Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak tam wkręcone już??:)
Bo ja dopiero zaczynam macie jakieś propozycje lub zostałyście już wkręcone????Ja podam kilka zachęcających kawałów do zrobienia komuś bliskiemu:)
1W tym wkręcie jeżeli umiesz koniecznie zmień głos,dzwoniąc do kogokolwiek wymów słowa:Dzień dobry (np,)Katarzyna Kowalska Telekomunikacja Polska Prosze panią-pana przeprowadzamy łącznośc na linii i w tym celu przeprowadzenia tego testu bardzo bym prosiła,aby Pan pani dmuchnęła 3 razy w słuchawke(jeżeli klient dmuchnie)na koniec mówimy grzecznie Dziękujemy ślicznie za ostudzenie herbatki:)

2. Można wydrukowac z komputera przykleic stary znaczek i Wrzucic do skrzynki np.szefa lub w domu ponaglenie zapłaty faktury na bardzo wysoką kwotę np. za zakup 10 ton węgla, 50 km paszy dla bydła, 100 egzemplarzy Biblii w każdym języku europejskim;)

3.Przyklejasz w przedpokoju buty do podłogi, lecz tak aby dały się oderwać nie uszkadzając posadzki. Jeśli na posadzce są płytki ceramiczne niewielka ilość (kropelka) Super Glue wystarczy. Możesz powiedzieć np. „zostań dziś ze mną w domu kochanie”, albo „psu samemu smutno, dotrzymaj mu towarzystwa” albo „nie spiesz się tak”. Nie zapomnij się roześmiać i powiedzieć PRIMA APRILIS;)

4.Udaj się do apteki i kup małą strzykawkę z igłą. Następnie idź do sklepu spożywczego i kup dowolną zaprawę do ciast. Do każdego papierosa z napoczętej paczki wstrzyknij 1 kroplę zaprawy. Papierosy na prima aprilis będą niespotykanego, okropnego smaku;)

5. Dzwonimy do rodziców i udajemy pracownika pomocy społecznej. Pytamy o sposób traktowania dziecka, wypytujemy o wszystkie objawy agresji oraz sposoby karania. Można napomknąć o paru donosach od sąsiadów na temat niewłaściwego traktowania dzieci.

Jeżeli ktoś ma naprawde nieźle bujną wyobraźnie wymysli na pewno coś lepszego:)

swietne te twoje pomysly :D

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

ZŁODZIEJKA OSZUSTKA DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE!!!!!!