Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

Pogrzeb

14 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za 10 Groszy

25 lut 2013 - 16:45:44

Ściema i tyle :-)

Za 10 Groszy

05 mar 2013 - 13:58:47

Cytat
Oliwiusia131
Ściema i tyle :-)

Ściema nie, ale zabawa dla dorosłych i tu nie chodiz mi tylko o wiek w dowodzie osobistym.

Za 10 Groszy

07 mar 2013 - 14:08:48

Cytat
CHeesse
Cytat
Oliwiusia131
Ściema i tyle :-)

Ściema nie, ale zabawa dla dorosłych i tu nie chodiz mi tylko o wiek w dowodzie osobistym.

I to jest chyba kwintesencja tego co miałam na myśli. Można korzystać, ale z głową. :) Nie ma cudów, ale można złapać okazje i coś zlicytować, nie zawsze za pierwszym razem, czy drugim ale da się.

Za 10 Groszy

12 kwi 2013 - 12:03:26

Wczoraj mojemu sąsiadowi mikrfoale z za10 przywieźli :P Sąsiadka zaczepiła mnie o przepisy...

Za 10 Groszy

15 kwi 2013 - 16:18:51

Ja też chcę :)) Nie słyszłam jeszcze o tym seriwisie :)) Znalazłam ich strone na FB - dodałam do listy zainteresowań :)

Za 10 Groszy

26 kwi 2013 - 15:17:49

Cytat
Marlenek
Cytat
CHeesse
Cytat
Oliwiusia131
Ściema i tyle :-)

Ściema nie, ale zabawa dla dorosłych i tu nie chodiz mi tylko o wiek w dowodzie osobistym.

I to jest chyba kwintesencja tego co miałam na myśli. Można korzystać, ale z głową. :) Nie ma cudów, ale można złapać okazje i coś zlicytować, nie zawsze za pierwszym razem, czy drugim ale da się.

Całkowicie się zgodzę. Dobra taktyka może zdziałać cuda, ale trzeba pamiętać, że to jest licytacja - zawsze wygra tylko jeden a inni będą krytykować. Gdyby ten serwis był ściemą to by w TVN'ie go nie pokazywali tylko by już dawno znikł z rynku. Z tego co widziałem w niedzielę jest sponsorem programu "Surowi rodzice" i jeszcze innych. Polecam ten artykuł http://cowneciepiszczy.pl/za10groszy/

Za 10 Groszy

14 maj 2013 - 12:12:21

Marcobabko- to też prawda. Sporo serwisów powstało ostatnio z aukcjami, ale one raczej nie zrobiły rozgłosy i dziwnie szybko znikały. Alegro i za10groszy, to takie dwa stałe, które się trzymają. Z czego al coś ostatnio szwankował.

Za 10 Groszy

14 maj 2013 - 12:15:31

czytalam o tej stronie cos kiedys... ponoć oszuści i niezłe haczyki tam mają takze uwazaj...

Za 10 Groszy

14 maj 2013 - 12:37:00

Cytat
Marlenek
Moim zdaniem po prostu powinno się więcej mówić o zasadach tego portalu i byłby problem z głowy. Akurat za10groszy można spotkać w różnych krajach Europy i to nazywa wellbid albo za1cent i tak dalej.
Portal sam w sobie prościzna, zasady takie same jak na e-bay (czyli te bidy, dzięki którym się licytuje)

Ciekawe gdzie na ebay-u masz płatne bidy. Licytuje tam często i zasady na ebay.com, ebay.co.uk, czy ebay-ach innych krajów sa takie jak na allegro. Licytacja nic nie kosztuje, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Portale aukcyjne, a hazardowe (czyt. za10gr.pl) to dwie różne rzeczy.

Za 10 Groszy

15 maj 2013 - 10:07:50

Nie jest hazardem kupowanie na licytacji, tylko na takiej licytacji masz szansę na cenę poniżej "przyzwoitości" ;)

Za 10 Groszy

16 maj 2013 - 13:28:22

Płatne bidy wynagradzają bardzo niskie ceny ba serwisie, z czegoś się to musi brać.

Za 10 Groszy

04 paź 2013 - 11:53:07

Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że sceptycznie byłam nastawiona do tego typu zyskania czegoś za grosze, ale moja koleżanka wygrała blender za 3 zł ;P - więc zaczęłam się tym bardziej interesować i zauważyłam jedną rzecz im więcej wykupisz BIDów tym większa szansa, że wygrasz coś mega. Ogólnie warto się zarejestrować w za10groszy i spróbować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCYYYY