Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:47:01

Coraz czesciej sie slyszy, ze kobieta
po 30-40-50 nie powinna nosisc:
-mini
-ciuszkow tzw "mlodziezowych"
itd.. ze to kwestia dobrego smaku
...
Mam 33 lata jestem mama dwoch chlopakow, ale wybaczcie nosze bardzo krotkie spodniczki, obcisle spodnie, leginsy, bluzki z duzymi wycieciami, krotkie spodenki, ubieram rzeczy mlodziezowe..itd.. dlaczego wg niektorych osob mam z tego zrezygnowac/ dlatego ze mam 33 lata?
zamierzam chodzic w spodiczkach majac i 50 lat.. ubierac sie tak jak lubie " modnie" dla siebie, bo nie kazda rzecz modna jest dla mnie ładna...

zacytuje wypowiedz zz jedego portalu"


Krytykanctwo to jedna z naszych przywar narodowych. Obgadywanie i przyklejanie komuś łatek też.
Nie dziwi mnie, że jak napisałaś, kobieta która ma świetną figurę
, klasę, wyczucie i dobrze wygląda w mini, będzie budziła zawiść i niechęć.

Niektórzy uważają, że kobiecie po 40-stce przystoi tylko jakaś bezkształtna kiecka i rozciągniety sweterek, a jeśli wyjścia to tylko do kościółka i potem siedzenie na ławce i obgadywanie. Takie stereotypy nadal się sprzedaje, choćby w reklamach... ;o>> Czas
biegnie do przodu, a nasza mentalność stoi w miejscu.
Nie chce mi się rozpisywać, że teraz 40-latki wyglądają świetnie, są aktywne, zadbane i zupełnie odbiegają wizerunkiem od XIX-wiecznych matron, które w samotności alkowy cierpiały na "złą krew" i migreny. To nie te czasy.

Kiedy byłam na praktykach w Szwabolandii, widziałam mocno dojrzałe kobiety, biegające w ubranich ozdobionych pieskami, kotkami... A Ameryka? Naród grubasów i bezguści? Nikt nie zwraca uwagi na to, co kto ma na sobie, więc może chodzi o tolerancję? Może bardziej chodzi o poczucie własnej wartości, o to co ma się we wnętrzu?
Ostatecznie nie szata zdobi człowieka, tylko człowiek szatę"


jakie jest wasze zdanie mlode damy?

starsza szafiarka:) prawie babcia


to nie jest tak, ze ja faktycznie sie wstydze;) taki dalam tytul bo nie wiedzialam jak go zatytulowac:) a czuje sie naprawde mlodo,...i rewelacyjnie z wlasnym cialem.. czuje sie bardziej kobieca i bardziej sexowna niz jak mialam 18 lat.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-08 11:20 przez Ajjc.

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:50:06

Ajjc - weź mnie nie załamuj, ja mam rok mniej i nie czuję,że jestem za stara na takie rzeczy
a może powinnam
rany julek

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:50:45

Ja uwazam ze ubior powinno sie dostosowywac odpowiednio do wieku.. I bym nie chciala zeby moja mama chodzila w miniowach czy leginsach bez pzresady nie robcie z siebie stare baby mlodziezowki .... haha

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:50:48

fajna babka z Ciebie ;)
a Polska to jeszcze w XII wieku siedzi więc nie ma co się dziwić

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:51:13

Świetnie wyglądasz, figura nienaganna nie jedna Ci pewnie zazdrości .
Ja uważam że jak najbardziej wypada :>

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:51:50

moje zdanie jest takie, ze na ile lat sie czujesz tak sie ubierasz

sama mam 28 lat i nosze leginsy, mini i wszystko na co mam ochote

wiec nie przejmuj sie i noś co chcesz :)




ps. zwłaszcza ze masz niezłą figurke ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-08 10:52 przez trendy1983.

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:51:53

Ło matko ;p a kto się tym przejmuje? Moja mama ma 40 lat a ubiera się bardzo młodzieżowo i żyje ;p

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:52:10

Cytat
malwinkiess
Ja uwazam ze ubior powinno sie dostosowywac odpowiednio do wieku.. I bym nie chciala zeby moja mama chodzila w miniowach czy leginsach bez pzresady nie robcie z siebie stare baby mlodziezowki .... haha

dla Ciebie to pewnie 20 lat to starość, co?

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:53:08

nie no mam 21 i mloda;d

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:53:28

bardzo ładnie ci w tej mini,ja mam trochę więcej od ciebie lat i tez lubię się modnie ubrać,mam córkę 19 lat i często wymieniamy się ciuchami,:)

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:54:26

poza tym mnie bardziej smieszy i załamuje jak 15-latki ubierają sie jak dorosłe hahahah

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:55:09

Wyglądasz ładnie, elegancko.
Nie jakoś wyzywająco.
Ja na Twoim miejscu bym się nie przejmowała i chodziła tak ubrana jak mi się podoba!

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:55:46

30-stka spoko ale dalej .. wiesz jak później mówią .. z tyłu liceum z przodu muzeum

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:56:02

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
malwinkiess
Ja uwazam ze ubior powinno sie dostosowywac odpowiednio do wieku.. I bym nie chciala zeby moja mama chodzila w miniowach czy leginsach bez pzresady nie robcie z siebie stare baby mlodziezowki .... haha

dla Ciebie to pewnie 20 lat to starość, co?
a jest gdzieś jakis regulamin co do ubrań wg.wieku?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Mam sie wstydzic?????

08 lut 2011 - 10:56:36

Cytat
malwinkiess
Ja uwazam ze ubior powinno sie dostosowywac odpowiednio do wieku.. I bym nie chciala zeby moja mama chodzila w miniowach czy leginsach bez pzresady nie robcie z siebie stare baby mlodziezowki .... haha
ha ha ha;) widzisz ja sie nie wstydze;) moj syn mnie takze:)
ale wybacz nastepnym razem ubiore garsonke;) odpowiednio dla wieku 33 lata;) wiesz nie tak dosc dawno sama mialam 18 lat..

doprawdy dzis majac 33 lata czuje sie bardziej sexowna i pewna siebie niz w wieku 18 lat.;)

i nie uwazam sie za stara babe:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

erotyczne sms ;)