Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:04:41

Dziewczyny masakra.. Znalazłam kurtkę na szafa.pl. Napisałam do dziewczyny ile kosztuje z wysyłką. Podała mi cenę itd kliknęłam KUP.
Napisała, że musi się raczej zastanowić bo dała za nią dużo. Napisałam że chyba nie zna regulaminu skoro odpisała mi że kurtka jest, że mogę kupić to klikniecie KUP jest wiążące , i nie ma licytacji tym bardziej że się dogadałysmy i zarówno mi i jej to odpowiadało....... Dostałam odp. że " mam się nie żucac" (zachowując oryginalną pisownię ) i to normalne że nie sprzeda jednak tak tanio.....

Co za tupet, ahh kobieta zmienną jest:)

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:06:31

ughhh okropne są takie baby =.=

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:07:46

masakra, brak slow na niekotre dziewczyny

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:07:48

co niektorym na szafie juz widze palma uderza do glowy, dzis czytalam na koncie jednej z uzytkowniczek tresc lipy od pewnej szafowiczki, w ktorej pisala, ze wystawia lipe gdyz dziewczyna bez konsultacji z wlascicielka przedmiotu kliknela 'KUP', pytajac nastepnie, czy moze zmniejszyc cene i sprzedac dana rzecz taniej, kiedy wlascicielka odpisala ze nie, dziewczyna napisala ze w takim razie rezygnuje. Takze juz mnie nic nie zdziwi :D

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:08:15

TRAGEDIA

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:08:38

Zgłoś sprawę do Administracji, wystaw negatyw jeśli nie chce sprzedać Ci za cenę za jaką wystawiła i opisz wszystko dokładnie w komentarzu.
Dziewczyna jest śmieszna.
Poproszę o nick na priw.

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:09:29

mozesz najwyzej jej wystawic lipe, ona wystawi TObie i tyle ztego bedzie ;]

chociaz pozniej mozesz pisac do administracji zeby ci usunelu lipe, bo to ona ci kurtki wyslac nie chciala ;)

i tez bym prosila o nick :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-15 22:10 przez kara2606.

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:10:23

Mogę prosić o linka do tej szafowiczki na priv?

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:10:31

Teraz mi napisała , że jestem "beszczelna"

Niestety dziewczyna nie zna regulaminu - to przykre że próbując jej coś wytłumaczyć dalej nic nie rozumie....

Ok, gdybym kliknęła KUP bez jej wiedzy- ale ja się już dogadałam!

Syf :P

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:11:25

zgłoś to do adminów

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:11:56

też miałam kiedyś taką na szafie. Chciałam kupić płaszczyk, dogadałam się kliknęłam kup a ta mi pisze, ze jednak sie rozmyslila, ze tak tanio nie sprzeda, to sięjej pytam ile by za ten płaszczyk chciała, pomyślałam, że te 10 zł więcej mogę dołożyć, to tamta, że się rozmyśliła, że w ogóle nie sprzedaje;/;/;/

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:12:18

Wariatka jakaś. To po cholerę w ogóle ją wystawiała? A z ciekawości, ile za nią chciała, tzn jaka była podana cena?

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:13:06

Więc po co wystawia za przypuśćmy 5 zł,skoro chce 30 zł? Czym się kieruje? Można to wytłumaczyć w jeden sposób...,pewnie była pod wpływem czegoś ;)

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:14:46

Powinni wprowadzić przy rejestracji taki mały test wskazujący stan zdrowia psychicznego. Uniknęłybyśmy wielu problemów z niepoważnymi osobami :)

Można..? Ale tupet

15 mar 2011 - 22:14:59

Hahahah kretynka:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapach dzieciństwa..