Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:16:21

Dziewczyny, chciałam się z Wami podzielić moimi odczuciami co do dzisiejszego dnia..
Otóż tak jak pewnie większość z nas byłam dzisiaj na 'poświęceniu koszyka' :) Wszystko fajnie, pogoda piękna i święcenie odbywało się na dworze.
Szok przeżyłam, gdy po poświęceniu poszłam pomodlić się przy Grobie Pańskim. Na ołtarzu zamiast tradycyjnego grobu ujrzałam samolot!!! coś na wzór Tupolewa prezydenckiego z dwiema dziurami i połamanym skrzydłem - w jednej z dziur 'zorganizowano' grób dla Pana.
Mam mieszane odczucia, z Kościoła wyszłam zniesmaczona.
Cały czas doszukuję się ukrytej symboliki ale jakoś nie mogę znaleźć sensownego wytłumaczenia dla pomysłu ... no właśnie czyjego ?
Ciekawa jestem czy gdzieś jeszcze ludzie mają takie 'fajne' pomysły :D

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:18:03

o szok :/ ja tez bym się zniesaczyla

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:19:16

nie dziwię ci się. Jakiś durny ksiądz na to wpadł. Już było o tym w telewizji. Tragedia straszna, ale po co w to mieszać śmierć Pana Jezusa...

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:19:27

matko ;O haha bez przesady to już jakaś paranoja :|

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:19:31

Oo. Ciekawe kogo to pomysł ?
U nas nikt tak nie świruje. :)

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:19:39

Ja własnie dlatego nie chodzę już do Kościoła, bo księża zrobili cyrk z wiary i Wiernych. Zamiast nauczać nas miłowania bliźniego to ładuja sie do polityki i robią starszym ludziom "papke" z móżgu :(

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:19:43

Gdzie to takie "dzieła sztuki" wielkanocnej robią ?

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:20:02

Łooo no faktycznie dziwne,taki element chyba nie bardzo odpowiedni do kościoła a szczególnie grobu Chrystusa.. Ja dziś zauważyłam, że wymienili nam Ostrą Bramę,ponad 100 letni przecudowny zabytek na jakieś metalowe ścierwo :(

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:20:31

rzeczywiscie jakies to dziwne;./ tez trudno mi jest rozszyfrowac co to za symbolika

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:20:47

oj masz widocznie bardzo pisowskiego proboszcza :)

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:21:49

hahaha x) Chyba u Ciebie w parafii jest sekta PiS... o masakra, ja bym natychmiast wyszła i raczej w tym kościele już się nie pojawiła.

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:23:22

faktycznie przesada :/

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:23:45

To już nie są kościoły, a odrębne sekty..na szczęście ja nie mam nic wspólnego z KK.

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:24:11

o ludzie... nie wpadłabym , że w Polsce takie cuda świąteczne można spotkać :|, rozumiem szacunek do tej tragedii, współczucie rodzinom ofiar,ale no właśnie ale bez przesady .

Niesmak po 'święconce'

23 kwi 2011 - 17:24:16

Paranoja ... Ale, było to do przewidzenia ;/ Owszem, szacunek należy się każdemu zmarłemu ale ... no kurczę, bez przesady. To tylko prezydent. A oni wielce pragną dociec, czemuż to tragedia tak wielka sie stała i kogo należy za to do lochu pognać. Nie dziwię Ci się na prawdę .. Sama jestem w tej chwili zniesmaczona.

Cytat
Gdynianka
Ja własnie dlatego nie chodzę już do Kościoła, bo księża zrobili cyrk z wiary i Wiernych. Zamiast nauczać nas miłowania bliźniego to ładuja sie do polityki i robią starszym ludziom "papke" z móżgu :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 17:25 przez Nusia_15.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy tak wyglądają dwie małe plamki? :((