Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:03:58

Witam, mam pytanko, czy Wy tez macie od jakiegos tygodnia problem z lacznoscia?? nie wiem czy nas za duzo naraz czy co, jednak mi sie nawet poszczegolne zdjecia nie wyswietlaja, tak samo problem z wysylanie wiadomosci a czasem nawet z samym wejsciem na stronke?? kiedy bedzies lepiej??

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:04:59

10 min temu zalozylam podobny temat...

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:05:46

ja dzis kupiłam buty i wyskoczyła mi przerwa techniczna. i jak chciałam drugi raz kliknąc to wyszło ze sprzedane oO. okazało się że jednak je kupiłam ale nie pojawiło mi się to w 'kupionych'. ale komentarz po transakcyjny wystawić mogę. dziwacznie.

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:07:51

Mam to samo.. Za dużo osób może siedzi i przeciążenie jest. Chociaz co sie dziwic jak laski wstawiaja zdjecia po 8mb

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 11:53:58

Tyyyle dni z przerwami technicznymi, wczoraj na wieczor zakladanie nowych serwerow i niedzialająca szafa, ile mozna to robic ?

nie wierze ze dobry informatyk serwer zaklada miesiącami -.-

tak to wyglada czesto u mnie... :

wy nie macie takich problemow ?





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-26 12:07 przez kara2606.

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:10:29

nom juz robi sie to denerwujace ;p

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:11:16

mysle ze powinni serwery zwiekszyc...i ze niedlugi bedzie oki, bo w tym momencie niestety nie chce sie juz tu wchodzic...a rosnie juz konkurencja, jestem na 2 innych stronkach tego typu...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:12:40

Wiadomość od Administracjizły/b]
Moja droga,
Szafa miewała ostatnio różne problemy, ponieważ chcieliśmy usprawnić wyświetlanie zdjęć. Także to nie był problem z Twoim komputerem. Stale dostajemy informacje od administratorów serwerów, że już prace skończone, a po chwili jeszcze coś poprawiają.
Przepraszamy i prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:13:18

My też mamy ale nie ma sensu o tym pisać bo to nic nie zmieni. od 1 stycznia nic nie działa tak jak powinno...i chyba już nie będzie...no może jak któraś zasponsoruje lepsze serwery albo lepszą administracje...

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:15:15

ja to już zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie zlikwidować konta i przenieść się gdzie indziej
co dzień jakieś przerwy techniczne, nie da się ani pooglądać ciuchów, bo zanim się zdjęcia pootwierają, to mi już przechodzi ochota
w ogóle to wszystko jest nie dopracowane i to zadne wytłumaczenie, ze za dużo osób siedzi na Szafa.pl
na Allegro siedzi o wiieeeeeeeelle więcej osób niż tu i wszystko chodzi bez zarzutu.

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:16:21

Cytat
patronaty
Wiadomość od Administracjizły/b]
Moja droga,
Szafa miewała ostatnio różne problemy, ponieważ chcieliśmy usprawnić wyświetlanie zdjęć. Także to nie był problem z Twoim komputerem. Stale dostajemy informacje od administratorów serwerów, że już prace skończone, a po chwili jeszcze coś poprawiają.
Przepraszamy i prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.


na to czekałam ;d
lepiej mi na sercu ;p uff
tzn - doczekamy się ;d

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:16:24

masakra:( ale może bedzie lepiej:))

niezweryfikowana
Posty: 176
Ostrzeżenia: 1/5

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:17:20

u mnie wlasnie to samo niewiem co sie dzieje z ta szafa :/ wrrrrrrrrrrrrrr

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:22:13

Szafa się ciągle tłumaczy tak samo:pracujemy nad serwerami, przenosimy serwery, no ludzie, nie róbcie z nas idiotek/ów
Ja te wymówki administracji słyszę odkąd istnieje szafa, ciągle te same

problemy na Szafie

26 sty 2011 - 12:27:02

nio ja mam tak samo:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Market Simply w Częstochowie