Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:04:30

Cytat
Anna1988-1988
Cześć dziewczyny czy któraś z was ma kompleksy na punkcie swojego małego biustu ja noszę A75 i czuje się z tym szczęśliwa żeby wyglądać ładnie i pociągająco nie muszę mieć biustu z przedziałkiem :)

Ja kiedyś miałam ogromne kompleksy. Nosiłam mały staniczek i w ogole... pewnego razu kupiłam dobrze dobrany stanik w Esotiq i tam 70B było idealne. Teraz kupuje takie staniki piersi wygladaja na wieksze, a w cale nei nosze duzuch push up'ow. dzisiaj bylam u koleżanki i miałam zwykł stanik bez wkładek i zauwazyla, ze mam wiekszy biuscik :d

zapraszam do mnie http://forum.szafa.pl/9/2985875/page=5/facet-dlaczego-mi-to-zrobil-.html

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:05:04

słuchajcie zawsze miałam 75B po ciąży 80D cały czas karmię ale zawsze marzyłam o przedziałku bo mam strasznie szeroko rozstawione piersi i nawet przy D nic z tego

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:06:16

Cytat
Madame_eL
Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
Madame_eL
Nie chcę już zmieniać wcześniejszego postu, ale mam info dla "małobiuścistych', o którym zapomniałam:

mój kumpel twierdzi, że moje cycki są wielkie i ochydne, wszystkie jego lale miały A albo B, jedna tylko C i on jest małymi piersiam ZACHWYCONY! Uwielbia malutkie biuściki i myślę, że wielu facetów tak ma, więc jak któraś ma kompleksy, to niech o nich zaraz zapomni :)
chciałabym w to uwierzyć, ale jeszcze żaden facet mi tak nie powiedział :)


wiesz, ja jestem z mojego biustu dumna, więc gdyby nie był aż tak dobrym kumplem, to bym go za ten komentarz do moich cycków znienawidziła xD Ale jak był z tą z C, to jej też powiedział, że ma za duże... i się obraziła xD. To jest fajny, normalny facet, więc na pewno jest takich więcej - milośników miseczek A i B... Tylko społeczeństwo laskom wmawia, że faceci lecą na "balony".

mój kiedyś często mi powtarzał, że małe są lepsze, bo nie obwisną za parę lat (nie zamierzam go wyprowadzać z błędu, że z małymi też czasem tak bywa :D) niestety jestem chudziną i nie zmienię tego, że cycki mam niewielkie... a wiele dałabym za piękne, pełne B :) niby pół rozmiaru, a dla mnie taka kolosalna różnica :P zresztą ja mam małą obsesję, w ogóle podobają mi się piersi kobiet B/C i np. ja na miejscu faceta wolałabym potrzymać właśnie takie niż moje wisienki....

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:06:44

dziub dokladnie ! nei wiemm czemu kazdy problem z figura jest sprowadzany do facetow, anwet jakby mi kazdy facet mowil ze lubi male peirs a duze sa fuj to ja i tak wolalabym miec duze poneiwaz bardzo podobaja mi sie ZADBANE duze piersi , sama mimo ze nie mam malych chcialabym miec ciut wieksze. tak samo jak akzdy kolega mi mowi ze lepiej wygladam bez konturowki na ustach ale i tak caly czas jej uzywam bo zle sie czuje bez niej :)wiec nie mowice ze tak naprawde robimy to dla facetow bo ja nigdy, zawsze wszystko robie dla siebie, czasami nawet na noc do lozka balsamuje sie psikam perfumami i ubieram najaldniejsza seksowna pizame bo tak lubie po prostu, dla samej siebie ;)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:07:58

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
zabka211
Hmm wydaje mi sie ze mam normlanie , blisko ale masz racje pewnie ale strasznie ciezko dobrac, po mierzeniu 10 stanika juz mi sie odechciewa i trace cierpliwosc ;P

Coś o tym wiem, muszę kupić sobie stanik, ale jak pomyślę o tym, ile musiałabym z siebie ściągnąć, potem założyć .. Aaaa i jeszcze wysłuchać "dziecko, gdzie Ty masz D, najwyżej B" od niekompetentnych bab u mnie w mieście to mnie krew zalewa na samą myśl ..

Cytat
mortriszia
matko i znowu "znawczynie cycków" jadą od pierwszej strony !!!

wy macie z sobą jakiś problem ?

czy to rozm. 75A czy 60C - to i tak tak samo małe cycki!!!

i nawet idealnie dobrany stanik nie uczyni z nich balonów!

Zaczynacie mnie nudzić tymi swoimi cyckowymi "mądrościami " ... nie macie ciekawszych zainteresowań ?

Dziwne masz myślenie dziewczyno, wg Ciebie ktoś, kto jest obeznany w danym temacie ma problem? Tu nie chodzi o to by wyczarować "balony", ale o zdrowie, jędrność, wygodę i dobry wygląd. Poza tym, nudzą Cie cyckowe tematy? To co robisz w tym wątku ;)?


chciałam zauważyć ,ze tylko zwariowane (albo inaczej opętane) osoby robią Z KAŻDEGO wątku o cyckach -wątek o rozmiarach ;D

To jest przepraszam bardzo - NORMALNE ???


załóżcie sobie SWÓJ wątek o rozmiarach- i tam udzielajcie oświecenia tym ,które tego oświecenia pragną !
Nie wpierdzielajcie się w KAŻDY wątek!!!

Macie jakąś misję zakodowaną w głowie?

to temat dziewczyny ,która chciała sobie ponarzekać na swoje małe cycki - a wy go zmieniłyście w wątek o idealnie dobranych stanikach ...Robicie to z każdym tego typu wątkiem .... to już jakaś forma "fanatyzmu " ......
I sądze ,ze -fanatyzm to idealne określenie- ponieważ atakujecie każdego - kto ma odmienne zdanie niż wy ;) (piszę teraz o innych wątkach w które sie wpierdzieliłyście) .

Ja nie rozumiem dlaczego żaden moderator sie dotąd wami nie zainteresował - robicie OFF TOP ;D

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:09:00

Cytat
aramanda
Cytat
Madame_eL
Cytat
krakowiaczka1991
Cytat
Madame_eL
Nie chcę już zmieniać wcześniejszego postu, ale mam info dla "małobiuścistych', o którym zapomniałam:

mój kumpel twierdzi, że moje cycki są wielkie i ochydne, wszystkie jego lale miały A albo B, jedna tylko C i on jest małymi piersiam ZACHWYCONY! Uwielbia malutkie biuściki i myślę, że wielu facetów tak ma, więc jak któraś ma kompleksy, to niech o nich zaraz zapomni :)
chciałabym w to uwierzyć, ale jeszcze żaden facet mi tak nie powiedział :)


wiesz, ja jestem z mojego biustu dumna, więc gdyby nie był aż tak dobrym kumplem, to bym go za ten komentarz do moich cycków znienawidziła xD Ale jak był z tą z C, to jej też powiedział, że ma za duże... i się obraziła xD. To jest fajny, normalny facet, więc na pewno jest takich więcej - milośników miseczek A i B... Tylko społeczeństwo laskom wmawia, że faceci lecą na "balony".

mój kiedyś często mi powtarzał, że małe są lepsze, bo nie obwisną za parę lat (nie zamierzam go wyprowadzać z błędu, że z małymi też czasem tak bywa :D) niestety jestem chudziną i nie zmienię tego, że cycki mam niewielkie... a wiele dałabym za piękne, pełne B :) niby pół rozmiaru, a dla mnie taka kolosalna różnica :P zresztą ja mam małą obsesję, w ogóle podobają mi się piersi kobiet B/C i np. ja na miejscu faceta wolałabym potrzymać właśnie takie niż moje wisienki....
wisiec piersi moga nawet male, jak to nazwalas wisienki, jesli nosi sie za szerokie obwody ....;-)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:09:54

Cytat
zabka211
dziub dokladnie ! nei wiemm czemu kazdy problem z figura jest sprowadzany do facetow, anwet jakby mi kazdy facet mowil ze lubi male peirs a duze sa fuj to ja i tak wolalabym miec duze poneiwaz bardzo podobaja mi sie ZADBANE duze piersi , sama mimo ze nie mam malych chcialabym miec ciut wieksze. tak samo jak akzdy kolega mi mowi ze lepiej wygladam bez konturowki na ustach ale i tak caly czas jej uzywam bo zle sie czuje bez niej :)wiec nie mowice ze tak naprawde robimy to dla facetow bo ja nigdy, zawsze wszystko robie dla siebie, czasami nawet na noc do lozka balsamuje sie psikam perfumami i ubieram najaldniejsza seksowna pizame bo tak lubie po prostu, dla samej siebie ;)

o właśnie! fajnie jak facet mówi, że jest super to jest cudowne uczucie ale nic nie zmieni jeśli nie podobasz się samej sobie

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:12:06

Cytat
mortriszia
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
zabka211
Hmm wydaje mi sie ze mam normlanie , blisko ale masz racje pewnie ale strasznie ciezko dobrac, po mierzeniu 10 stanika juz mi sie odechciewa i trace cierpliwosc ;P

Coś o tym wiem, muszę kupić sobie stanik, ale jak pomyślę o tym, ile musiałabym z siebie ściągnąć, potem założyć .. Aaaa i jeszcze wysłuchać "dziecko, gdzie Ty masz D, najwyżej B" od niekompetentnych bab u mnie w mieście to mnie krew zalewa na samą myśl ..

Cytat
mortriszia
matko i znowu "znawczynie cycków" jadą od pierwszej strony !!!

wy macie z sobą jakiś problem ?

czy to rozm. 75A czy 60C - to i tak tak samo małe cycki!!!

i nawet idealnie dobrany stanik nie uczyni z nich balonów!

Zaczynacie mnie nudzić tymi swoimi cyckowymi "mądrościami " ... nie macie ciekawszych zainteresowań ?

Dziwne masz myślenie dziewczyno, wg Ciebie ktoś, kto jest obeznany w danym temacie ma problem? Tu nie chodzi o to by wyczarować "balony", ale o zdrowie, jędrność, wygodę i dobry wygląd. Poza tym, nudzą Cie cyckowe tematy? To co robisz w tym wątku ;)?


chciałam zauważyć ,ze tylko zwariowane (albo inaczej opętane) osoby robią Z KAŻDEGO wątku o cyckach -wątek o rozmiarach ;D

To jest przepraszam bardzo - NORMALNE ???


załóżcie sobie SWÓJ wątek o rozmiarach- i tam udzielajcie oświecenia tym ,które tego oświecenia pragną !
Nie wpierdzielajcie się w KAŻDY wątek!!!

Macie jakąś misję zakodowaną w głowie?

to temat dziewczyny ,która chciała sobie ponarzekać na swoje małe cycki - a wy go zmieniłyście w wątek o idealnie dobranych stanikach ...Robicie to z każdym tego typu wątkiem .... to już jakaś forma "fanatyzmu " ......
I sądze ,ze -fanatyzm to idealne określenie- ponieważ atakujecie każdego - kto ma odmienne zdanie niż wy ;) (piszę teraz o innych wątkach w które sie wpierdzieliłyście) .

Ja nie rozumiem dlaczego żaden moderator sie dotąd wami nie zainteresował - robicie OFF TOP ;D
Wiesz po co sie wpierdzielamy? Zeby podenerwowac takie jak ty ;-)

A tak na powaznie autorka wątku akurat nie narzeka , cytuje
Cześć dziewczyny czy któraś z was ma kompleksy na punkcie swojego małego biustu ja noszę A75 i czuje się z tym szczęśliwa żeby wyglądać ładnie i pociągająco nie muszę mieć biustu z przedziałkiem :)

Watek jest o rozmiarach wie nikt nie robi off topu. Raczej ty się wpierdzielasz i zwracasz uwage, bo temat ci sie nie podoba ;-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 22:16 przez Dziub.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:14:15

Cytat
19BaMbOoChA90
Znajdzie się E, ale bardzo rzadko, przestałam wgl wchodzić do esotiq'a z tego powodu .. Poza tym, tak samo trudno jest znaleźć tam stanik o obwodzie 65 :O

dziwne, dopiero co kupiłam tam moje 60FF a Ty piszesz, że nie ma E... O.o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 22:16 przez Madame_eL.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 22:15:09

Cytat
NAWISTYLE
słuchajcie zawsze miałam 75B po ciąży 80D cały czas karmię ale zawsze marzyłam o przedziałku bo mam strasznie szeroko rozstawione piersi i nawet przy D nic z tego

Dobierz odpowiedni rozmiar stanika, idę o zakład że nosisz za szeroki obwód i za małą miskę, a w źle dobranym biustonoszu biust nigdy nie będzie dobrze wyglądał (pomijam, że to zwyczajnie piersiom szkodzi!):

Wymierz się i policz rozmiar tu:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 23:35:59

Cytat
puchuskubatek
Cytat
ilayla
puchuskubatek - żeby dobrać stanik wg brafitterów trze zaniżyć swój obwód o jakieś 1,5 rozm.
czyli tak jak w moim przypadku 65 cm pod biustem to nie jest 65... tylko 60.

jeśli kobita ma powiedzmy 72 cm, to najpierw zaokrągla się w dół, a potem jeszcze zaniża o jedną jednostkę.

tak swoją drogą- spotkałam swoje bratnie dusze w obwodem pod biustem jak u kurczaka! ale żeby 55? da się tak? ;)
jakie 55? Pod biustem mam 67, dlatego jestem na granicy rozmiaru 65 i 70 i nie jest to mój wymysł, tylko słuchałam rad pań, które w tej dziedzinie pracują. W h&m rozmiarówka obejmuje po 2 cm w obydwie strony. nie mogę znaleźć tabeli, by pokazać, ale jak będę w H&m specjalnie dla niedowiarków zrobię zdjęcie. A poza tym sporo się nałaziłam po salonach z bielizną bo trudno mi cokolwiek znaleźć i wszędzie słyszałam to samo. Dziewczyny, z tego co tu czytam wy kupujecie staniki o jakieś 10 cm za ciasne... Nie przeszkadza wam to oddychać?
Cytat
Dziub
Cytat
ilayla
puchuskubatek - żeby dobrać stanik wg brafitterów trze zaniżyć swój obwód o jakieś 1,5 rozm.
czyli tak jak w moim przypadku 65 cm pod biustem to nie jest 65... tylko 60.

jeśli kobita ma powiedzmy 72 cm, to najpierw zaokrągla się w dół, a potem jeszcze zaniża o jedną jednostkę.

tak swoją drogą- spotkałam swoje bratnie dusze w obwodem pod biustem jak u kurczaka! ale żeby 55? da się tak? ;)

Ja tą odpowiedź uzupelnie o wytlumaczenie dlaczego obwody się zaniża.

A dlatego, że materiał się rozciąga. Przykladowo wezcie swoj stanik i zobaczcie jak taki z obwode 75 sie wyciaga, na pewno do 85 , jak nie wiecej.....
może jak kupuje się badziewie, to się rozciąga aż tak... Zgodnie z katalogiem nie powinno się rozciągać. Dlatego sa dobierane odpowiednie materiały. Z takim myśleniem dżinsy też trzeba kupować 2 rozmiary mniejsze, bo się rozciągną...

Uwierz mi, większość sklepów, nawet z drogą bielizną ma niewykwalifikowany pod tym względem personel. To, że kupujesz biustonosz za 200 zł nie daje Ci żadnej gwarancji.. Mało która firma ma u nas ścisłe rozmiary, a rozciągliwość materiału nie jest uzależniona od ceny, ani jakości...

75 kupuje się na ok 80 cm itd.. Zaniża się o kilka. Jak kupujesz biustonosz ma on być bardzo przylegający przy zapięciu na najluźniejszą haftkę. A osoby, które mają dobrany porządny biustonosz niestety nie kupują byle czego, bo tanich biustonoszy w pełnej rozmiarówce nie robią.. Za to HM i tego typu sklepy to bieliźniane dno, bo mają rozmiary na bardzo rzadkie rozmiary. Nawet w Triumphie nie ma co liczyć na odpowiednie dobranie biustonosza (chyba, że jest się grubszym i z małym biustem, choć i tak to niczego nie gwarantuje, bo tam przy za małej misce zawyżają obwód zamiast dać większą miskę..)

Przy małym biuście nie odczuwa się luźnego obwodu aż tak, bo nic nie ciągnie biustu w dół.. Ale to nie znaczy, że jest dobry. Chyba, że trafiłaś do nielicznych sklepów, gdzie mają ściśliwce, ale jak podasz nazwę to będzie wiadomo.

Zapraszam na lobby małobiuściastych - znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, oraz dobre sklepy z bielizną ;)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 23:41:38

ja tam sie ciesze ze mam duzyyyyy ;p
przynjamniej cycki mi sie w zyciu udaly :)
hehe :) nie no, innne rzeczy tez ;p ale wole mniec duzy biust niz maly :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 23:42 przez Anke7.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 23:55:19

Ja mam 75 D i jestem z tego szczęśliwa ;D

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 23:58:22

Cytat
takaona
Cytat
NAWISTYLE
słuchajcie zawsze miałam 75B po ciąży 80D cały czas karmię ale zawsze marzyłam o przedziałku bo mam strasznie szeroko rozstawione piersi i nawet przy D nic z tego

Dobierz odpowiedni rozmiar stanika, idę o zakład że nosisz za szeroki obwód i za małą miskę, a w źle dobranym biustonoszu biust nigdy nie będzie dobrze wyglądał (pomijam, że to zwyczajnie piersiom szkodzi!):

Wymierz się i policz rozmiar tu:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

ja tak właśnie przeskoczyłam z 80C do 70G ;-) masakra :P

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 23:58:55

Ja mam 60B i nie jestem zadowolona co do miseczki. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy które motywują do nauki :P