Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:32:24

tak jak w temacie, czym zmyć fluid z bialej bokserki ? probowalam kwaskiem, cytryną, rozpuczalnikiem, plynem do mycia naczyn, dyzodorantem, octem, pralam w wybielaczu w pralce i nic nie dalo, znacie jakies sposoby jak to usunąc ? :(

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:44:50

mam podobny problem tylko z jeansami ;/

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:46:17

DEZODORANT!

Spróbuj cifem. Mi zawsze schodzi :D

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:46:22

moze zmywacz do paznokci ale z acetonem , mi pomogl na plame z SUPER GLUE

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:48:55

Też mam lekką plame z fluiidu na jasnych jeansach... Już po kilku praniach nie rzuca się tak w oczy... ale nadal jest ;/
Już chyba po tylu praniach raczej nic nie zdziałam...

O a może wiecie jak się pozbyć brudu na jasnych spodniach z materiału... Tzn od wpływem chyba wilgoci sątakie dziwne plamy nie wiem czy to pleśń :O leżały w worku w garażu przez chyba 2 miesiące... no i coś się pojawiło. Masakra, może wiecie jak się pozbyć czegośt akiego?

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:51:12

to fluid nie schodzi? ;o
nie wiedziałam ;p..
ale to dziwne, ani cifem, cytryną, wybielaczem, niczym?
to co to za fluid?

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:51:36

hmmm dziwne moj fluid sie spiera normalnie w pralce;) ale moze sprobuj namoczyc w W5 z lidla odplamiaczu takim..dobry jest i niedrogi

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:53:57

Ja miałam tak po podkładzie Max Factora, niczym nie mogłam odeprać... :) dopiero po kilku praniach w vanishu. :)
zmieniłam podkład i problem zniknął. :D

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:56:44

Mój chłopak kiedyś używał chloru na białą rzecz, ale musi być ona w stu procentach bawełniana, bo istnieje możliwość zżółknięcia.

zweryfikowana
Posty: 781
Ostrzeżenia: 2/5

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 22:58:51

tłuszcze są rozpuszczalne w rozpuszczalnikach naturalnych - spróbuj benzyna :)
ale pamiętaj, żeby nie rozcierać, tylko "naciskać" , "wciskać plame do środka" ;)
podłoż sobie pod spód ręcznik czy coś.. napewno zadziała :):):)

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 23:00:28

Po pierwsze - natychmiast zmień fluid!! To chyba najlepszy test jego jakości - ja nie wyobrażam sobie nakładania na twarz czegoś tak żrącego, że na stałe "wrasta" w materiał. Wyobrażasz sobie, jak to działa na Twoją cerę? I z czego to musi być zrobione, skoro nie da się tego usunąć tymi wszystkimi specyfikami... Dziewczyno, zmarnujesz sobie skórę!

Po drugie - oddaj do pralni chemicznej, oni tam wywabiają wszystko...

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 23:02:19

ja mam plame na czarnych dzinsach po fluidzie z Maybelline i po praniu w pralce tez sie nie chce sprac

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

czym sprac plame po fluidzie ?

26 mar 2011 - 23:04:27

wiesz co moze to dosc radykalne rozwiazanie ale skoro to biała bokserka to moze sprobuj ja przeplukac w domestosie? Mi kazda najtrudniejsza plama po nim schodziła.. tylko trzeba strasznie uwazac na rece i najlepiej w rekawiczki sie zabezpieczyc.

czym sprac plame po fluidzie ?

27 mar 2011 - 05:20:53

Cytat
psychotropowa_
tłuszcze są rozpuszczalne w rozpuszczalnikach naturalnych - spróbuj benzyna :)
ale pamiętaj, żeby nie rozcierać, tylko "naciskać" , "wciskać plame do środka" ;)
podłoż sobie pod spód ręcznik czy coś.. napewno zadziała :):):)

zapomnialam tez dodac ze benzyną te probowalam ;o nic a nic
Cytat
Madame_eL
Po pierwsze - natychmiast zmień fluid!! To chyba najlepszy test jego jakości - ja nie wyobrażam sobie nakładania na twarz czegoś tak żrącego, że na stałe "wrasta" w materiał. Wyobrażasz sobie, jak to działa na Twoją cerę? I z czego to musi być zrobione, skoro nie da się tego usunąć tymi wszystkimi specyfikami... Dziewczyno, zmarnujesz sobie skórę!

Po drugie - oddaj do pralni chemicznej, oni tam wywabiają wszystko...

wyobrazam sobie, ale no niestety. kupuje rozne fluidy,duzo razy sie umazalam gdzies ale tylko tak trochę i dalo sie sprać normalnie, nie wiem co teraz jest ;( a najgorsze ze 2 dni temu ja kupilam i jest nowa.. no chyba bede musiala dac do pralni ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 05:25 przez maniek643.

czym sprac plame po fluidzie ?

22 wrz 2012 - 10:47:46

Ja mam problem ze spraniem dentoseptu z niebieskich spodni. Próbowałam już chyba wszystkim . Pomóżcie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kim ona jest?!