Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 19:34:13

ja tam 70 c/d i czuje się płaska ;/ czemu nie70 DD/e

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 19:37:30

Cytat
ilayla
założę się, że nosisz źle dobrany stanik ;)
ja powinnam nosić 60B/C, ale ciężko coś ładnego znaleźć. w żeby zobaczyć mój biust trzeba spojrzeć przez lupę ;)
ja mam u siebie na sprzedaz 28D ale jest malutkie jak 60C ;-) wiem, bo tez nosze podobny rozmiar :)
Cytat
malibu123
odpowiednikiem europejskiego 75A jest 60B, więc możliwe, że ma dobrze dobrany stanik..
jeśli Ty czujesz się dobrze z małym biustem to najważniejsze. dla niektórzy 70C to mało, dla innych istny koszmar.
przy biuście chyba też dobra jest zasada, że czasami lepiej mieć mniej niż za dużo :)
nie koniecznie dobry rozmiar bo obwod rozni sie o 15 cm, a to sporo. wiec jak moze miec dobrze dobrany obwod jak moglaby spokojnie zapiac sie w 60?

a tak w ogole 75A jest o wiele wieksze niz 60B.
Cytat
malibu123
odpowiednikiem europejskiego 75A jest 60B, więc możliwe, że ma dobrze dobrany stanik..
jeśli Ty czujesz się dobrze z małym biustem to najważniejsze. dla niektórzy 70C to mało, dla innych istny koszmar.
przy biuście chyba też dobra jest zasada, że czasami lepiej mieć mniej niż za dużo :)
nie koniecznie dobry rozmiar bo obwod rozni sie o 15 cm, a to sporo. wiec jak moze miec dobrze dobrany obwod jak moglaby spokojnie zapiac sie w 60?

a tak w ogole 75A jest o wiele wieksze niz 60B.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 19:40 przez Dziub.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 19:37:37

Cytat
puchuskubatek
źle dobrany stanik, bla bla bla... mam 70A i to jest bardzo dobrze dobrany stanik. Po prostu niektóre mają tak mały biust i tyle i nie ma co wymyślać o źle dobranym staniku. Na większy dekolt kupuje poduszeczki żelowe, a ogólnie mój biust mi odpowiada. Przyzwyczaiłam się. Nie będę kłamać, że nie chciałabym mieć B, ale nie większy.


jak poszłam kiedyś do sklepu i taki rozmiar poprosiłam to pani zrobiła wielkie oczy bo oczywiscie na sklepie same 75B :/ gdzie kupujesz najczesciej staniki?

zweryfikowana
Posty: 1.047
Ostrzeżenia: 3/5

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 19:44:05

ja mam 65 B / 70 A ;) i je bardzo lubię i nie mam kompleksów ;) uważam, że małe jest piękne;)
i stanik mam bardzo dobrze dobrany ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 19:51 przez igusiaczek.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:05:23

A ja mam 55F... a biust "na polskie" to ledwie B... :D
Są w ogóle takie biustonosze (26DD)?

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:07:36

Cytat
malibu123
odpowiednikiem europejskiego 75A jest 60B, więc możliwe, że ma dobrze dobrany stanik..
)

Nie rozumiem..? 75A to 75A a 60B to 60B. Kompletnie inne rozmiary.
Jak dziewczyna potrzebuje 60B a zamiast tego nosi 75A, dużo większe i w obwodzie, i w misce (60B się nosi przy wymiarach mniej więcej 65 na 74 cm, 75A przy 80 na 88 cm; oczywiście pod biustem mierzymy ściśle), to sobie robi zwyczajnie krzywdę, bo taki stanik jedynie niszczy biust.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:14:39

Ajjjj :) Małe czy Duże.. aby naszym mężczyzną w rączki się dopasowywały :D ;-)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:15:36

Cytat
Deirdre
Cytat
Anna1988-1988
Ale ja mam odpowiedni do budowy ciała ponieważ mam 165 cm i warzę 50 kg :D może rożnie jest z tymi rozmiarami :)
A czego 50 kg tak dzielnie warzysz ? ;) Gazu/prądu naciągniesz..(warzyć - dawniej gotować.. nie mogłam się powstrzymać :D )

Ja waŻę ok. 50 kg przy tym samym wzroście, noszę 70DD/E (ściśliwe). Nie zauważam dysproporcji w wyglądzie :P Takwięc masz rację, różnie to jest z rozmiarami. Ważne byśmy same się dobrze w naszych ciałach czuły.

PS. Na zdjęciach nie wyglądasz na 80 cm pod biustem, może warto rozejrzeć się za obwodami 65/70 ?

Qrcze, ja mam taki sam biust i ważę ponad 50 i widzę :(

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:15:52

ja wogole nie rozumiem jzu tych rozmiarowek stanikow, wedlug tych tabeli powinnam nosic 65E albo 70 D i pisza zazwyczaj ze to nie jest duzy biust bo jest maly obwod i miseczka tez jest od razu mniejsza ale ja mam spory biust kazdy mi to mowi koeldzy w gimanzjum zawsze sie smiali ze mnie ze jestem drobna i mam duzy biust a na forach pisza ze maja taki rozmiar i wber pozorom to jest maly biust ale ja mam niby taki rozmiar a mam spory biust, nie mega duzy ale spory. zreszta wedlug tych tabel niby powinnam nosic taki rozmiar jak napisala ale jak mierze je to one sa za małe biust mi sie wylewa i ledwo sie dopinam w 70 , na ostatni zatrzask juz nie wspominajac o 65

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:18:59

mówicie, że nie istnieje coś takiego jak "źle dobrany stanik"
a jak wytłumaczycie to, że mając 65 cm biustem muszę nosić 70B, bo 65A jest za małe w miseczkach? czy obwód nie jest za luźny? owszem, jest.
i tu nie chodzi o wielkość biustu, większość Polek nosi złe biustonosze...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 20:20 przez ilayla.

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:24:44

ilayla ja wlasnie nie mam za luznego w tym 65 cyz 70 ja sie ledwo dopinam i mnie strasznie cisnie, 75 D w sklepie esotiq jest idealny i nie jezt luzno ani za ciasno, nic mi z tylu nie podchodzi pod sama szyje , jets tak jak ma byc ebz zadnych push up ow, wedlug tych tabel powinnam 65 naprawde nie rozumiem tego bo po prostu sie nie dopne a w 70 jak sie juz dopne to cycki mi spłaszcza bo miseczka ejst za mala mimo ze to D-E

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:25:50

Cytat
ilayla
mówicie, że nie istnieje coś takiego jak "źle dobrany stanik"
a jak wytłumaczycie to, że mając 65 cm biustem muszę nosić 70B, bo 65A jest za małe w miseczkach? czy obwód nie jest za luźny? owszem, jest.
i tu nie chodzi o wielkość biustu, większość Polek nosi złe biustonosze...


dokladnie, ogladalysmy chyba razem program na tvn style:)
To prawda. JA jestem posiadaczka duzego biustu, moj obecny rozmiar stanika 75f. wczesniej 80dd, e.Zalezy od producenta. Generalnie na male piersi wszedzie sa piekne, kolorowe staniki we wszystkich sieciówkach, natomiast duze rozmiary muszą rowniez modelowac piersi i raczej za 30zl ich nie dostaniemy. ponadto najwiekszy rozmiar jaki widziałam w H&M to D:(. Ja sobie dzisiaj kupiłam fajny komplet:)Paniom o buzym biuscie polecam bieliznę "Dalia" a małym Krissa i Konrada:) Dobre, bo Polskie:)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:26:16

Pewnie tez nosze zle ;-) najgorzej jest znalezc stroj kapielowy, gora wielka, dol najmniejszy i badz tu proporcjonalna :P

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:27:57

ja też mam małe piersi ale licze na to, że jak będę w ciąży to po ciąży mi się troszkę powiększą:))) znam dużo kobiet, które przed ciążą miały malutkie piersi a po ciąży już niczego sobie:)

Małe rozmiary...

15 lut 2011 - 20:29:01

żabko a ile masz cm w obwodzie jak się mierzysz?
ja mam 65 cm, czasem 64, czasem 66. no to siłą rzeczy nawet 70 będzie za luźne.

jak się wciskasz w taki mały stanik to musisz każdą fałdkę przekształcić w cyca, o to chodzi właśnie z takimi ciasnymi obwodami ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nakamura_SHOP