Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Rewelacyjne okna

28 minut temu

e-papieros

52 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzięki za FORUM

08 lis 2009 - 17:59:54

powiem Wam szaczerze, że uwielbiam naszą Szafkę- może nawet nie ze wględu na ciuchy ( nie kupuję bo chrzestna nawiozła małej z USA ) ale za FORUM - zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, znależć poradę i takim sposobem będąc w domu czuję się na bierząco z każdym tematem- .........

Dzięki za FORUM

08 lis 2009 - 18:11:33

Jak jak wlaczam komputer to pierwsze co robie to klikam na szafke i czytam forum:))
Ciuszki tez mnie interesuja ale czesciej zagladam na "FORUM NAJNOWSZE WATKI":))

Dzięki za FORUM

08 lis 2009 - 18:15:11

To ja Wam też coś powiem:)

Pojawiła się szafka zajrzałam założyłam konto ale nie dawałam ciuszków wydawało mi się to nie potrzebne... cóż pewnego luźniejszego dnia usiadłam powystawiałam troche osób kupiło na dziś dzień i ja kupuję ! Podoba mi się to ! i to bardzo !

Dzięki za FORUM

08 lis 2009 - 18:32:43

Ja też bardzo lubię szafkę i to forum. Zaglądałam na różne: babyboom, netmama, benc, ale jakoś tu dopiero się zadomowiłam i codziennie tu zaglądam, sama zakładam wątki i niektóre dziewczyny to juz kojarze po avatarze bo też się często wypowiadają :-) A ubranka już też kupiłam i sprzedałam :-) i jestem troszkę już od szafki uzależniona :-)

Dzięki za FORUM

08 lis 2009 - 19:19:10

Cytat
milka11
ale za FORUM - zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, znależć poradę i takim sposobem będąc w domu czuję się na bierząco z każdym tematem- .........


haaha to chyba za mało tutaj bywasz no jeszcze będziesz rzucać mięsem :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POBIERACZEK...OSZUSTWO??!!