Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:53:43

Też byliśmy na takich saunach tyle że w Słowacji, dostaliśmy do okrycia "prześcieradła" też nie wiedzieliśmy ze tam takie klimaty panują a sauny już zapłacone:/ ale większość ludzi chodziła zakryta my oczywiście też:) Szczerze to nie potrafiłabym się w takiej saunie rozebrac do rosołu i paradować, a i też niezręcznie patrzy mi się na takich ludzi. Trochę to takie krępujące.

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:54:22

Cytat
marudzisz
w każdej saunie powinno się przebywać nago albo owiniętym w bawełniany ręcznik - aż się zdziwiłam, że o tym nie wiecie :)

Ja byłam w stroju kąpielowym :D nie ma mowy żebym się rozebrała i tylko owinęła ręcznikiem.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:55:28

Pracowałam kiedyś w Holandii w takich atrakcjach spa :D:P w jednym miejscu 30 różnistych saun i tam też trzeba było chodzić nago, znaczy klienci :) Tylko to Holandia tam ludzi nie dziwią takie rzeczy. Spotykali się znajomi i wszyscy byli nago, normalnie ze sobą rozmawiali, śmiali się itp. i nic nikogo nie krępowało ... Młodzi i starzy ludzie wszyscy nago... niestety miałam okazję być świadkiem przykrego widoku gdy pani ok 70 roku życia usiadła na przeciwko stanowiska gdzie pracownicy spożywali posiłki... rozsiadła się na ławce rozkraczyła nogi i tak siedziała... niestety nie zjadłam swojego śniadania. Wracając do tematu... oczywiście jest to fajne ale nie w Polsce gdzie każdy na każdego się gapi, ocenia itp.

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:59:44

Hehe ja miałam może mniej szokową ale podobną historię:P Na walentynki mój kochany też na tego typu promocji wykupił czas w takim małym spa z masażem (nie pamiętam nazwy) wiecie spodziewaliśmy się masażu plecków, oczywiście tylko ręczniki na tyłkach (mnie masowała babka, jego facet) a tu okazało się że masaż całego ciała, miałam bardzo dokładnie wymasowane pośladki:D A nawet piersi (bardziej intymne części już nie:P) No cóż spora niespodzianka ale nie protestowaliśmy:P bardzo relaksujące to było:)

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:59:55

Cytat
najona
Też byliśmy na takich saunach tyle że w Słowacji, dostaliśmy do okrycia "prześcieradła" też nie wiedzieliśmy ze tam takie klimaty panują a sauny już zapłacone:/ ale większość ludzi chodziła zakryta my oczywiście też:) Szczerze to nie potrafiłabym się w takiej saunie rozebrac do rosołu i paradować, a i też niezręcznie patrzy mi się na takich ludzi. Trochę to takie krępujące.

może dlatego nigdzie nie podają informacji,że to teren beztekstylny jak to pani ujeła w recepcji, bo nikt by nie przyszedł. A tak jak już się zapłaci i pojedzie, to głupio zrezygnować.

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:00:27

Cytat
anemone_sollel
Cytat
marudzisz
w każdej saunie powinno się przebywać nago albo owiniętym w bawełniany ręcznik - aż się zdziwiłam, że o tym nie wiecie :)

Ja byłam w stroju kąpielowym :D nie ma mowy żebym się rozebrała i tylko owinęła ręcznikiem.

według saunowego savoir-vivre powinnaś go zdjąć ;) z regulaminu Świata Sauny w sopockim Aquaparku: "Użytkownicy saun zobowiązani są korzystać z nich wyłącznie z ręcznikami lub szlafrokami. Zabronione jest korzystanie z saun w kostiumach kąpielowych i kąpielówkach. Pracownicy obsługi saun mają prawo wezwać użytkownika nie stosującego zasad ustalonych niniejszym punktem Regulaminu do opuszczenia sauny."

i uzasadnienie: "W saunie rezygnujemy ze stroju kąpielowego. Jeżeli nagość nas krępuje, owijamy się ręcznikiem. Kostium może się zniszczyć w wysokiej temperaturze, a rozgrzany materiał syntetyczny to katorga dla ciała, które nie jest w stanie swobodnie oddychać. Syntetyk może wydzielać także substancje toksyczne. Dlatego zdecydowanie lepiej po prostu usiąść nago."

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:02:25

to są zupełnie normalne zwyczaje, jak pojedziesz np. do Tropical Island koło Berlina też masz strefę nudystów i wszędzie w saunie w jacuzzi siedzisz na golasa, w sumie już mi się zdarzyło być w saunach jak byłam na wakacjach w kilku krajach i powiem szczerze tylko w Polsce ludzie siedzą ubrani w saunie, nigdzie indziej.... poza tym niewygodnie się siedzi w saunie w kostiumie kąpielowym, jak ktos ma bikini to jeszcze ok, ale taki zabudowany i 90 stopni to średnio... tak samo w ręczniku... więc mnie tam to specjalnie nie dziwi

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:05:42

haha ja bym skorzystala :D
az wypatrze na gruperze moze znowu bedzie okazji i podziele sie moimi obserwacjami!! :D

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:06:55

No ja się nie zgadzam ,że wszędzie jest taki wymóg. Byłam w tylu saunach i w kraju i za granicą i nigdzie nie było takiej informacji o zakazie ze slipami i strojami kąpielowymi.Byli w bikini ,slipach....i ,,Ci'' -nadzy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-11 00:12 przez bubi.

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:07:50

Ostrooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:08:42

eee tam jak kazdy tam byl nago i nikt by mnie tam nie znal to bym skorzystala ;D gorzej jakby w znanym otoczeniu i tylko ja sama z moim facetem:P wedlug mnie fajna hmm przygoda;p

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:08:46

O kurcze powinni w ofercie o czyms takim imformowac, tym bardziej, że to nie tak, że sobie można nago, tylko TRZEBA :/
Ja bym nie poszła... moje nagie ciało jest do wglądu tylko i wyłącznie dla mojego faceta, a nikt mi nie zagwarantuje, że te stare dziady co tam chodza to tylko na saune przyszly a nie zeby wlasnie moze trafic na okazje i sobie nagie babki poogladac pfe niesmaczne :P
Ciekawe co by sie strasznego stalo jakby ktos w stroju wszedl...

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:10:39

no u mnie jest taka silownia Pure i tam tez jest łaznia parowa i sauna. Czasem ta silownia rozdaje wejsciowki jednorazowe wiec lubie sobie tam pojsc. Jak poszlismy pierwszy raz bylo sporo ludzi wszyscy w kostiumach lub recznikach, ale co oczywiscie musial byc jakis stary dziad ktory szedl z siusiakiem na wierzchu ! obrzydliwe, tylko on byl goly :/

a jesli chodzi o mnie bym nigdy w zyciu na cos takiego nie poszla, nie znioslabym tego ze moj facet spojrzy sie na inna gołą dziewczyne z fajną zgrabną figurką i duzymi cycykami, bo moja figurka to drugi powod dla ktorego bym sie nie rozebrala :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-11 00:12 przez kara2606.

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:11:56

Cytat
lena-222
wooow , dla mnie szok ze takie miejsca istnieja...ja bym raczej nie skorzystala
ja tez

nago w saunie?

11 kwi 2011 - 00:12:12

Cytat
bubi
ale uważam to za bardzo żenujące....To miejsce publiczne a nie, opłacony prywatny pokój w hotelu. Nie każdy ma ochotę oglądać frajerów dupy i ich wiszące przyrodzenia i kobiet też to sie niestety tyczy. Uważam to za kwestię kultury-pakowanie się nagim do sauny ,gdzie przebywają inni. Jednak każdy ma......swój ,,STYL'':D

kwestia kultury to poznanie i dostosowanie się do zasad, które panują w danym miejscu, a w saunie POWINNO się być nagim. na plaży też się rozglądasz zniesmaczona, bo ludzie paradują w samych gaciach?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy na poczcie