Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 11 -->

nago w saunie?

20 sie 2011 - 01:57:11


Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-26 21:18 przez Electrophile.

nago w saunie?

20 sie 2011 - 02:08:17

Ja bym tam w życiu nie poszła .; p nie potrafiłabym się rozebrać . jeśli chodzi o rozbieranie się publiczne .. to nigdy . !

nago w saunie?

20 sie 2011 - 02:10:53

nie no ostro ale wspólczuje starych facetów i obce penisy oglądać ;/ a kobiet tam nie było???

nago w saunie?

20 sie 2011 - 02:12:49

Żal w całym świecie śmieją się z 'polaczków' co w w kąpielówkach i ręcznikach w saunie siedzą ...;/

nago w saunie?

20 sie 2011 - 02:13:31

To jest to miejsce gdzie ostatnio w telewizji o tym mówili? :D

nago w saunie?

20 sie 2011 - 02:14:45

może i żal a mi żal tych obleśnych zboczeńców przez których właśnie się w tych ręcznikach siedzi....

osobiście chodziłam do mokrej sauny, zaciemnionej, pełnej pary - nie było nic widać więc wszyscy sobie nago siedzieli bez problemu :)

nago w saunie?

20 sie 2011 - 02:25:53

widzialam o tym miejscu reportaz w tv ;]

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

nago w saunie?

20 sie 2011 - 03:37:48

jakoś mnie to nie dziwi, ze każdy się na każdego gapił :p
a czy bym skorzystała to nie wiem... zależałoby od charakteru mojego chlopaka, którego aktualnie nie ma, więc nie pottafię zdecydować, ale ejstm skłonna bardziaj na tak :)

nago w saunie?

20 sie 2011 - 03:38:53

to byłas w sauna klubie...dobrze ze sie nie pierzyli przy
Tobie:/

nago w saunie?

28 wrz 2011 - 14:58:51

hehe... miałam podobne historie. Nie lubię kiedy do sauny nago wchodzą starzy faceci. Nie wyglądają zbyt efektownie. Od kilku tygodni z sauny mogę już korzystać we własnym domu. Rodzice kupili Saunę IRM-SH200 na podczerwień. Wiedzieliście, że istnieją sauny na podczerwień? Ja dopiero od nich się dowiedziałam. W tej saunie temperatura jest znacznie niższa i można naprawdę dłużej posiedzieć. Po za tym nie wejdzie do mnie żaden stary dziad ;P

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

28 wrz 2011 - 15:03:25

Zbyt cenię swoją intymność, by się dostosować :] Przed nikim gołym d*pskiem świecić nie będę i nie życzę sobie, by ktoś np. mnie, siedzącej w jacuzzi, machał siuśkiem nad głową :P

W Czechach bardzo mnie to irytowało, gdy kobiety, niezależnie od wieku, latały na golasa z sauny do basenu, z basenu do sauny, zważywszy na to, że były tam też dzieci.

nago w saunie?

03 lut 2012 - 15:44:30

Witam natrafiłem na twój wątek więc odpowiadam.
Ja jestem tam regularnie co 10 do 2 tygodni już od ponad roku i dla mnie to normalka.
Chociaż na początku też byłem trochę zaskoczony.
Na początku chodziłem tam sam a po jakimś czasie namówiłem koleżankę i bardzo jej się tam spodobało.
Nagość zawsze interesowała facetów tym bardziej kobiet ale i kobiety lubiały sobie popatrzeć na to czy tam to!!
Cóż w tym złego oko nacieszyć a przy okazji zrelsksować się po ciężkiej pracy??!!!

nago w saunie?

23 mar 2012 - 00:23:32

Ja na saunie bywam od 8 lat przynajmniej raz na dwa tygodnie. Nie rozumiem tego świętego oburzenia nagością. Saunować należy nago i kropka (wyjątkiem są sauny na podczerwień w nich można owinać się ręcznikiem.) Jak ktos idzie do dużego świata saun to automatycznie akceptuje to, że będzie widzieć innych nagich ludzi a oni będą widzieć jego. No a chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie myśli, że do sauny chodzą tylko piękni i młodzi. Jak ktoś to akceptuje to idzie jak nie to do wyboru są małe kameralne sauny na godzinę gdzie można soaunować nago i nikt się nie gapi. Jak chcecie się czegoś dowiedzieć więcej o kulturze saunowania to polecam Sauna poradnik Napisany przez znajomego saunamajstra Iksa. Tam jest wszystko wyjaśnione. a w szczególności polecam artykuł Sauna. Dlaczego nago

nago w saunie?

23 mar 2012 - 00:41:54

W takiej zaciemnionej gdzie ledwo co widac to ok, ale tak o sobie lazic normalnie przed ludzmi nago to bym nie chciala, za bardzo cenie sobie swoją intymnośc.

Cytat
jarek6776
Witam natrafiłem na twój wątek więc odpowiadam.
Ja jestem tam regularnie co 10 do 2 tygodni już od ponad roku i dla mnie to normalka.
Chociaż na początku też byłem trochę zaskoczony.
Na początku chodziłem tam sam a po jakimś czasie namówiłem koleżankę i bardzo jej się tam spodobało.
Nagość zawsze interesowała facetów tym bardziej kobiet ale i kobiety lubiały sobie popatrzeć na to czy tam to!!
Cóż w tym złego oko nacieszyć a przy okazji zrelsksować się po ciężkiej pracy??!!!
No wlasnie przez takich ludzi jak Ty bym w takie miejsce nie poszła... nie chciala bym by lustrował mnie jakiś wstrętny oblech, który uważa, że nic złego nie ma w tym by "oko nacieszyc" _._"
Nie mowie zeby oczy zakrywac, bo tak sie nie da, ale by nie obserwowac i nie wgapiac sie w innych, tylko zajac sie soba. A okreslenie "nacieszyc oko" zdecydowanie kojarzy sie raczej z dokładnym wpatrywaniem sie(zreszta napisałes ze PRZY OKAZJI sie zrelaksowac, wiec wynika z tego ze idziesz tam ogladac gole dupy, a relaks jest przy okazji :/)... jak tak Cie nagośc interesuje i lubisz sobie popatrzec na to czy tamto, to znajdz sobie kobiete albo odpadl jakies fotki czy film w necie...Bleh

nago w saunie?

23 mar 2012 - 00:44:38

O, miło przeczytac o swoim małym mieście, choć w może nie do końca pozytywnym wątku :)

Mieszkam w Czeladzi i z tego głównie powodu nie byłam dotąd w Termach, bo nie byłabym zbyt rada spotkać tam jakichkolwiek znajomych, paradując nago... Szczerze chętniej zawitałabym tu przyjeżdżając z jakiegoś dalszego miejsca.
Z tego co jednak słyszałam od znajomych, to nie jest tam wcale tak źle. Przede wszystkim nie wszystkie sauny są 'beztekstylne' i w niektórych można chodzić z ręcznikiem. Ponadto jest tez jeden dzień, czy jakieś konkretne godziny w których termy czynne są tylko dla Pań i myślę, że wtedy pewnie można czuć się swobodniej i łatwiej się skusić.

Zamiarem Term Rzymskich było stworzenie miejsca odważnie idmiennego od innych. Czym zachęciłoby zwykłe spa ze zwykłymi saunami? Jest tego przecież mnóstwo. tutaj można natomiast zaznać trochę odmiany i myslę, że nasza mentalność nie jest jeszcze gotowa na takie nagie kąpiele, ale mam nadzieję, że z czasem będzie się to zmieniało. Jeśli ktoś ma odwagę to ponoć można spędzić tam naprawdę nietypowy, relaksujący dzień, śladem starożytnych rzymian ;)

a sama jako czeladzianka zapraszam do Czeladzi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wynajem , doradźcie