Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny współpracuję z firma paese

jeśli,któraś z was chciałaby zostać konsultantka tej marki lub chciałby coś zamówić po cenach niższych niż na ich stronie serdecznie zapraszam zgłoście się na priv
bardzo proszę o zgłaszanie się dziewczyn,które są na prawdę zainteresowane

aby zostać konsultantką nie trzeba nic płacić,nie ma limitów na zamówienia jeśli macie jakies pytania piszcie na forum a jeśli chcecie się zapisać na priv:)

jeśli zły dział prosze o przeniesienie

nie zrażajcie się tym,że jestem niezweryfikowana mam drugie zweryfikowane konto na szafie ale tam mam zablokowaną funkcję forum więc utworzyłam nowe konto:):) na potrzeby forum:):)

możliwa również współpraca z Avon i Oriflame

Cytat
Klaudia_Kimmel
ja, ja!:)

chcesz się zapisac do klubu czy zamówić kosmetyki?

Jeżeli któraś z Was chciałaby zostać konsultantką AVON a tym samym mieć kosmetyki taniej a nawet za darmo i przy okazji coś dorobić to chętnie pomogę:)
Zainteresowane zapraszam, gg:7976699, tel. 505-914-974

Cytat
domosan
Jeżeli któraś z Was chciałaby zostać konsultantką AVON a tym samym mieć kosmetyki taniej a nawet za darmo i przy okazji coś dorobić to chętnie pomogę:)
Zainteresowane zapraszam, gg:7976699, tel. 505-914-974

ja także mogę zapisywać do Avon oraz oriflame no i paese:)

Ja także współpracuje z Paese oraz z FM Group na terenie Poznania i okolic, co nie znaczy że jak któraś jest z Warszawy to nie pomoge:)Śmiało możecie pytać o co chcecie czy zamówić kosmetyki;D
jestem do Waszej dyspozycji na szafie oraz mailowo (maila podam w prywatnej wiadomości)
pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 10:34 przez kkarusia88.

Ja zastanawiam się nad wejściem w krąg konsultantów paese.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coś rusza?