Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 14:25:41

Cytat
Marakesz
a wogóle ma któraś linka na te stronę? Zobaczyłabym ją

Wystarczy, że wpiszesz pobieraczek w google pojawi się stronka :)
I dużooooooooooooooo opinie na jej temat :)


Cytat
wiktoreczek7
Cytat
Marakesz
a wogóle ma któraś linka na te stronę? Zobaczyłabym ją

proszę!!! <zakaz wstawiania linków> a tak na marginesie to na dole tej stronki jest napisane że po 10 dniach testowania musisz wypowiedziec umowe pisemnie,mailem ,albo automatycznie Ci ją przedłużaja i wtedy placisz:))))
Też to widziałam, tylko jest małe ale do tego, jak na nk było WEJDŹ MOJE ZDJĘCIA NAGO...wchodził na ten link i nie ma nic oprócz WYŚLIJ większość klikała i w ten też sposób logowanie na tej stronie wyglądało. Czyli wykorzystywali meile podane przy rejestracji na naszej klasie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 14:30 przez tygrysek241.

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 14:27:58

No to zaraz se zobaczę :P

uuuuuuu na wykopie są niezłe opinie :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 14:44 przez Marakesz.

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 15:43:30

wczoraj był expresreporterów o tym i mozna rozwiazac umowe do 3 mies od rejestracjii dzieco do lat 18 niemusza sie przejmowac,ale nawet ja sie okazało firma powieraczek nie zgłosiła zanej takiej sprawy o niezapłacenie na policje czy do sadu poprostu wyudzaja kase alboo sie przestraszysz i zapłacisza albo to olejesz

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 16:02:33

Cytat
natala0501
najlepiej moim zdaniem sie sciaga na rapidshare

Nie powiedziałabym. Bardzo dużo ludzi ściąga z tego programu i powoli chodzi:/
Nie rozumiem po co pakujecie się w takie stronki?
Ja mam jedną sprawdzoną( peb) i tam ściąga się wszystko za darmo z różnych serwerów!!!

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 16:50:43

a ja lubię ściągać z ruskich stron
albo z catz tam jest też wsio

Zresztą chomikuj.pl jest super ile ja to już filmów muzy ściągnęłam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 16:51 przez Marakesz.

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 17:16:57

Mnie tez scigaja od paru dni,ale czytałam,że to ludzie zamierzaja ich podac o nękanie tymi wiadomosciami.Ja napewno nie mam zamiaru im zapłacic.Takich jak my(wrobinych) jest mnóstwo,z tego co pisza nie zapłaca.Mysle,że nie ma sie czym martwic.pzdr

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 17:28:42

Cytat
wiktoreczek7
Cytat
Marakesz
a wogóle ma któraś linka na te stronę? Zobaczyłabym ją

proszę!!! <zakaz wstawiania linków> a tak na marginesie to na dole tej stronki jest napisane że po 10 dniach testowania musisz wypowiedziec umowe pisemnie,mailem ,albo automatycznie Ci ją przedłużaja i wtedy placisz:))))

Jak ja się tam logowałam to nic takiego nie było!!! może teraz po tych aferach to dodali... swoją drogą ja nie sądzę żeby to można nazwać umową.... jak tak sobie pomyślę to ich działanie to naciąganie bo każda umowa powinna mieć klauzulę że można z niej zrezygnować do 10dni, ale również że zostało się o tej możliwości poinformowanym i ma się kopię tej umowy do wglądu... przeciez gdziekolwiek się jakieś umowy podpisuje to dostajesz też kopię dla siebie...

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 17:47:01

ja sie wystraszyłam i zapłacilam!!!

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 18:01:55

Cytat
nadia21
ja sie wystraszyłam i zapłacilam!!!

No właśnie oni na to liczą... tak myślę... mam nadzieję że chociaż korzystasz z tego ściągania bo ja nic nie umiałam tam ściągnąć... więc już więcej tam nie wchodziłam...

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 19:31:04

Cytat
tygrysek241
Cytat
justynkaSza
NIC NIE PODPISAŁAŚ WŁASNORĘCZNIE wiec nie maja prawa, to oszustwo! podobnie było ze mną jak była jakas promocja ze "Świata książki", kazali mi zapłacic bo niby cos tam było w regulaminie ze sie do czegos zobowiazałam, a ja ich olałam, nie odbierałam telefonów od nich 2 dni i juz nigdy wiecej nie zadzwonili:) NIC WŁASNORĘCZNIE nie podpisałam wiec nie było o czym mówic!!!

Mylisz się :) przykładów jest mnóstwo chociażby ten jaki podałam z ERA...teść też nie przedłużył umowy nic nie podpisywał, że się zgadza przedłużyć umowę.
Jeżeli jest gdzieś mowa o tym w regulaminie to mają niestety takie prawo. Niestety tu sytuacja jest inna...na większą skale niż tak jak mówisz ŚWIAT KSIĄŻKI...wiem o czym mówisz, bo też miałam przypadki z takimi "osobami" mi przysyłali płyty lub przepisy z rachunkami, których nie płaciłam bo nic nie zamawiałam :)
Tak jak i KLUB dla CIEBIE LUB ŚWIAT KSIĄŻKI.

Też nie tak do końca, odnośnie Twojego teścia, to napewno podpisał z nimi pierwszą umowę własnoręcznie. Sama jestem w Erze i w umowie jasno jest napisane,że jeżeli chce się wypowiedzieć umowę lub jej nie przedłużać to należy odpowiednio wcześnie ich o tym pisemnie poinformować. Jeżeli sie tego nie zrobi, umowa automatycznie zostaje przedłużona :/

Oglądałam wczorajszy "ekspres reporterów". Ludzie mają rację,że nie chcą płacić. Jak dla mnie to wielkie oszustwo. Nawet ich radca prawny nie potrafil rozmawiać z dziennikarzem, bo na każde pytanie odpowiadał: że to są dane objete tajemnicą firmową czy jakoś tak...

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 19:34:36

ja bym się zgłosiła do rzecznika praw konsumenta i razem z nim napisałabym odpowiednie pismo
wysłałabym mailem, ale również listem poleconym - aby potem mieć potwierdzenie odpowiedzi na ich wezwanie
a zapłacić napewno bym nie zapłaciła !!!

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

25 lis 2009 - 20:16:35

Dziewczyny nawet z telefonami były afery i musieli pozmieniać regulamin, bo za dużo kasy chcieli za zerwanie umowy, więc taka firma też pewnie zostanie zmuszona do zmiany regulaminu, tym bardziej że zgodnie z polskim prawem musisz wszystko podpisać osobiście.

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

27 lis 2009 - 11:22:59

oj tak ,za zerwanie umowy z erą zapłacil mój mąż 5 lat temu kilkaset złotych..........

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

30 lis 2009 - 14:18:21

Cytat
szendercia
Cytat
nadia21
ja sie wystraszyłam i zapłacilam!!!

No właśnie oni na to liczą... tak myślę... mam nadzieję że chociaż korzystasz z tego ściągania bo ja nic nie umiałam tam ściągnąć... więc już więcej tam nie wchodziłam...


ja równiesz nic nie ściągnełam bo nie umiem!!!też już tam wiecej nie wchodze....drugi raz już nie bede taka głupia!!

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!

30 lis 2009 - 14:43:33

o kurcze dobrze,ze ja nie korzystam z takich stron.Fakt nigdy nie czytam regulaminów :-/ poprostu ich nie rozumiem i nie ma sensu wytężać wzroku na te miniaturkowe literki.Radzę Wam zapłacić,chodż gdyby nie ten program to bym odradziła płacenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZYJACIÓŁ POZNAJEMY W BIEDZIE