Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:24:35

Jeżeli wątek umieściłam w złym dziale to proszę o przeniesienie :)
I jak tam dziewczyny samopoczucie po 1 egzaminie? :D Bo ja sie zdołowaaałam i to totalnie... nie wiem czemu ale mam wrażenie że wszystko tam pogmatwałam -.- a za rozprawke nawet sie nie brałam bo kompletnie nie miałam pomyslu co tam napisać ^^ Jakaś pustka w głowie mnie dopadła :/ ( wiem zawaliłam, ale nie przejmuje sie bo i tak nie wybieram sie na profil humanistyczny w dalszej edukacji ;) No ale mam nadzieje, że troche tych punktów mi sie ubziera :)
A wiecie może czy już sa odpowiedzi na internecie? Z a,b,c ? :)

SĄ JUŻ ODPOWIEDZI Z ABC, sprawdźcie sobie i piszcie tutaj ile Wam sie nazbierało punktow ;d pochwalcie sie ;d ja jestem własnie w trakcie :P



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 12:58 przez afbe.

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:27:02

łatwe byly ;)

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:27:08

piszecie też język obcy? Jak tak to koiedy? Liczy się wam do wyniku czy nie?

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:27:24

Ja miałam rok temu egzaminy i byłam nawet zadowolona :D Z humanistycznej 42, z ang 48 i z matmy niestety 18.. Ale nie było źle, dostałam się do wszystkich szkół,do których składałam podanie. Sprawdź czy są odp na onecie :)

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:29:31

obcy piszemy, do wyniku sie nie wlicza bodajze;) ja jestem rozczarowana bo duzoooo histroii bylo ;(( a rozprawke napisalam i to chyba calkiem niezle xD oby^^

niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:29:41

Cytat
joasin
piszecie też język obcy? Jak tak to koiedy? Liczy się wam do wyniku czy nie?

noo angielski w czwartek ;) Tez biora punkty z angla pod uwage
Cytat
fullsolareclipse
obcy piszemy, do wyniku sie nie wlicza bodajze;) ja jestem rozczarowana bo duzoooo histroii bylo ;(( a rozprawke napisalam i to chyba calkiem niezle xD oby^^

właśnie ta historia... tez bylam rozczarowana :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 11:30 przez afbe.

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:31:01

nie napisalas rozprawki?
gratuluje. byc moze dostaniesz sie do jakiegos najgorszego liceum.
Byle co bys napisala to bys dostala punkty za konstrukcje! nawet jakbys napisala o kwiatkach... dziewczyno... brak slow.

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:31:06

No to zwaliłaś sprawę, nie chcę cię martwić, ale rozprawka to największa i najwazniejsza część humana, za nią duzo punktów można zdobyc.

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:32:48

a jaki był temat rozprawki ?

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:33:54

zdajecie język za dwa dni i nie wiecie czy się wlicza do wyniku do lo?

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:34:05

A jaki był w tym roku temat rozprawki ? :)
W ogóle, to nie jedźcie tak po niej za to, że nie napisała! Stres i nerwy robią swoje. I to wcale nie tak, że dostanie się do najgorszego liceum. Bo jeżeli idzie na mat-fiza, to ważniejszy jest wynik z matematycznej, right ?

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:34:48

jak dla mnie rzeźnia :D
rozprawka i podanie spoko, rozwalilo mnie pytanie o roznicach w wypowiedzi o patriotyzmie i o tych 3 gosciach z historii.
a z rozprawka zawalilas, byla banalna, nawet jakbys napisala 100 razy "dupa" to i tak juz bys miala punkty za kompozycje takze wspolczuje glupoty
a jezyk sie nie wlicza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 11:35 przez aniQ_a.

niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:36:25

Cytat
Evidence
A jaki był w tym roku temat rozprawki ? :)
W ogóle, to nie jedźcie tak po niej za to, że nie napisała! Stres i nerwy robią swoje. I to wcale nie tak, że dostanie się do najgorszego liceum. Bo jeżeli idzie na mat-fiza, to ważniejszy jest wynik z matematycznej, right ?

własnie ;) a ja sie nie wybieram i tak na profil humanistyczny wiec za bardzo sie tym nie przejmuje :p

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:36:46

wiesz co ja jako pierwszy rocznik pisalam ten test i jak dla mnie to nie jest jakiś niewiadomo jaki test i jak ktos się uczy systematycznie to napisze... nie wspominajac o rozprawce...no ale teraz takie czasy że dzieci mają w 6 klasie kłopoty z testami i czytaniem:/

Egzaminy Gimnazjalne

12 kwi 2011 - 11:37:23

Cytat
Evidence
A jaki był w tym roku temat rozprawki ? :)
W ogóle, to nie jedźcie tak po niej za to, że nie napisała! Stres i nerwy robią swoje. I to wcale nie tak, że dostanie się do najgorszego liceum. Bo jeżeli idzie na mat-fiza, to ważniejszy jest wynik z matematycznej, right ?

tylko, że nie można za każdym razem zwalać winy na stres i nerwy... to fajna wymówka jak coś nie idzie... a stres i nerwy bedą jej towarzyszyły przez całe życie więc to nie żadne usprawiedliwienie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezsenność