Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

19 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:24:06

ja jak narazie mam choinke i 10 fioletowych bombek:) dekorowac bede na srebrny lub bialy czerwony i fiolet w tesco widzialam 12 bombek za 5.99 wieksze zestawy po 19,99, czekam na barborke i jade kupować:)))

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:27:56

Ja też mam już 10 fioletowych i 10 srebrnych a no i szpic :D aaaa i do okna mam małą srebrną choineczkę;)
Bardzo opłaca się kupować w sklepach wszystko po 4zł ,5 zł 5,99 zł itp są bardzo fajne rzeczy choineczkę właśnie kupiłam za 5,99 gdzie na przeciwko w kwiaciarni była za 15 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-26 22:30 przez Motylek09.

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:31:10

jak tylko je zobaczyłam, od razu się w nich zakochałam.. moim zdaniem cudo! Pięknie komponują się wraz z żywą choinką.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-26 22:32 przez precelka.

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:32:52

śliczne:) ahh niektórzy to mają talent :)

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:34:18

precelka- mam takich pełno moja babcia robi na szydełku:)
Również aniołki, gwiazdki itp:0
Jak ktoś chetny pisac na priv:)
W tym robku babcia ubiera tak całą choinkę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-26 22:38 przez klaa21.

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:40:57

Cytat
adarose
moja w tym roku będzie skromnie ubrana, tylko dlatego, że przy moim czorcie nie moge powiesic szklanych bombek. Jak tylko widzi, to bierze w rączki, ściska, bałabym się że się pokaleczy. Tak więc będą ozdoby robione ręcznie przez moją babcię tj, szydełkowe gwiazdki z brokatem, aniołki itp. A bombki plastykowe. Wszystko w odcieniach czerwono biało niebiesko srebrnym. :)

Z checia zobacze jak wyszla ta choineczka :)

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:42:43

Cytat
klaa21
precelka- mam takich pełno moja babcia robi na szydełku:)
Również aniołki, gwiazdki itp:0
Jak ktoś chetny pisac na priv:)
W tym robku babcia ubiera tak całą choinkę:)

Zazdroszczę :)

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:44:23

Cytat
Motylek09
Ja znalazłam choineczki z makarony wydaje mi się że są bardzo proste do zorbienia i chyba będziemy coś takiego robić;)

[embed_image 4d78d509f64bf47e60811fc33f44acbc]

Tylko srebrną :)


W tamtym roku robiliśmy z sizalu :)



bardzo ładnie wyglądają suszone pomarańcze przymocowane do choineczek (jutro chyba zabiorę się za suszenie) i kokardki z wstążki na choineczce :)




Jak to sie robi ??? tzn przepis potrzebuje :)

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:47:07

Makaronową bardzo prosto :) Robisz stożek z tektury i przyklejasz makaron (najlepiej klejem z pistoletu) całość malujesz sprayem :)


Z sizalu : robisz stożek najlepiej z metalowej siatki może być też tektura i grubiej obkładasz sizalem póżniej przyklejasz pomarańcze anyż koraliki itp:)

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:53:17

moja będzie na bogato, mieszanina ozdób kupionych, łacuchów klejonych z córeczką, moich wypasionych hehehe aniołków z masy solnej które w zeszłym roku powstały, no i właśnie powoli biorę się za robienie ozdób z filcu:]
ale zamiar jest taki, że choinka ma być megakolorowa, taka domowa, trochę retro, trochę ludowa, swojska:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-26 22:54 przez sandrynka.

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:55:15

sandrynka- no własnie nie ma jak to kolorowa choinka, i oczywiscie nie może zabraknąc cukierków:)

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 23:13:26

Cytat
sasha_250
Cytat
adarose
moja w tym roku będzie skromnie ubrana, tylko dlatego, że przy moim czorcie nie moge powiesic szklanych bombek. Jak tylko widzi, to bierze w rączki, ściska, bałabym się że się pokaleczy. Tak więc będą ozdoby robione ręcznie przez moją babcię tj, szydełkowe gwiazdki z brokatem, aniołki itp. A bombki plastykowe. Wszystko w odcieniach czerwono biało niebiesko srebrnym. :)

Z checia zobacze jak wyszla ta choineczka :)

myślę, że po 6 grudnia powoli będę się szykować do ubierania choinki, ja to lubię jak nastrój świąteczny jest troszkę szybciej i dłużej, a nie na ostatni moment w przeddzień Wigilii :)

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 22:58:13

Czesc Dziewczyny, tak sie zastanawiam jakby tu zrobic jakies fajne dekoracje swiateczne, zeby poczuc bardziej magie swiat. Jedyne co mi przychodzi do glowy to choinka z szyszek, ale niestety nie mam skad wziac szyszek :)

Wklejajcie tu swoje sposoby na ozdoby, a najlepiej zdjecia jak macie, mam nadzieje ze niejednej z nas sie to przyda jak powymieniamy sie pomyslami :)

Pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 23:04:17

* aniołki z masy solnej, malowane zwykłymi farbkami
* suszone plastry jabłek - cytryn - pomarańczy
* choinki z filcu
* tradycyjne łańcuchy z papieru kolorowego
* stroiki ze świec
* pomarańcze z goździkami

Stroiki , dekoracje.. zrób to sam:)

26 lis 2010 - 23:11:05

A jak zrobic aniolki z masy solnej? moglabys podac przepis na mase ? i ile je trzeba piec?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TOP MODEL - wyniki