Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy!!!pomocy!!!!

15 mar 2011 - 19:52:21

mam dwie głupie i dziwne sprawy prosze doradźcie mi nie wiem co mam zrobić
pierwsza sprawa
żadko się wymieniam jakis czas temu skusiłam sie na wymianę z pewną szafowiczką
wybrała sobie u mojej siostry bluzkę
wysłałam (poleconym priorytetem) a ona podobno buty. za jakis czas wysłałam zapytanie czy przyszła moja bluzka napisała ze nie a ze ona wysłała buty tylko przyszedł jej zwrot bo źle wpisała moj kod. zapewniła mnie ze poprawi to i wysle jeszcze raz. czekam i czekam butów nie ma... wysłałam jej wczoraj numer nadania paczki bo to raczej nie mozliwe ze polecony priorytet idzie 2 tygodnie!!! dostałam wiadomosc ze moja bluzka przyszła tylko ona sobie ja troche inaczej wyobrażała....i ze oczywiscie paczka z butami do mnie znów wróciła bo ona znów źle wpisała KOD!!!! to jest troche dziwne nie wiem co mam robić(dodam ze ani razu nie dostałam numeru nadania żadnej z paczek) chciec dalej te buty czy nie bo ile bede na nie czekac...????jaki komentarz jej wystawić???? jak wystawie negatywa na pewno dostane taki sam w zamin chociaż nie zawiniłam bluzke wybrała sama nie ma ona żadnych wad itp... nie wiem prosze pomóźcie...
wiecej informacji na temat tej wymianki podam na priv
druga sprawa dotyczy sprzedaży
sprzedałam nowiutkie spodenki!!! bez wad mam zdjecia!!! za cene 15 zł juz z przesyłką czyli za jakies 10zł a teraz szafowiczka oskarża mnie ze jest tam jakaś wyblakła plama i jak ja jej nie mogłam zauważyć!!! żąda zwrotu gotówki nie mam zamiaru nic zwracać wysłałam spodenki całe dobre nowe!!! czekam własnie na zdjecia....
pomocy!!!!!!!!!




Zmień Odpowiedz Cytuj Raportuj Reklama
nikt mi nie pmoże???:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-15 19:58 przez cleo_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za 10 Groszy