by nie wybrali i tak w Polsce będzie jedno wielkie szambo!!

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:58:30

Cytat
izulaa36
Ja najprawdopodobniej również nie pojdę głosować, kogo by nie wybrali i tak w Polsce będzie jedno wielkie szambo!!

Zgadzam sie z Toba w 100% :)

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 15:59:47

Cytat
benczulowa1
Witam wszystkie mamusie :) Zakładam ten wątek,bo już wkrótce pora zagłosować,a ja nie bardzo wiem na kogo,bo nie za bardzo interesuję się polityką :/ Wiem,że ten temat może wywołać burzę ale ciekawi mnie jacy są Wasi kandydaci????I Czemu akurat ten,a nie inny.Proszę też oczywiście nie krytykowanie ostro cudzych wypowiedzi,bo każdy ma prawo przedstawić swój wybór i punkt widzenia,ja po prostu jako matka dwójki dzieci chcę poznać zdanie innych mam,bo przecież głosując zależy nam mamom na lepszym bycie dla nas jak i naszych pociech :)
Więc może ja zacznę.....jak już napisałam nie bardzo interesuję się polityką i nie śledzę zbytnio kampanii ale ze wszystkich kandydatów najbardziej skłaniam się ku Andrzejowi Olechowskiemu,może dlatego iż jest on kandydatem niezależnym,a żadna z partii zbytnio do mnie nie przemawia,do tej pory wydawało mi się że najlepszą partią jest PO i głosowałam na Tuska w poprzednich wyborach ale Komorowski jakoś w ogóle mi nie leży :/
Szczerze powiem mam duży dylemat na kogo zagłosować :((((((

wiesz, ja myslę ze juz sobie odpowiedziałaś, bo widac w którą stronę idą twoje sympatie polityczne. ja tylko przypomnę, że olechowski był jednym z 3 założycieli PO (obok tuska i śp. płazynskiego - czy ktoś mi przy okazji moze wytłumaczyć co on robił w tym feralnym samolocie:(), wiec poglądy masz stałe:)
ja prawdopodobnie będę szła jednak w PO (chociaz olechowski w glowie mi siedzi tez), aby ona uzyskała jak najwieksze poparcie. komorowski jest kandydatem takim se (chodziaz po katastrofie - hoho - pokazał ogromną klasę wystąpieniami, pokorą), ale z drugiej strony prezydent ma w pl tak mało do powiedzenia, ze w sumie moze byc i komorowski.

po prostu nonsensem by było, aby ponownie przezydent był odmiennych poglądów politycznych niż partia rządząca.

a tak poza konkursem:
na jarkacza głosowac nie będę, ponieważ jego agresywna i bezpardonowa polityka wywoła wojnę z rosjanami, wyprowadzi na z ue i będzie grzebal calą rodzine na wawelu. a poza tym prezydent bez pierwszej damy?? kto będzie reprezentował pałac z tej żeńskiej strony? posłanka szczypińska? kot alik?

napieralski - dobry, ale o 15 lat za młody

śp. szmajdzińskiego już nie ma;(

reszta kandydatów się nie liczy

do osób które nie zamierzają głosowac - absolutnie macie do tego prawo - żyjemy w wolnym kraju. tylko pozniej nie mozecie sobie rościc prawa do narzekania na politykę oraz na to co sie w kraju dzieje.

nie glosujesz=nie narzekasz=przyjmujesz wszystkie decyzje polityczne bez prawa głosu:)

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 16:00:38

a ja na pewno będę głosowała na Jarosława Kaczyńskiego

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 16:00:55

a ja polecam obejrzeć filmik, tylko cały, wszystkie 7 części


bardzo mnie on zastanowił i mimo że nie dotyczy Polski bezpośrednio prawie wszystkie wymienione działania można w Polsce zauważyć.
co do tematu - głosowanie jest tajne i nie wiem czy mamy będą się chciały podzielić swoim zdaniem na forum. Powodem mogą być właśnie wskazane w filmiku działania.
miłego oglądania :)

Cytat
netka_an

po prostu nonsensem by było, aby ponownie przezydent był odmiennych poglądów politycznych niż partia rządząca.

a dlaczego? moim zdaniem opozycja jest wskazana. juz kiedys było tak ze jedna partia nami rządziła;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-07 16:04 przez magiia.

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 16:13:33

Cytat

Cytat
netka_an

po prostu nonsensem by było, aby ponownie przezydent był odmiennych poglądów politycznych niż partia rządząca.

a dlaczego? moim zdaniem opozycja jest wskazana. juz kiedys było tak ze jedna partia nami rządziła;)

oczywiście ze opozycja jest wskazana - absolutnie! ale na szczeblu partyjnym, a nie na szczeblu prezydent - premier. pamiętne "wyrywanie sobie samolotu" do brukseli, zabieranie sobie krzeseł - buractwo&małostkowość:) na prezydent do powiedzenia na tych spotkaniach wiele nie miał:)a nawet zajął swoje stanowisko prywatne, a nie rządu heheh.

poza tym skrajna prawica uwstecznia i wode z mózgu (z resztą jak każda skrajność). o fanatyzmie pisałam magisterkę, wiec w sumie mogę się cytować, hehe;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-07 16:14 przez netka_an.

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 16:25:45

ja wiem,ze na Kaczyńskiego głosować nie będę,bo już jeden był i wystarczy,a widzę,ze tu grubsza debata się szykuje ;) Ja nie bardzo jestem kompetentna w tym temacie,więc tylko poczytam sobie ;)

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 16:59:48

Cytat
netka_an
Cytat

Cytat
netka_an
pamiętne "wyrywanie sobie samolotu" do brukseli, zabieranie sobie krzeseł - buractwo&małostkowość:)
z tym sie zgadzam, to że są opozycja w kraju ok, ale za granicą powinni pokazywać klasę i być solidarni, a nie drzeć koty.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Kto na Prezydenta

07 maj 2010 - 17:28:59

Cytat
netka_an

na jarkacza głosowac nie będę, ponieważ jego agresywna i bezpardonowa polityka wywoła wojnę z rosjanami, wyprowadzi na z ue i będzie grzebal calą rodzine na wawelu. a poza tym prezydent bez pierwszej damy?? kto będzie reprezentował pałac z tej żeńskiej strony? posłanka szczypińska? kot alik?
Zgadzam się w 100%. Polityka JK jest nie do przyjęcia, chyba, że chcemy wojny. Wystarczająco ŚP LK namieszał w stosunkach międzynarodowych. Mniejsze znaczenie ma czy JK ma drugą połówkę - nigdzie nie jest powiedziane, że musi mieć. Dodam jednak, że tyle cynizmu na twarzy jak u JK dawno nie widziałam. Obawiam się tylko, że z litości wiele osób na niego zagłosuje.

Napieralski za młody??? A może właśnie młodej krwi by się Polsce przydało.

Chociaż ja żałuję, że nie kandyduje Kwaśniewska . Kobieta z klasą, która ma poukładane nie tylko na głowie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co mnie wkurza w NIEKTÓRYCH szafowiczkach:/