Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

regularne posiłki

43 minut temu

dieta organizacja

57 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->
zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:39:29

Hej dziewczyny,muszę się z Wami podzielić moją historią:P
Mój narzeczony wykupił dla nas kiedyś na Gruperze pobyt w Termach rzymskich w Czeladzi. Postanowiliśmy go dziś wykorzystać... mówię sobie super - sauny, masaże, kąpiele, jakuzzi - słowem pełen relaks:) mina mi zrzedła jak na miejscu usłyszeliśmy że po terenie term mamy chodzić nago! jak to pani w recepcji ujeła, znajdujemy się na terenie beztekstylnym:P zrobiłam wielkie oczy, mój A. też, no ale skoro już tyle przejechaliśmy żeby skorzystać to poszliśmy.
Suma sumarum siedzieliśmy głównie w saunie suchej, zakryci ręcznikami. A wkoło snuło się mnóstwo facetów nagich, no masakra, w basenie nago, pod prysznicami nago, w jakuzzi nago, jakieś pary pod prysznicem itd...Dziwna atmosfera tam panowała, taki półmrok, dziwna muzyka w tle i każdy każdego obserwował...Co o tym sądzicie? skorzystałybyście z takiego miejsca?
Po wyjściu stamtąd nieźle się usmialiśmy, że taki oto prezent mi mój cudnowny A. zafundował:P

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:41:06

Ja bym skorzystała :D fajnie :D

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:41:49

Ciekawie :D
Pierwsze słyszę o czymś takim, też bym zrobiła duże oczy, ale myślę że dostosowałabym się.
Dziwne że nie poinformowali was o tym wcześniej.

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:42:07

wooow , dla mnie szok ze takie miejsca istnieja...ja bym raczej nie skorzystala

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:42:27

haha nieźle chociaż w sumie niezły sposób na leczenie kompleksów :D


<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:29 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 768
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:44:02

samemu z facetem spoko, ale jacyś inni ludzie o kapa nie wiadomo gdzie wzrok położyć:P

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:44:50

haha szok :D może to jakaś sekta ? albo klub naturystów :P

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:45:00

no własnie, nie mieliśmy pojęcia o tym że tam się nago chodzi:P takiej inormacji nie ma na ich stronie ani na gruperze też nie było. Dziwny klimat, naprawde:P a teraz czytam na ich stronie że 2 razy w miesiacu są noce saunowe od 22.30...ciekawe co sie tam wtedy dzieje:P

bo ludzie jacyś dziwni, heh no paru starcych dziadków z wielkimi.... brzuchami:P
kilka par, ale większosć to tacy kolesie napakowani. Latają z fujarami, prężą się i obserwują. Szok. Nie moge przez to zasnąć- normalnie przeżyłam traume dziś:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 23:47 przez Patrycja21.

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:47:15

Cytat
Patrycja21
no własnie, nie mieliśmy pojęcia o tym że tam się nago chodzi:P takiej inormacji nie ma na ich stronie ani na gruperze też nie było. Dziwny klimat, naprawde:P a teraz czytam na ich stronie że 2 razy w miesiacu są noce saunowe od 22.30...ciekawe co sie tam wtedy dzieje:P

Podejrzewam że wiele :D
No to niezły prezent :D

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:49:03

Chyba bym na to nie poszła :P

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:50:33

A w którym miejscu w Czeladzi to było?:)

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:51:25

w każdej saunie powinno się przebywać nago albo owiniętym w bawełniany ręcznik - aż się zdziwiłam, że o tym nie wiecie :)

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:51:33

O kurczaczek, to Ci niespodzianka na miejscu:D przynajmniej nowe doświadczenie :P

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:51:34

widziałam tę oferte i też miałam ją wykupić.. ale nie kupiłam..

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

nago w saunie?

10 kwi 2011 - 23:52:28

hmm no nie znam dokładnie Czeladzi, gps nas zaprowadził:) wpisz sobie w google termy rzymskie czeladz to Ci wyskoczy od razu ich stronka:)

Cytat
marudzisz
w każdej saunie powinno się przebywać nago albo owiniętym w bawełniany ręcznik - aż się zdziwiłam, że o tym nie wiecie :)

Nie, no wiem że w saunie powinno się być nago. Ale jak do tej pory w Polsce nie spotkałam się z tym. Jasne mój A, jak był w Finlandii na erasmusie to mówił, ze tam to norma. W Polsce korzystając z róznych saun, raczej nie spotkałam się z tym by ktoś odważył się rozebrać. Dlatego zdziwiłam się bardzo że takie miejsce jest u nas, i że wręcz wymagane jest bycie nagim:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 23:56 przez Patrycja21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy na poczcie