Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

55 minut temu

sprawdzony stomatolog

59 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:30:40

Nic z tym niestety nie zrobisz,pozostaje Ci nie reagować i wszystko puszczać wedle ucha :),moja siostra ma podobnie,musiała korzystać z psychologa,bo nie wytrzymywała psychicznie przy wrednym babsku.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:36:18

Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p

z czasem każda z nas bedzie teściowa :) heheh

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:36:58

...albo mąż zainterweniuje,albo TY jej wygarnij,bo inaczej się nie da. Chyba,że z nią mieszkacie to lepiej szukajcie sobie nowego gniazdka.

Moja teściowa święta nie jest,ale da się żyć,denerwuje mnie u niej to ,że wszystko chciałaby wiedzieć i zajrzeć w każdy kąt musi. Jak wpadnie do Nas w odwiedziny to chodzi i dyskretnie sprawdza czy kurze są wytarte czy papruszków nie ma (dobrze,że nie dowidzi )

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:47:06

jak przeczytałam temat pierwsze co mi przyszło na myśl : utopić. Ale żyć z nią trudno a zabić szkoda:) a tak poważnie to porozmawiaj z nią, że nie życzysz sobie tego, żeby ingerowała w Wasze życie. bo jak tak dalej pójdzie to wejdzie Ci na głowę. powiedz jej, że nie chcesz nic od niej i od jej rodziny, wszystko grzecznie, bo jeszcze lata będziesz musiała mieć z nią kontakt. Moja znajoma dzsiaj dostała rozwód który był poniekąd z winy teściowej, która tak owinęła sobie syna wokół palca,że ta biedaczka nie mogła już nic zrobić. a do tej pory żałuje,że nie porozmawiała z nią zaraz na samym początku.

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:48:36

mój mąż też nie widział problemu,ze teściowa sięwtrąca ( bo przecież chce tylko pomóc)- i ja to tak znosiłam bo jakby nie było to szanuję ją i teścia, ale któregoś razu nie wytrzymałam i przy mężu tak jej i teściowi wygarnęłam co myslę- ale po prostu wszystko co mi na sercu lezało przez trzy lata, że mąż ją wyprowadzał bo nie wiele brakło a przywaliłabym jej ( moje na spokojnie mówione argumenty nie działały, a jak ona podniosła głos na mnie i dziecko to coś pękło we mnie) - a muszę przyznać że jestem ozaą spokoju na codzień. Ale od tej pory jest tak super- cisza, spokój. a jak zaczyna te swje gatki to wystarczy,ze popatrzę na nią i juz wie o co chodzi;-)))) Może powiedz ale w obecności męża co i jak i tyle- jak nie pomoże to przynajmniej ci ulży;-D

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 12:55:20

Cytat
isabel85
Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p

ja też:D no niestety wraz z mężem w prezencie dostajemy teściową, my się 2 lata temu wyprowadziliśmy, do tej pory słyszę pretensje i że jestem k... ale ja sobie nie dam w kasze dmuchać i całe szczęście mieszkam 23 km od niej:D:D

bez przesady! nie uogulniajcię:) moja teściowa to wpaniał kobieta...znam ją juz 5 lat (prawie rok po slubie) pomaga nam jak może, opiekuje się małą jak trzeba i co weekend jeździmy do niej bo ma dom z ogrodem:) miszkamy osobno bo cenimy sobie nasza prywatnośc:) jak cos komuś nie pasuje to niech sie wyprowadza i już:)

co zrobić z teściową?

12 kwi 2011 - 13:01:00

Ale intercyza nie jest taka zła :p jak ci mąż rozwali samochód to przynajmniej będziesz mogła go pozwać do sądu, a jak nie macie rozdzielności majątkowej to nie możesz :p

Ale co do teściowej to zależy co na to Twój mąż. Jeżeli trzyma Twoją stronę i też uważa, że wtrącanie matki nie powinno mieć miejsca to daj sobie spokój i róbcie to co uważacie za słuszne.

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:12:13

dzięki dziewczyny za wsparcie:) po tym jak w nerwach napisałam posta to później tu nie zaglądałam, a potem to mi przeszło i zapomniałam całkiem o tym że musiałam się uzewnętrznić na forum:) A dziś zaglądam no i proszę jaki odzew:) widać że nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia przerabiam takie akcje z teściową:/ a swoją drogą to najbardziej przeraził mnie wpis że "my też kiedyś będziemy teściowymi". Matko tego nie przewidziałam!:) Ale będę miała na uwadze żeby taką s......... nigdy się nie stać. Pozdrawiam wszystkie szafowiczki serdecznie:)

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:16:16

Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p

ja się podpisuje pod tymi słowami

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:18:22

Moim zdaniem intercyza to dobry pomysl , wiem ze to nie mile jest dla drugiej strony ale wole juz intercyze niz pozniej nie daj boże włuczyc sie po sadach i psy na sobie wieszac co do kogo na lezy a tak to intercyza wyjasnia wszystko.

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:21:15

wtf



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-01 12:13 przez daduna.

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:25:15

weź sama jej coś powiedz najlepiej to co myślisz!!!

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:35:47

Zawsze teściowe są złe dla synowych a nie dla zięciów ;d. zauważyłyście?. ;d

co zrobić z teściową?

01 lip 2011 - 19:38:06

Cytat
Lipsy
ja jestem za tym, zeby zabic wszystkei tesciowe ;p
nie wszystkie teściowe są złe...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezsenność