Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nago w saunie?

23 mar 2012 - 15:19:12

W niektórych saunach jest obowiązek korzystania nago. Ja jednak nigdy z takich nie skorzystam, wolę zdecydowanie te "normalne" :)

nago w saunie?

23 mar 2012 - 16:50:24

Cytat
villemo225
W niektórych saunach jest obowiązek korzystania nago. Ja jednak nigdy z takich nie skorzystam, wolę zdecydowanie te "normalne" :)

No właśnie. Dobrze, ze dałaś cudzysłów. Bo te "normalne" to właśnie są nienormalne. Dla sauny normą jest nagość.

Mój towarzysz życia ani nie ma nic przeciwko temu, żebym sama poszła na saunę, ani ja nie mam nic przeciwko temu, żeby on poszedł. Razem też chodzimy.
Jeśli Wasze obawy opieraja sie na tym, że on zobaczy inna gołą laskę albo on bedzie miał pretensje o to, że Wy na kogoś fajnego spojrzałyście to..... gratuluję zaufania w związku.

nago w saunie?

23 mar 2012 - 16:54:43

Ja byłam w Białce koło Bani, tam jest wydzielone miejsce z saunami tez gdzie sie chodzi nago, ja byłam, chodziliśmy w ręcznikach ale reszta bez krępacji w basen , w saunach, na leżakach, no spoko, przecież to sami dorośli ludzie,
wiedziałam na co sie decyduje, wiec luz:)
Różni ludzie , różne rzeczy lubią:) Jak na plaży dla nudystów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-23 16:55 przez bessi.

nago w saunie?

23 mar 2012 - 16:57:29

aha.. szczerze mówiąc mam wrażenie jakbym kiedyś już dokładnie taki sam tekst czytała

nago w saunie?

23 mar 2012 - 17:04:56

Moim zdaniem to nic dziwnego, zawsze umieram ze smiechu patrząc na zmieszane nagością kobietki w strojach kąpielowych.

PS

Na całym świece śmieją się z cebul biegających po saunie w strojach kąpielowych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-11 09:03 przez jefrozka.

nago w saunie?

04 gru 2012 - 16:06:03

No właśnie jeśli wypoczywać w Saunie to tylko nago siedząc całym ciałem na ręczniku! Wówczas ciało najlepiej się poci!!

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

04 gru 2012 - 16:12:37

nie ma nic w tym dziwnego, na saunach powinno się być nago, materiał z kostiumu kąpielowego zatrzymuje cały syf z potu i siedzi się w tym. Potem mogą wystąpić krosty,albo można się nawet oparzyć. Kurorty,czy salony Wellness,które podchodzą poważnie do saun nie pozwalają wchodzić w kostiumie. Sauna jest aseksualna

nago w saunie?

04 gru 2012 - 16:14:00

Ja jak byłam z moim partnerem w Słowacji na ciepłych źródłach to tylko do wody się wchodziło nago a do saun dawali takie prześcieradła każdy po dwa jeden żeby się obwiązać a drugi pod głowę i nikt się na nikogo nie patrzał.

nago w saunie?

04 gru 2012 - 23:12:29

ja bym sie nigdy nie rozebrala :P

raz byalm w lazni parowej mialam kostium, a obok stal goly dziad :|

nago w saunie?

28 gru 2013 - 14:55:34

Oj Kicia kicia widać duży brak szacunku do ludzi u ciebie.
Kiedyś i ty będziesz stara więc nie nazywaj tak ludzi o których nic nie wiesz czy nie znasz.
Nie lubisz strefy nagości to twoja sprawa ale nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia.

nago w saunie?

29 gru 2013 - 00:56:58

byłam na saunach w białce :) no i też tylko poszlismy do sauny gdzie można było w ręcznikach ( chociaż i tam siedzieli nago) do reszty nagich nie można było wejść w ręcznikach.
No ogolnie to nie nasza bajka, co prawda było akurat wtedy mało osob, na basenie tylko 2 facetów bez majtek :P Szybko sie stamtąd zwinęliśmy hehe.

Tez siedzimy w saunie, a tam siedzi parka, jak ich pan Bog stworzył, za chwilę wchodzi dwóch kolegów i bęc ręczniki na bok i sobie normalnie rozmwiali :)

Dla mnie to była mega niezręczna sytuacja ;)
Ja to patrzyłam non stop na podłogę, albo na mojego chłopaka, nie chciałam, żeby Ci ludzie zobaczyli że na nich patrze :P za to mój facet co jakiś czas na nich spoglądał x)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-29 01:06 przez kara2606.

nago w saunie?

29 gru 2013 - 23:05:51

nie poszłabym tam, pewnie to jakaś sekta była

nago w saunie?

29 gru 2013 - 23:13:09

Cytat
doro911
nie poszłabym tam, pewnie to jakaś sekta była
A plaża nudystów to kościół sekty?

nago w saunie?

01 sty 2014 - 19:24:10

Kara!! W takich obiektach jak Termy Bania w Białce. Czy Termy Rzymskie w Czeladzi to nikt nie zwraca na nikogo uwagi.
Zdecydowana większość gdzieś 90% osób idzie tam się wyciszyć i wypocząć.
A nie patrzeć na czyjąś nagość.
A chociażby nawet czasem spojrzeć na kogoś to nie ma w tym nic złego. Zwykłe spojrzenie na kogoś nagiego to normalność na takich obiektach.
Byle by tylko za kimś nie chodzić i nie podglądać.
Bo i tak czasem się przytrafiało że zbyt natrętni panowie chodzili za nagimi kobietami po saunach.
Lecz w Termach Rzymskich i na to znaleźli sposób.
Wystarczy tylko zgłosić że ktoś nieodpowiednio się zachowuje czy zakłuca czyjś spokój. Zgłasza się takie zajście obsłudze o taka osoba dostanie upomnienie a jeśli to nie pomorze zostanie usunięty z obiektu wraz zakazem wstępu.

nago w saunie?

01 sty 2014 - 19:32:55

A też chciałam to kupić haha ! dobrze,że nie kupiłam :D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przelew - iPKO