Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 08:46:32

Niestety znowu nic :( przyszedł @ a juz sie łudziłam ze go nie bedzie.Ale pocieszam sie bo jeszcze tyle miesięcy przedemna moze się wkoncu uda.I musze zrobić U.S.G piersi.I co najgorsze gastroskopie o matko mam stracha ale jak trzeba to trzeba.Miłego dnia dziewczyny. :)

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 09:21:45

No bo za mocne masz parcie na ciąże.Potrzeba Ci-Wam urlopu,uwolnienia myśli......Jesteś zestresowana i za każym Po myślisz czy sie udało!
Przeważnie osoba(y) która bardzo chce dziecka ma problemy z zajściem w ciąze....gdybyś(cie) sobie ,,odpuściła(li),, staranie się-samo by przyszło.

Powodzenia

P.s Ja również miałam gastroskopie:)),dasz rade....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-19 09:22 przez Milena84.

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 09:31:34

Zgadzam sie z poprzedniczka :) u mnie bylo podobnie :) ciagle myslenie ze moze tym razem, chociaz nie bylo jakieos wielkiego parcia :) niestety pojawily sie problemy z żołądkiem :( wspomniana gastroskopia :D ( da sie przezyc trwa tylko ok 7 min robiona w znieczuleniu) przestalam myslec o dziecku skupilam sie na wlasnym zdrowiu i nagle diagnoza ciaza :)))) wielka radosc :))))
Powodzenia zycze i cierpliwosci :) wyluzuj troche :)

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 09:40:32

Gastroskopia-w jakim znieczuleniu?Ja tam nie miałam znieczulenia:/no,ale robiona była ok 5 lat temu

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 10:04:45

Ja również bardzo chciałam zajść w ciążę z drugim dzieckiem i się nie udawało.....:(
Co prawda pół roku starania to nie tragedia,ale dla mnie to była wieczność.....
I każdy też mi mówił,że za bardzo chcemy,ale mimo iż niby sobie odpuściłam to w głowie siedziało jedno wielkie CZY SIĘ UDAŁO?
I w końcu się udało.POWODZENIA,bo nie ma reguły:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 10:23:24

Patrz też na to z innej strony...
Tak jak w pierwszej chwili przeczytałam temat NADAL TRZEBA SIĘ STARAĆ :(
pomyślałam sobie, że załamujesz się...już po pierwszych próbach...tak nie wolno...musisz myśleć pozytywnie...i podchodzić na bardziej na luzie ... zawsze tak jest...nie każdemu udaje się zajść w ciąże od tak...wiem, że każda porażka boli bo przeżywałam już to nie raz...ale po każdej @ brałam się w garść i nadal się staraliśmy :) musi się udać...jak nie teraz to następnym albo następnym razem. Nie traktuj starań jako OBOWIĄZEK bo chcesz zajść w ciąże, traktuj to jako przyjemność :) bo chyba o to chodzi w seksie :) a dzidziuś sam przyjdzie zobaczysz :)
My też zaczęliśmy staranka o maluszka na razie bez żadnego nacisku ale też i bez rezultatów :) ale wierzę, że w końcu się uda...jak nie uda się po kilku miesiącach (daje sobie pół roku) to wracam do luteinki :) mi się po 3 cyklach z luteiną udało zajść w ciąże.
Na razie biorę mega duży folik haha bo aż 5mg :) i czekam na rezultaty staranek :)
Myśl też pozytywnie proszę a będzie dobrze :)

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 10:33:57

Cytat
Milena84
Gastroskopia-w jakim znieczuleniu?Ja tam nie miałam znieczulenia:/no,ale robiona była ok 5 lat temu

Ja mialam robiona 2 lata temu :) teraz robią tylko w znieczuleniu- miejscowym :) na szczeście już tak się nie cierpi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-19 10:35 przez malgoskamm.

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 11:13:01

Cytat
motyl13
Niestety znowu nic :( przyszedł @ a juz sie łudziłam ze go nie bedzie.Ale pocieszam sie bo jeszcze tyle miesięcy przedemna moze się wkoncu uda.I musze zrobić U.S.G piersi.I co najgorsze gastroskopie o matko mam stracha ale jak trzeba to trzeba.Miłego dnia dziewczyny. :)
głowa do góry!
ja niestety nie mogę mieć drugiego dzieciaczka.Ty tylko musisz dłużej poczekać.....

Dalej trzeba się starac.:(

19 mar 2010 - 12:44:34

u nas podobnie ale nie gastroskopia a PCO :(

tez myslalam ze pewnie chce za bardzo a jednak nie to bylo powodem - teraz wlasnie jestem po leczeniu i czekamy na wyniki - moze w koncu...

Dalej trzeba się starac.:(

20 mar 2010 - 09:08:00

Macie racje musze przestać mysleć.Tym bardziej że mam problemy zdrowotne trzeba zająć się sobą i swoim zdrowiem.A na dzidziusia mamy czas :)pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znaleziono zwłoki 2 letniego chłopczyka